539 Shares 6131 views

Barrow – "Underground" (klub nocny). Adres i opis.

W ciągu tygodnia pracy, wielu ludzi czekam na weekend, aby odpocząć, dobrze wypocząć i nabrać sił przed życiem zawodowym. Ktoś, kto lubi spędzić spokojne, rodzinne wakacje w domu, w otoczeniu bliskich. Inni wolą bardziej aktywny wypoczynek – pójść do kina, teatru, pójść na odpoczynek na przyrodzie. To święto jest najczęściej preferowane przez ludzi w średnim wieku, młodzież jest przyciągany do różnych stron, dyskotek, nocnych klubów. W naszym artykule opisujemy popularny klub „podziemne” w Jekaterynburgu.

Jesteś zbyt młody, by spać

W nowoczesnej metropolii istnieje wiele różnych klubów nocnych i barów, aby zadowolić wszystkie gusta. Mogą tańczyć aż do rana, w czasie zapominając wszystkie swoje problemy, dobrą zabawę i odwiedzić specjalnych gościnne występy grup muzycznych i wykonawców. Jeśli dokładnie jak to wygląda na nocnym klubie z dobrą atmosferą i niskich cen, „Underground” (Jekaterynburg) was. Miłośnicy śpiewać, radzimy odwiedzić „binge” klub karaoke. Ten obiekt z przyjemnej atmosferze i rozsądnych cenach jest idealnym rozwiązaniem na wakacje z grupą przyjaciół. Dla tych, którzy chcą poczuć atmosferę dobrych wykonawców muzycznych RnB od świata, nie tylko w weekendy, ale także w środku tygodnia pracy, klub „Cash” (Jekaterynburg) jest gotowy do otwarcia drzwi. Następnie opisujemy szczegółowo jeden z ulubionych instytucji młodzieżowych.

„Underground” – klub nocny w Jekaterynburgu: adres i godziny pracy

Klub znajduje się pod adresem – ulica na 8 marca i 43. Najbliższa stacja metra: "Geological Survey". Obok „Underground” (Jekaterynburg) to budynek z Państwowym Uniwersytecie Ekonomicznym Ural. Niewątpliwą zaletą jest to, że klub jest otwarty codziennie od 18-00 do 06-00. W ten sposób można zrobić sobie przerwę od żmudnych codziennych zadań i pozwolić sobie na relaks każdego dnia, a klub „Underground” (Jekaterynburg) ci w tym pomóc.

Od 18-00 do 22-00 wstęp wolny do absolutnie wszystkie osoby poniżej 18 roku życia. 22-00 do 04-00 wartość wejścia C 200 rubli i 04-00 do 06-00 – 150 rubli. Taki system płatności od poniedziałku do czwartku i niedzieli. W piątek i sobotę, cena będzie się nieznacznie różnić: tylko jako wstęp wolny do otwierania i do 20-00 z 20-00 do 22-00, a wpisowe wynosi 200 rubli, od 22-00 do 04-00 koszt wynosi 300 rubli i 04 -00 aż zamknięcie wejścia klubu jest wart 200 rubli. Twarz sterowania LAX. Aby dostać się do klubu, nie trzeba nosić strój świąteczny, można przyjść w normalnych, czystych i schludnych ubrań, które byłyby łatwe do przetańczyć całą noc.

Bar „Underground” w Jekaterynburgu: Opis

Istnieją wszystkie warunki, które pozwalają odwiedzającym na relaks, aby oświetlić parkiecie i zrelaksować duszę. Ogromna sala klubu „Underground” w Jekaterynburgu ma 500 miejsc i pojemność około 2 milionów ludzi. W przedpokoju znajduje się duża parkiet, który jest scena, w której normalnie można wykonać znanych DJ-ów ze wszystkich rosyjskich miast. Również w klubie w weekendy często organizować koncerty na żywo współczesnych artystów i zespołów muzycznych. Obok sceny jest specjalnym podium, który przeznaczony jest dla dziewcząt, wykonując tańce w stylu go-go.

Dim światła i duże plakaty na ścianach sprawiają, że atmosfera w klubie niezapomniane. Ponadto, nie ma dostępu do Internetu dla wszystkich, korzystając z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi. Menu prezentowane w barze, charakteryzuje niskie ceny i dobrej jakości gotowych posiłków i napojów.

menu

Kuchnia „Underground” (Jekaterynburg) reprezentowany jest przez połączenie trzech rodzajów: europejski, japoński i włoski. Urozmaicone menu może zaspokoić smak każdej smakoszy. Przeciętny sprawdzić na pasku jest 600 rubli. Lista win jest na podstawie specjalnie przeprowadzonych badań rynku w celu studiowania gusta gości klubu. W nim można wybrać drinka z whisky do koktajli. Którzy nie tylko pić, ale również do jedzenia, będą mogli zamówić pizzę, bułki, różne gorące posiłki oraz przekąski i desery. Bar otwarty jest dla gości przez całą noc jest.

Opinie użytkowników

Codziennie klub „Underground” w Jekaterynburgu odwiedzane przez dużą liczbę młodych ludzi, którzy marzą o wielkiej chwili. Po przeanalizowaniu opinii na temat tego nocnego klubu, pozostawione przez odwiedzających, możemy wyciągnąć następujące wnioski.

Charakterystyczną cechą wielu z klubu o nazwie obecność muzyki na żywo, często z różnych stron tematycznych loterii, konkursów i nagród. Byli świętować również demokratyczne ceny w barze „Underground” w Jekaterynburgu i doskonałej jakości żywności, która nie jest gorsza od restauracji. Ponadto, aby zapewnić komfortowy pobyt w klubie był strażnikiem, który zapobiega konfliktom w odpowiednim czasie. Jest to doskonałe miejsce na relaks, dając morze pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń i ładunek dodatni, który jest wystarczająco na następny tydzień.

ciekawostki

Sala często wykorzystywane do imprez i warsztatów. W nocnym klubie na rezerwację można spędzić urodziny, za to istnieje specjalny obszar odosobniony. Jest też bar sportowy, przeznaczony dla fanów piłki nożnej, gdzie fani naszego zespołu będą mogli korzystać z transmisji online.

Niestety, trzeba powiedzieć, że 9 maja 2017 odbył się ostatni wieczór w głównym barze w Jekaterynburgu. Przez prawie 6 lat, to klub otworzył drzwi na milion osób na scenie były takie sławy artystów jak Eva Polna, Kristina Si, MOP oraz innych Monatik. Nie wiadomo, czy drzwi klubu otworzy dla pamiętnych spotkań ponownie. Ale miejmy nadzieję, że tak.