123 Shares 7511 views

"Marvelous City", "Grand Canyon" – terytorium dzieciństwa

Nowoczesna technologia i najnowsze programy pedagogiczne podniesienie edukacji i rozwoju dzieci do zasadniczo nowy poziom. Fakt, że dzieci są lepiej uczyć się w grze, od dawna znana, ale szkolenia online zapewnia niesamowite możliwości i przestrzeń do badań dzieci. „Marvelous City” w „Grand Canyon” – to pierwszy w naszym kraju, rozwoju terytorium, przygody i towarów, które mają dzieci. Jego głównym celem – aby zapewnić najlepsze możliwości rozwoju interaktywnych dzieci od najmłodszych lat.


Kompleks handlowo-rozrywkowe

W Petersburgu, być może, szczęście dzieciaki trochę więcej niż mieszkańców innych miast. Ponieważ mają taki cud jak „Marvelous City” w „Grand Canyon”. Adres tej wspaniałej instytucji – Engels Prospect, 154. obszarze trzecim piętrze nowoczesnego budynku. Ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia i dla dzieci. . Dzieci w każdym wieku znajdzie coś dla siebie.

Cały projekt został zaprojektowany i opracowany w rekordowym czasie. Na rozległym obszarze prawie 22 000 metrów kwadratowych prawdziwych dzieci wychował się miasto, w którym wszystko jest robione dla dzieci. Będą tu szkolenia dla wszechstronnego rozwoju, ekscytującą przygodę i ogromną gamę produktów i usług dla dzieci.

teatr

„Marvelous City” w „Grand Canyon” ma tylko teatralny miejsce w północnej części stolicy Północnej. Nazywa się „owoce Oświecenia”. Na nim są dobrze znane zespoły z Rosji, więc z zagranicy. . Urozmaicony program, wpływa na różne kierunki w sztuce.

dodatkowa edukacja

„Marvelous City” w „Grand Canyon” starać się angażować dzieci z różnych talentów. W centrum dokształcania „Akademia talentów” ma kilka sklepów Arts, Szkoła Języków Obcych, Centrum Nauki, gdzie dzieci mogą przeprowadzające te odkrycia naukowe, przy wykorzystaniu środków pod ręką.

Jeszcze w arsenale Akademii ponad 20 grup i sekcji różnych kierunkach. Trudno jest wybrać tylko jedno. Po każdej lekcji tak ekscytujące. Doświadczeni opiekunowie dosłownie zarazić swoim entuzjazmem dzieci. Nie nudne wykłady – wszystko jest proste i jasne. . W prosty sposób nauczyć dzieci nie tylko język, ale także zapoznać się z takich skomplikowanych zagadnień jak: fizyki, chemii, informatyki, robotyki.

Praca city

W „Marvelous City” w „Grand Canyon” może spowodować u dziecka oraz w celu zapewnienia, że pogrążył się w prawdziwym życiu dorosłym, i próbował swoich sił w różnych zawodach. Wśród dorosłych, którzy mogą pochwalić się, że wybrał do pracy na powołaniu i nie marzę o czymś innym? Być może najbardziej zawód wybrany zgodnie z prestiżem lub innych parametrów. A dzisiejsze dzieci mają okazję spróbować swoich sił w każdym przypadku, aby zobaczyć, które lubią aktywność.

„Kidburg” – oferty pracy: City otworzyła w centrum „Marvelous City” w „Grand Canyon”. Zdjęcia szczęśliwych dzieci w mundurach należących do różnych specjalności, ozdobione ponad rodzinnego albumu. Działa własną remizę, bank, usługi awaryjne, jak również szpital, lotnisko, piekarnia i wiele innych firm, które są w tym mieście.

Dzieciak może spróbować swoich sił w różnych zawodach. Przy wejściu otrzymuje paszport obywatela i kapitału początkowego, który mógłby być poświęcony na naukę dwóch zawodów. Mentorzy mówić o specyfice pracy, dać zadania, a następnie „znaleźć pracę”. Aby kontynuować naukę lub kupić pamiątki, dziecko musi zarobić na życie.

Zgodnie z przepisami nie można pozostać długo w jednym miejscu. I to jest trudne do wykonania, ponieważ dzieci są tak dociekliwy i zawsze chcą doświadczyć nowych doznań. Rodzice w procesie wyboru specjalności, badania i prace nie kolidują. . Mogą po prostu obserwować, fotografować i karmić młode ciężko pracować, zmęczony dni roboczych.

sklepy

„Marvelous City” w „Grand Canyon” – i to jest ogromny wybór towarów dla dzieci i nastolatków. Oszałamiający gama gier i zabawek, odzieży i obuwia, materiały piśmienne i inne szczegóły, które są niezbędne do dzieciństwa. . Tutaj możesz znaleźć wszystkie z wiodących producentów wyrobów dla dzieci i młodzieży.

Wakacje codziennie

Dorośli, którzy pamiętają Prospect Engels 154, „wspaniałe miasto” w „Grand Canyon” – adres. I entuzjastyczne reakcje rodziców i dzieci o własności uzupełniane codziennie. Dzieci, jak to tutaj uczą się o świecie, w całej jego różnorodności. I rodzice są zadowoleni, że oprócz dobrze spędzony czas rozpoczęcia dzieci dotarcia do wiedzy, ponieważ nauka jest zabawą! Tylko jeden zdenerwowany – wieczorem wrócić do realnego świata.

Rodzice pamiętać, że telefony sesje interaktywne i pouczające – doskonałą alternatywą dla wirtualnych gier! Jest to obszar z wakacji. Tutaj króluje piękno i harmonię, ludzie są przyjaźni. Ozdobne fontanny i jasne kolory uzupełniają niesamowitą atmosferę.

„Marvelous City” – terytorium od dzieciństwa, gdzie nie chcą odejść, nawet dla dorosłych.