718 Shares 9799 views

Lek „Nizoral” Instrukcja

Lek „Nizoral” odnosi się do grupy środków przeciwgrzybiczych. Międzynarodowa nazwa leku jest ketokonazol.

Oznacza „Nizoral” Instrukcja który wprowadza nas do tego leku, to jest w postaci płaskiej okrągłych tabletek zawierających po jednej stronie napisem „200”, a na drugiej – «Janssen». Forma dawkowania jest biały.

Preparat „Nizoral”, której skład opisano w instrukcji jako główny składnik zawiera ketokonazol. Jedna tabletka z jego treścią jest dwieście miligramów. Pomocniczymi są: skrobia kukurydziana, monohydrat laktozy, mikrokrystaliczną celulozę i poliwinylopirolidon K 90, jak stearynian magnezu, i bezwodną krzemionkę koloidalną.

Przygotowanie „Nizoral” nauka, która wyjaśnia mechanizm jego wpływu na grzyby chorobotwórcze, ma działanie fungistatyczne i grzybobójcze. Po spożyciu ketokonazol zmniejsza biosyntezy grzybowego ergosterolu, co jest przyczyną zmian w pozostałej lipidów w błonach. W leczeniu grzybiczych rdzeniowych przypisania postaci doustnej postaci leku nie wywołuje, jak wprowadzenie główną substancję czynną, przy czym centralny układ nerwowy jest bardzo niska.

Lek „Nizoral” instrukcja, która opisuje główny obszar zastosowań jest wskazany w następujących dolegliwościach:

  • infekcyjne zmiany chorobowe skóry, włosów i paznokci, spowodowane przez dermatofity i drożdżaki były;
  • Kandydoza błon śluzowych i skóry na sobie charakter przewlekłego;
  • infekcyjne patologie żołądka i jelit, które były przyczyną drożdży;
  • drożdżyca pochwy o chroniczne nawroty i skomplikowane;
  • układowe choroby grzybicze charakterze zakaźnym;
  • również w celu przyjmowania środków zapobiegawczych, których celem jest wzmocnienie funkcji układu immunologicznego, zmniejsza prawdopodobieństwo infekcji grzybiczej.

Lek „Nizoral” Instrukcja który zaleca sposoby korzystania z niego, biorą w czasie posiłków dla optymalnej absorpcji do układu krwionośnego. Czas trwania leczenia zależy od rodzaju choroby i jest przypisany do specjalisty.

Przed leku może powodować działania niepożądane. Najczęściej obserwowane prawdopodobieństwo niestrawności, nudności, bóle brzucha i biegunka. W rzadkich przypadkach mogą wystąpić zaburzenia miesiączkowania i zawroty głowy. Istnieje także prawdopodobieństwo wystąpienia parestezje oraz zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych. Może pojawienie się objawów alergii i bóle głowy. W bardzo rzadkich przypadkach istnieje możliwość małopłytkowość, łysienia i impotencji i wzrost ciśnienia śródczaszkowego. W trakcie leczenia lekiem rzadko rozwija się zapalenie wątroby, która odbywa się po zakończeniu korzystania z narkotyków.

Stosowanie leku Leki przeciwwskazane indywidualnej wrażliwości jego elementów składowych i nie jest nałożony na osób cierpiących na choroby wątroby w ostrych i przewlekłych postaciach. Z wielką starannością lek jest wskazany dla pacjentów, którzy są uzależnieni od alkoholu. Jednoczesne podawanie alkoholu leku powoduje reakcję organizmu, znamienny tym, obrzękiem i wysypką, nudności i ból głowy, jak również zaczerwienienie skóry.

W aptekach można kupić szampon, który jest czasem nazywany „Nizoral” -sprey. Pomaga w leczeniu łupieżu, łupież pstry i łojotokowego zapalenia skóry. Szampon stosowany jest do zmian w ciągu pięciu minut, a następnie dokładnie przemywa wodą.

używać Cream „Nizoral” jest zalecany w leczeniu różnych chorób grzybowych wzorców. Stosuje się go bezpośrednio do obszaru dotkniętego. Czas trwania leczenia jest określona w zależności od ciężkości patologii.