885 Shares 951 views

Drzwiowych: metody rejestracji

Przy budowie nowego domu, prędzej czy później nie ma potrzeby, aby określić, które drzwi są lepsze, a jak go zaprojektować. W tym przypadku trzeba zdecydować, co jakość i drzwi, co jest odpowiednie dla Twojego domu.


Podstawowe reguły i zasady doboru i konstrukcji otworu drzwiowego

Pierwsza zasada, która jest zalecana do naśladowania, uzyskanie jakiegokolwiek zakupu w domu – poszanowanie integralności stylu. Tylko utrzymanie spójnego stylu, możliwe jest utworzenie specjalnego piękno i poczuć się jak w domu.

Uważa się, że dobrze zaprojektowane wnętrze domu jest kosztowna dla właścicieli, jednak tani lub arch drzwi wewnętrzne, wykonane na zamówienie, dość powszechne dziś. Drzwi, projekt, który należy wziąć pod uwagę wcześniej, ważnym elementem każdego mieszkania.

Sposoby obróbki

Istnieje kilka podstawowych sposobów projektowania wysokiej jakości otworu. Ludzie, którzy chcą żyć w wygodnym i pięknym domu, opcja „nie wykonują” regułę na początku.

Pierwsza metoda może obejmować ustanowienie różnych łuków. Drzwi otwór, wykonany w formie łuku powinna dopasować swoje gusta. Dość często jest – znakomity gatunek, ale w ten sposób, istnieją pewne wady, a także w jaki sposób, aby zapewnić ogrzewanie, podłączony do łuku, miał podobną konstrukcję. Łukowate drzwi muszą spełniać ten projekt. Reszta remontów w tym samym czasie może być dość kosztowne.

Drugi sposób – to właśnie drzwi. W dzisiejszych czasach istnieje wiele sklepów z dużym asortymentem różnego rodzaju drzwi w różnych cenach. Zawsze możemy wybrać tanie i wysokiej jakości produktów, ale należy pamiętać, że drzwi są wykonane z naturalnych materiałów stworzyć niepowtarzalny przytulności w domu. Bramą, zdobione drewniane drzwi, wygląda bardzo dostojnie.

Interesujący jest sposób dekoracji wnętrz jest proema- drewniane zasłony, różne maty, zasłony i tak dalej. Bamboo kurtyny lub maty, z właściwym podejściem, także wygląda bardzo imponująco, co pozwala w pewnym stopniu izolują pomieszczenie i zakłócić widoku pomiędzy nimi. Istotną wadą tego projektu – brak izolacji akustycznej i trochę ekstrawagancji.

Drzwi z płyt gipsowo-kartonowych

Istnieją pewne subtelności w swoim urządzeniu. Aby stworzyć wiarygodną podstawę do montażu płyt kartonowo-gipsowych ścianek działowych wykonanych z ocynkowanych profili sztywne UW i CW. Wysokość i szerokość otworu określonej wielkością ościeżnicy. O wadze jednostki drzwi, nie przekracza 25 kg, i o szerokości mniejszej niż 0,9 m, a wysokość pomieszczenia jest mniejsza niż 2,6 m nie może dalej wzmacniać profile pionowe do otwierania drzwi. Jeśli drzwi Powyższe wartości parametrów wykonano płyt gipsowo-kartonowych należy koniecznie wzmocnione. Zaleca trzy sposoby, aby ją wzmocnić:

  1. Pionowe pręty są umieszczone profili CW z drewna, którego przekrój poprzeczny odpowiada wewnętrznej profilu wielkości. Ościeżnica przymocowana śrubami z profilu metalowego jest drewniana belka.
  2. Na każdej stronie drzwi są zainstalowane dodatkowe pionowe profile CW.
  3. Zawieszonego rama z metalowej rury, który jest zamocowany na dole i na górze za pomocą kołków. Ponadto, przez otwór i nałożyć stałych pionowych profili regałów.

Każda z metod otwory rejestracyjnych ma swoje mocne i słabe strony. Bramą można zrobić na różne sposoby, nie jest idealnym rozwiązaniem. Użyj jakieś ulubione rodzaje konstrukcji i śmiało eksperymentować. Nieznacznie zwiększone koszty pieniężne, można kupić za ogromne korzyści w końcu w postaci piękna i elegancji i stworzyć prawdziwe arcydzieło.