91 Shares 1798 views

Co i jak przywieźć brodawkę

Brodawki są wypukłe formacja skóry spowodowane przez wirusy. Mogą wystąpić u dzieci, a średnio i osób w podeszłym wieku. Zazwyczaj te wrzody na nogach, ramionach i pod pachami. Chociaż w rzadkich przypadkach można je znaleźć w innych częściach ciała.


Wycofać brodawkę w domu dość łatwo. Po tym wszystkim, konieczne jest jedynie, aby wybrać odpowiedni dla Ciebie receptę ludowej i przeprowadzić procedurę. Należy zauważyć, że takie metody są skuteczne, ponieważ mogą one być wykorzystywane nie tylko pozbyć się zmian skórnych, ale także, aby zapobiec ich dalszemu rozprzestrzenianiu.

Podobnie jak w domu, aby wycofać brodawkę z kwasem octowym

Sposób ten obejmuje zastosowanie octu 6%. Jego w wysokości pierwszych kropel powinien być stosowany do obszaru dotkniętego co noc przed snem. Wymagane jest, aby zachować szczególną ostrożność, ponieważ w trakcie tej procedury może być uszkodzony i zdrowych obszarów skóry. Szybko dzięki działaniu kwasu octowego brodawki całkowicie wyschnąć i łatwo znikają.

Jak w domu, aby wycofać brodawek przy użyciu kwasu salicylowego

Nabywać takiego rozwiązania jest możliwe w dowolnej farmacji. Kwas salicylowy jest zalecane do stosowania na brodawki przy użyciu wacika lub pipety. Rozwiązanie to korzystnie po wannę lub prysznic, jak na parze zmian skórnych ma większą przepuszczalność. Dzień po tym procesie suchej brodawek ponoszonych na górną warstwę rogową, stosując do tego konwencjonalny pumeks lub pilnik. Zastosowanie kwasu salicylowego jest wymagane tak długo jak tworzenie skóra nie jest w pełni znika.

Jak w domu, aby wycofać brodawek za pomocą czosnku

sposób takich ludzi jest to, że każdy dzień, pocierać brodawki wszystkie dostępne świeży czosnek. Jak pokazuje praktyka, tworzenie skórze zaczynają znikać po czwartym zabiegu.

Jak w domu, aby wycofać brodawkę użyciu mlecz Lozno

Liście tej rośliny jest wymagane zagnieść na papkę, a następnie wycisnąć sok. Powstały płyn należy smarować codzienie brodawki. Kiedy zmieni kolor na czarny, powinny one być starannie wyciąć za pomocą małego, ale ostre nożyczki do manicure. W czasach, że formacja skóra jest również pożądane, aby smarować sok dopóki nie zostaną całkowicie zniknęły.

Jak glistnika wycofać brodawkę w domu

Najbardziej popularne i najbezpieczniejszym sposobem usuwania brodawek jest sok z glistnika. Zaleca się stosować do zmian skórnych nie więcej pierwszych razy dziennie. Przed takiej procedury jest konieczne, aby utrzymać miejsce rany w ciepłej kąpieli. Na przykład, parzona brodawka będzie miał większą przepuszczalność, co oznacza, że zniknie on znacznie szybciej. Należy zauważyć, że zamiast wyciśniętego soku z glistnika dla tych celów można wykorzystać gotowe rozwiązania oparte na rośliny, który jest sprzedawany w niemal wszystkich drogeriach.