157 Shares 4312 views

Dynamo – Zenit – Match Przerwane

W minioną sobotę, 17 listopada na stadionie „Arena Khimki” spotkał Dynamo Moskwa i Zenit Sankt Petersburg. Zakończenie meczu była szokująca. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu.


Wielu nie odtwarzać zakupione płatnych prognozy na sport.

Po gwizdku piłka ze środka pola grał dynamo. Mniej niż dwie minuty jak niebieski i biały zorganizowały niebezpieczny atak. Dribbled Gubochana, Kuranyi prawie bić Glory Malafeev. „Dynamo” graczy zdobył bramki, jednak nie udało się sprawnie grać standardu. Zenit musiał wziąć piłkę pod kontrolą i przytrzymać trochę uspokoić.

Ciśnienie Zenith na połowę gospodarzy, kończąc szybkiej Moskali kontratak, który jest taki sam Kuranyi nie mógł pokonać bramkarza niebiesko-biało-niebieski.

Fani od brzegu Neva aktywnie wspierać swoją drużynę. Zenit i gracze będą przeciwdziałać atak. Już Anyukov Shunina sprawdza się na skokach.
Pierwszy 20 – minut Pierwszy Inning sprzeczne z obu stron. Bramkarze są w pełnej gotowości bojowej.

W 25 minucie Bruno Alves w pobliżu własnej kary fauluje Kokorin, a sędzia wyznacza niebezpieczny rzut wolny. Do bramki około 25 metrów. Granat gładki cios przetoczyła ściany, z dala od baru piłka wpada do bramki bez szansy na bramkarza.

Brakowało mu uderzanie piłka sprowokować Zenith. Po 34 minutach Sasza Kerzhakov złapać obrońców dynamo rozerwanie w pokoju operacyjnym, a silny strzale z kątem ostrym. Na szczęście fani Dynamo, Shunin uderza piłkę w dół i spali najwięcej graczy w BC, którzy byli w stanie kupić prognozy dla sportu.

Ta gra bez zarzutu Dynamo bramkarz, najwyraźniej nie podoba fanów Zenita, ale czy ich rozmowy wtedy fani mogą być? 35 minut od trybuna gości kierunku bramkarz poleciał petardy, z których jeden wpadł prosto w Shunina stóp. Bramkarz padł na murawę, trzymając się za twarz. Na polu, prowadził zespół medyczny. Głównymi sędzia zatrzymuje odtwarzanie i skonsultować się z czwartym urzędnika. Spalletti lewej do podtribunnogo pokoju. Następnie zespół iść. Wreszcie, w 38 minucie meczu sędzia główny zdecyduje się na zakończenie spotkania.

Skandaliczny przypadek. Takie zachowanie jest niedopuszczalne fanów. Obecnie, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, aby zbadać tę sytuację i już zidentyfikować osoby zaangażowane w zbrodni.

Po meczu Shunina badane w szpitalu Botkina. Zdiagnozowana – oparzenie rogówki oczu i zapalenie ucha prawego ucha z czasowej utraty słuchu.
Pilna potrzeba uchwalenia przepisów, które uczynią fanów, łamiąc wszelkie zasady prawa i moralności, jest odpowiedzialny za sodeenoe.