572 Shares 7506 views

Anton Dostler i wyprzedziły swój obrachunek

Anton Dostler – Kim jest ten człowiek? Co ślad wyjechał w historii? Uruchamianie trochę dalej, można powiedzieć, że nic naprawdę znakomita, za które można zauważyć, że nie jest reprezentowana. O ile, oczywiście, nie bierze pod uwagę jego zdolność karierowicz. Mimo to udało mu się wnieść swój wkład do zbierania brudnych niemieckich „czynów” w czasie wojny ze Związkiem Radzieckim. Jednak ustawa ta została przedstawiona na nim Amerykanów, ale najpierw rzeczy w pierwszej kolejności.

Niedostosowane do Drugiego Świata

Anton Dostler, którego biografia jest ograniczona głównie do opisu kariery, urodził się w 1891 roku w stolicy Bawarii, miasto Monachium. Stamtąd rozpoczął karierę wojskową.

W lecie 1910 roku Anton Dostler uczestniczących fanen-kadetów (sierżanta podchorążego) w szóstym bawarskiego pułku piechoty, gdzie po odbyciu dwóch lat, został awansowany na porucznika.

04 grudnia 1915 pod jego dowództwem został przekazany przez pierwszą jednostkę wojskową, w ciągu miesiąca od jego podwyższenia rangi. Do jesieni 1918 roku Anton Dostler stopnia porucznika dowódcy III Korpusu Armii Bawarii, a w dniu 18 października, komenda podniósł go do kapitana.

Po zakończeniu wojny w Niemczech i ich sojuszników z Ententy (Rosja, Wielka Brytania i Francja), Captain Anton Dostler zostawić Bawaria i idzie do służby w Reichswehry, więc do 1935 roku nazywano niemieckich sił zbrojnych (zostały one później przemianowany Wehrmacht).

Anton Dostler (Zdjęcia prezentowane są w swoim artykule) jesienią 1924 roku został przeniesiony do Berlina, gdzie kontynuował służbę w Abwehry (dział do czynienia z wywiadu wojskowego i kontrwywiadu jako część Trzeciej Rzeszy). Równolegle z serwisu Anton Dostler studiował na Uniwersytecie w Berlinie. 01 kwietnia 1932 ponownie wzrósł w rankingu, został podniesiony do rangi majora.

świat

Zaledwie tydzień przed rozpoczęciem II wojny światowej, Anton Dostler mianowany na stanowisko szef operacyjny na poziomie 7 Sztabu Generalnego armii Wehrmachtu. Generał był już 01 września 1941, będąc na stanowisku szefa sztabu 15 Korpusu. W dniu 22 czerwca 1943 roku miał połączyć dwie pozycje, dowódca 42 th i 7 th Army Corps. 42 th na stałe, a 7 w tym czasie.

1943 Anton Dostler spełnione już w randze generała porucznika. A dokładnie rok później bierze dowództwo Korpusu 75 Armii, stacjonujących we Włoszech.

Nieudana misja

22 marca 1944 Amerykański oddział wywrotowy, składający się z 13 żołnierzy i dwóch oficerów, został opuszczony w tylnej części armii niemieckiej, 400 km na linię frontu. Operacja o kryptonimie „Ginny” zostało przeprowadzone pod ogólnym nadzorem Office of Strategic Services, później przemianowany na CIA. Troopers wylądował na 100 km w kierunku północno-włoskiego miasta La Spezia.

Wszystkie 15 osoby miały wysoki stopień wyszkolenia wojskowego. Ponadto, każdy z nich może być płynnie w języku włoskim i miał dobrą wiedzę na temat obszaru, gdyż ich specjalnie wybrany spośród rodziny włoskich imigrantów. Operacja była zniszczyć strategicznie ważną tunel kolejowy między miastami Spezia i Genui, a następnie pomóc odporność włoskiej.

Jednak to nie było możliwe, aby wykonać zadanie, ponieważ, mimo tajności misji oddział został jakoś ubrać w postaci amerykańskich komandosów i nawet nie starają się ukryć swoją tożsamość. Dwa dni po lądowaniu Amerykanów wpaść w ręce włoskich żołnierzy i zostały przeniesione do siedziby 135 Brygady armii niemieckiej, która stanowi część 75 Korpusu, który, jak wspomniano powyżej, dowodzonej przez generała Anton Dostler.

Anton Dostler – Ogólne przestępca

Po dostarczeniu do siedziby amerykańskich komandosów zostały zakwestionowane, a jeden z policjantów, część grupy, całkowicie dał wszystkie informacje wymagane przez Niemców. Po otrzymaniu informacji natychmiast zgłaszane do Anton Dostler, która, z kolei, wszystkie zgłoszone do generała feldmarszałka Kesselringa.

Albert Kesselring, w tym czasie, jest dowódcą wojsk niemieckich we Włoszech, bez zastanowienia wydał rozkaz strzelać do więźniów Amerykanów. Anton Dostler wykonywania szefa utylizacji, wysłał telegram do tego samego rzędu siedzibie 135 Brygady.

Aleksandr Fyurst von Dona Shlobitten

Alexander Shlobitten, w czasie, gdy Amerykanie zostali złapani, służył w siedzibie Anton Dostler i że polecono Ogólne dostarczany telegram do siedziby straży. Jednak zrozumienie porządku karnego, który został zawarty w wiadomości, funkcjonariusz odmówił jego.

Fakt, że Amerykanie, po odkryciu przez Włochów, poddał się dobrowolnie. A poza tym, Niemców już otrzymał od więźniów wszystkie potrzebne informacje (to Shlobitten później pisał w swoich wspomnieniach). W związku z tym, zgodnie z konwencją genewską, zawarta w 1929 roku, w którym stwierdzono, jak traktować jeńców, Amerykanie musieli pozostać nie tylko żyje, ale również korzystać z pewnych przywilejów.

Starając się doprowadzić go do Anton Dostler, Shlobitten osiągnąć jedynie, że zamówienie na niezgodności i lojalności wobec wrogów Rzeszy został odwołany. I Anton Dostler osobiście wydał rozkaz, aby strzelać.

nieuchronne masakra

Dowódca Brygady pułkownik Almers 135, po otrzymaniu zamówienia, również próbował wpłynąć na zdanie, starając się przekonać generała, że śmierć Amerykanów – to tylko niepotrzebny, bezużyteczny ofiara. Jednak jego argumenty nie miały żadnego wpływu. W wyniku 26 marca 1944 roku wszystkie amerykańskie sabotażyści złapanych stracono.

wyprzedzony odpłata

Retribution wyprzedził Anton Dostler rok po zbrodni. Jeden dzień przed oficjalnym kapitulacji Niemiec 8 maja 1945 roku, generał został aresztowany przez Amerykanów. Również we Włoszech, w prowincji Caserta, przejął sąd wojskowy w sprawie opłat w masakrze 15 amerykańskich komandosów.

Próbując uratować życie, Anton Dostler usprawiedliwiają się, mówiąc, że to tylko jako junior w rankingu następujący rozkaz Hitlera, poddał się jesienią 1942 roku, który nakazał zatrzymanie natychmiast zniszczyć sojuszników ZSRR. Jest również głównym winę za strzelanie zwalił na Kesselringa, który zarządził masakrę i Almers – natychmiastowe artysty.

Obecnie odgrywa jedynie rolę pośrednika między marszałkiem ogólnego pola i pułkownika. Jednak jego argumenty nie były brane pod uwagę, mimo że był od razu do rzeczy. Ogólne Anton Dostler sąd wydał wyrok śmierci, czyli 01 grudnia 1945 została przeprowadzona.

Kara ta jest często związane z tzw sprawiedliwości zwycięzcy, to znaczy, że sąd nie uwzględnia żadnych czynników ograniczających, równie mocno karania i dowódców i ich podwładnych. Co ciekawe, sam feldmarszałek Kesselring, z którego przyszedł rozkaz karnej, udało się uniknąć kary.