856 Shares 5606 views

Wakacje w Hiszpanii. Pory Ibiza

Klimat Ibiza śródziemnomorski, z ciepłymi latami i łagodnymi zimami, bez upału. Umiarkowane opady deszczu, śniegu i deszczu tutaj są niezwykle rzadkie. Gorący sezon od czerwca do września włącznie.


Plaża sezon na Ibizie rozpoczyna się w maju i trwa do końca października. Tutaj, na wakacje nad morzem w Hiszpanii, przyciąga wielu turystów. 52 na plaży Ibiza, linia brzegowa rozciąga się ponad 200 kilometrów. Największa liczba ludzi gromadzą się tu od czerwca do września, tzw sezonie na wyspie. Najgorętszym i najbardziej zabawne czas. W tej chwili tutaj uciekają miłośników życia nocnego, hipisi i ludzie są homoseksualistami. Wyspa stała się ostoją wolnej miłości, nieokiełznanej zabawy i muzyki gorączkowym. Jeśli jesteś zainteresowany tylko w plaży wakacji w Hiszpanii, trzeba wybrać spokojniejsze obszary wyspy. Na przykład, ośrodek Santa Eulalia, Es Cana, Portinatx, San Miguel idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek z rodziną, nawet w sezonie.

miesiąc październik jest uważany za szczyt sezonu, gdy oddala się ciepło, dyskoteki stopniowo dobiegła końca, a morze jest jeszcze bardzo ciepła do pływania. Poza sezonem jest od późnej jesieni do późnej zimy. W tym czasie niewielu turystów, wykorzystując spadające ceny na wycieczki do Hiszpanii, stada Ibiza. Brak strony w tym okresie, nie znajdziesz tutaj. Wycieczki, przyjemny odpoczynek w lokalnych hotelach, znajomość życia miejscowej ludności. Na zwiedzanie wypoczynek po prostu bardzo nadaje się zimą i wczesną wiosną. Ciepła, dobrze, nikt nie przeszkadza, a nie przeszkadza stały hałas. Nawiasem mówiąc, nie zamykaj wszystkie miejsca na wyspie. Istnieje kilka barów, restauracji i całoroczne klub Pacha. Oczywiście, w czasie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku i spełnienia innych klubów, a wzrost cen na pierwotnym poziomie. Uważa się, że bardzo prestiżowy spotkać wakacji na Ibizie. Chociaż turyści nie będzie bardzo dużo, a takie zabawy w sezonie tam.

Również w Ibizie odbywają się liczne festyny i festiwale. W maju istnieje międzynarodowy festiwal filmowy w tygodniu wielkanocnym są procesje religijne. W San Antonio w każdym tygodniu letnie występy grupy artystów z Wielkiej Brytanii.

W marcu, powietrze w Ibizie zaczyna się rozgrzać szybko, a do maja nie powinien już lato. W miesiącach letnich, termometr wznosi się średnio o 30 stopni Celsjusza, temperatura morza w tym czasie waha się od 21 do 27 stopni.

Należy również wziąć pod uwagę koszty Wielkość i materiał, jak Ibiza – nie są tanie kurorty. Jeśli chcesz dostać się na wyspie i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze, radzimy zwrócić uwagę na wycieczkę do zimowego wypoczynku; Maj i październik – plaża ekonomiczne wakacje w Hiszpanii. Można również skorzystać z działaniem wczesnej rezerwacji i kupić wycieczkę do Hiszpanii z góry w atrakcyjnych cenach. Na tych samych zniżek zastosowanie nawet w sezonie.

O każdej porze roku nie zawiedzie Cię wakacje w Hiszpanii na Ibizie. Każdy okres ma swoje unikalne zalety. Należy również zwrócić uwagę na obszarze wyboru, albo wycieczka do Hiszpanii nie może usprawiedliwiać swoje oczekiwania. Chcesz spokojny wypoczynek relaksovogo i dostał kilka klubów pod oknem. Lub odwrotnie. Życzymy wspaniałe wakacje!