93 Shares 7279 views

Rosyjski Uniwersytet Przyjaźni Narodów (University), Master: charakterystyka dochodów, egzaminy i opinie

Przyjaźń Uniwersytetu Ludowego Rosji (PFUR) z czasów radzieckich jest znany ze swojej tradycji i kadry nauczycielskiej. Główną cechą tej instytucji jest zróżnicowany krajowy kontyngent studentów, bo uczelnia może przyjąć przedstawicieli państw obcych 450 narodowości. Szczególnie popyt na Uniwersytecie Przyjaźni rosyjskich Ludowych Masters. Tutaj zazwyczaj zapisać studentów z niemal całego świata, więc było o tej uczelni i cechy dopuszczenie do magistra zostaną omówione w tym artykule.


Trochę PFUR

Prawie wszyscy absolwenci tej uczelni z wielką ciepło wspomina lata spędzone w jego murach. Po tym wszystkim, to jest zaskakujące – na studia studentów z ponad 150 krajów na całym świecie! Ale to niuans – nie jest to jedyny plus uniwersytet.

Jeśli są zapisani w Uniwersytecie Przyjaźni Ludowej w Masters, pierwszego zawiadomienia, jak wysokiej jakości sprzęt jest zainstalowany w lokalnych laboratoriach. Są one obecnie ponad 46, z których każdy wyposażony tych systemów badawczych. Według ostatnich doniesień, w swojej uczelni budowę 260.

Studenci są zadowoleni, że podczas studiów otrzymują wykształcenie, które w pełni zgodny z międzynarodowymi standardami. A absolwenci Dyplomy uzupełni europejski standard, który otwiera drzwi dla nich w spółce zagranicznej za granicą lub w naszym kraju.

Rudny Masters zaoferować wnioskodawcom ponad 36 miejsc docelowych i 200 dodatkowych programów edukacyjnych. W tej chwili pod dachem Uniwersytecie Przyjaźni rosyjskich Ludowej jest 14 instytucji, wśród których najwybitniejszy medycznych. Jego uczniowie mówią, że istnieje taka baza wiedzy, które trudno byłoby znaleźć nigdzie indziej. Ciężka praca jest nagradzana w przyszłej pracy, ponieważ absolwenci Ludowej Przyjaźń University są wysoko cenione w Rosji i za granicą.

wydziały

Kandydaci powinni mieć świadomość, że w Uniwersytecie Przyjaźni Ludowej wydziały graduate osiągnąć liczbę 37. rosyjscy i zagraniczni studenci dostępny:

 1. „Rolnictwo”.
 2. „Architektura”.
 3. "Geology".
 4. „Dziennikarstwo”.
 5. „Badania w obszarze obcy”.
 6. „Zootechnika”.

Jeśli skłaniają się dyscyplin orientacji humanitarnej, można zamknąć następujące wydziały:

 1. „Architektura krajobrazu”.
 2. "Linguistics".
 3. „Stosunki międzynarodowe”.
 4. „Zarządzanie”.
 5. „Psychologia”.
 6. „Socjologia”.
 7. „Turystyka”.
 8. „Filologia”.
 9. „Filozofia”.

Ale eksperci w naukach ścisłych należy stosować zgodnie z następującym harmonogramem:

 1. „Polityka”.
 2. „Fizyka”.
 3. „Gospodarka”.
 4. „Energetyka”.
 5. „Orzecznictwo”.
 6. „Matematyka”.

Każdy wydział Uniwersytetu Przyjaźni Ludowej (MA) ma kilka specjalności, więc wybrać kierunek zainteresowania nie będzie tak łatwo. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do szkolenia tłumacza, czasami studenci otrzymują w tym samym czasie dwóch lub więcej specjalizacji, co znacznie zwiększa zapotrzebowanie na rynku pracy.

Uniwersytet Przyjaźni Narodów, magisterska: entry

Jeśli planujesz zostać studentem instytucji, trzeba będzie informacje o wszystkich niuansach wprowadzeniu Uniwersytet rosyjski Przyjaźni Ludowej. Staramy się powiedzieć im jak najwięcej w szczegółach.

Jeśli weźmiemy pod uwagę odbiór przedmiotu w kategoriach ogólnych, konieczne jest, aby podkreślić, że szkolenie odbywa się w dwóch formach: w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy. Studenci mają również możliwość aby dostać się do miejsc, w budżecie, ale w przypadku awarii będą one dostępne dla płatnego szkolenia.

Należy pamiętać, że egzaminy wstępne dla studentów zagranicznych i rosyjskich mają pewne różnice, ale wszystkie z nich są w języku rosyjskim i zawsze z osobistej obecności studenta. Niedozwolone zdalne testowanie i egzaminy za pośrednictwem poczty e-mail.

W następnych rozdziałach będziemy zwracać większą uwagę te tematy.

egzaminy wstępne dla wnioskodawców

Egzaminy wstępne do Sądownictwa RUDN dla wszystkich obywateli rozpoczynające się pod koniec lipca, zgodnie z planem, który można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej tej instytucji. Wszystkie egzaminy są w formie pisemnej i są przeznaczone głównie dla studentów w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu tryby studiów. Wszystkie testy są interdyscyplinarne, minimalna liczba punktów – trzydzieści. Dotyczy to zarówno form szkolenia. Wnioskodawca, który zyskuje na ocenę pozytywną, ale to nie jest wystarczające do dopuszczenia do studentów studiów stacjonarnych mogą ubiegać się o kształcenie na odległość. W przypadku małej konkurencji, ma on możliwość uzyskania na miejscu budżetu.

Należy mieć na uwadze, że kilka kierunków wydziału może wymagać dostarczenia tego samego egzaminu. Dlatego wielu wnioskodawców ubiegających się o kilku kierunków i dyscyplin w tym samym czasie, co zwiększa ich szanse na przyjęcie.

Termin składania wniosków w Uniwersytecie Przyjaźni Ludowej (MA) różnią się w zależności od wybranej formy szkolenia i finansowania. Ale początek recepcji jest uznawany w dniu 1 czerwca tego roku, a ostatniego dnia – 28 sierpnia.

Zasady przyjmowania dokumentów

Od tego roku w rosyjskiej Uniwersytetu Przyjaźni Ludowej mogą składać dokumenty w formie elektronicznej. Wnioskodawcy muszą wypełnić wniosek, dołączyć zeskanowane kopie dokumentów edukacyjnych i wysłać je do oficjalnej skrzynki komisji selekcyjnej. To znacznie upraszcza proces dla zagranicznych studentów i Rosjan, którzy mieszkają w odległych częściach naszego kraju.

Jeśli stosuje się osobiście, należy podać następujący pakiet:

 • oryginał i kopia dowodu osobistego;
 • zaświadczenie o edukacji;
 • dowolny cztery zdjęcia 3×4 cm.

Liczba łóżek w różnych specjalności różnią się znacznie. Na przykład, Instytut Biochemiczne Technologii i Nanotechnologii Wydziału „Nanotechnology i Mikrosystemów Technology” w sprawie ogólnego konkursu 12 miejsc przydzielone osobno w pełnym wymiarze czasu – tylko 2 specjalne „Stosunki międzynarodowe” w ogólnym konkursie przeznaczono 15 miejsc, edukacja w pełnym wymiarze godzin – 60 , w niepełnym wymiarze godzin – 12. w rezultacie, studenci mają szansę wziąć 87 mandatów w strumieniu.

niskie miejsca

Wielu studentów są bardzo zaniepokojeni na pytanie: „Czy RUDN mistrz budżet?”. Albo raczej – miejsca budżetowe. Rzeczywiście, wśród studentów, to jest podobno, że można dostać się jedynie na zasadzie bezpośredniej płatności za szkolenia. W rzeczywistości tak nie jest, to Peoples' Przyjaźń Uniwersytet Rosji, a także innych uczelni, umożliwia kandydatów na studia za darmo. I tylko wtedy, gdy punkty nie wystarczy, można spróbować złożyć wniosek do szkolenia na podstawie umowy.

Uniwersytet Przyjaźni Narodów, absolwent czesnego

Jeśli planują studiować na Uniwersytecie opłat, to trzeba dokładnie zbadać wszystkie niuanse realizacji zamówienia. Należy pamiętać, że tytuł magistra Ludowej Przyjaźń Uniwersytet czesne będzie zależeć od zapotrzebowania na wydziale. Szczegół z wszystkich kursów dostępnych na oficjalnej stronie internetowej tej instytucji pod „płatne edukacji.” Ale średnio jeden rok szkolenia nie może kosztować mniej niż 200 tysięcy rubli.

Jeśli planujesz zapłacić za koszt kapitału matki, musi powiadomić dział księgowy z góry. Ci specjalny próbka zamówienia zostaną przygotowane. Inną kategorią studenci mogą dokonywać płatności za pośrednictwem wszelkich rosyjskich banków. Ale nie należy zapominać, że niektóre z nich wziąć prowizję za swoje usługi.

W niepełnym wymiarze godzin

Jeśli wszystko jest zupełnie przezroczysty dla studentów dziennych na Uniwersytecie i łatwy sposób zbadać stopień magistra zaocznie RUDN zrozumieć sporo kandydatów. W rzeczywistości, proces zgłoszenia oraz datę formie korespondencyjnej egzaminów szkoleniowych nie różnią się od innych. Potrzebny będzie również przyjść do studia i przejść wszystkich testów wstępnych, tylko częstotliwość wizyt w ich ścianie w przyszłości zależeć będzie od sesji i pragnieniem, aby uzyskać dobrą bazę wiedzy.

Nawiasem mówiąc, według klas korespondencyjne i wieczorem okazją dla studentów do pracy i uzyskać bardzo potrzebne doświadczenie. W przyszłości to będzie dużo łatwiej dostać prestiżową pracę. Wielu studentów i absolwentów Uniwersytetu Rosyjskiej Przyjaźni Narodów zauważyć, że poziom kształcenia na odległość jest bardzo wysoka. Po wykładzie są tymi samymi nauczycielami, jak w przypadku zwykłej rejestracji. Dlatego wiedza o tych, którzy uczęszczają na uniwersytet w godzinach wieczornych lub w czasie sesji, są często nawet silniejsze niż inne kategorie studentów.

Należy pamiętać, że można dowiedzieć się o odpis korespondencji i na podstawie budżetu. To zależy od wyniku mijania. Liczba uczniów w budżecie na kursy korespondencyjne są zawsze wiele razy więcej niż w umowie.

schronisko

Zamiejscowy i zagraniczni studenci mają możliwość zamieszkania w PFUR wieloosobowym. W tej chwili, przestrzenie są 13 hostele z ogólnej liczby miejsc 8843. Jednak te miejsca na wszystkich chętnych nie wystarczy. Dlatego większość studentów są w stanie gotowości, a może nigdy nie dostać cenionych pokój, nawet kilka miesięcy po rekrutacji na uniwersytecie.

W zależności od możliwości finansowych student może liczyć na doskonałą typu pokojowe mieszkanie z łazienką i WC. Ale płacić za to będzie mieć około 4 do 7000 rubli miesięcznie. Jeśli jesteś zainteresowany czymś tańszym, można poprosić o pokój na trzech lub czterech osób ze wspólnej kuchni na każdym piętrze. Praktycznie każda znajduje się lodówka, więc problemy z przechowywaniem produktów uczniów nie występuje.

Opinie studentów i absolwentów

O Masters RUDN opinie w Internecie są bardzo różne. Aby ustalić, które z nich są prawdziwe, a które – fikcją, to jest trudne. Ale ogólnie rzecz biorąc, istnieją pewne cechy kształcenia w tej instytucji.

Wielu studentów powiedzieć o tym, co przyciąga ich tu niski koszt szkolenia. Za stosunkowo niewielką ilością pieniędzy, które są w stanie uczyć się na bardzo popularnych specjalności. I to jest ogromny plus Przyjaźni Uniwersytet Ludowy.

Jednak nauczyciele są bardzo lojalni wobec faktu, że uczniowie oszukiwać egzaminów lub zapłacić za ich dostawy. System ten jest bardzo często, więc jakość wiedzy niektórych absolwentów nie RUDN mówić.

Dość duży odsetek negatywnych opinii w Internecie zawiera informacje o niezdolności aby dostać się do hostelu. W tym celu uczniowie stoją w kolejce i wymyślanie różnych powodów, które wydają się groźne, aby osoby odpowiedzialne za rozliczenia. Mimo to, wiele w potrzebie są zmuszeni do poszukiwania innych można dostać się do hostelu i to często banalne dopłaty.

Wśród opinii, są tacy, którzy z entuzjazmem opisał szkolenia w PFUR. Po tym wszystkim, dzięki studenci mieli możliwość stażu w wielu krajach. Ponadto stypendium wyróżnieniem Uniwersytet płaci bardzo dobry – 50 tysięcy rubli.

zamiast wniosku

Oczywiście, tylko można zdecydować, czy zastosować w tej szkole. Ale jeśli twoim celem jest edukacja na przyszłość, myślę, że lepiej niż studentem Uniwersytetu Przyjaźni Ludowej rosyjskich, nie znajdziesz.