751 Shares 7822 views

Dzhon Grin: książka. Lista wszystkich książek autora

Jest to nowoczesny, stosunkowo dobrze znany pisarz o imieniu John Green. Książki, których wykaz omówimy jego autorstwa. Niektóre z nich zostały już sfilmowane. Inne mogą być również: przynajmniej fani to bardzo mile widziane. Jakie są one tak wielkie? Powinienem je czytać? Postaramy się odpowiedzieć na te niewątpliwie ważne pytania.


„Usterka w naszych gwiazd”

Jest to jeden z najbardziej znanych prac napisanych Dzhon uśmiechu. Wszystkie książki, których lista znajduje się poniżej, nie gorzej, ale stało się szczególnie popularne, ponieważ wydany ponad rok temu, film – szczera opowieść o miłości między dwoma młodzieży z nieuleczalną chorobę. Ani Hazel ani Augustus nie idą tak łatwo się poddać, nawet jeśli wiedzą, że rak prędzej czy później będą wygrać. Ale teraz są młode i kochał – i żyć, starając się korzystać z każdego dnia. A co będzie za chwilę? Kiedy to się dzieje do wybuchu bomby, zmiatając wszystko na swojej drodze? Należy o tym myślę i spędzić czas?

„Usterka w naszych gwiazd” Film był hitem – jest to przypadek, gdy adaptacja filmowa nie psuć oryginału.

"Paper Towns"

Ekranizacją książki wyszedł latem tego roku – na fali popularności, że Dzhon Grin pisał książki (lista książek, jednak obejmuje nie tylko tych, którzy „wiedzą wszystko”) zaczął się szybko przekształcić scenariusz do filmu. Jednakże, jest to dobre.

„Paper Towns” – opowieść o niezwykłej dziewczynie, Margot, a o normalne, ale na uszy w miłości z chłopakiem, Kew. (? Albo straszny) jeden dzień, Margot zagubiony, choć nie do końca – zastrzega wskazówki. Czy to oznacza, że Kew powinien ją znaleźć?

„Szukając Alaski”

Nazwa kojarzy się myśli, że w tej pracy, zbyt, szukasz kogoś. Poszukiwanie niektóre Alaska Dzhon Grin napisał? Książki, których wykaz uważamy, że do siebie podobne? Oczywiście, są zjednoczeni przez autora, oraz fakt, że wszystkie z nich – dla nastolatków, a nawet tam często wymyka (lub nawet więcej), linia miłość, ale tylko w poszukiwaniu „Alaska” – metaforycznym. A ona Alaska – dziewczynka. Miles przydomek grubasa w niej zakochany – tajemnicze, niedostępne, porównywalne, być może, z huraganu, podczas gdy on sam „fine mżawka.” Chociaż prywatnej szkoły, przyjaciół i pierwsza miłość musiałby obiecać tylko radość i zabawa w dorosłość losu można zanurzyć się w najbardziej trudnych i bezczelny sposób.

„Liczne Katarzyna”

Uwielbia jeszcze napisać o tajemniczych pań Dzhon uśmiechu. Książki wymienione w tym artykule, a powiedzieć rodzaju różnych rzeczy, ale postacie kobiece w czymś podobnym.

Colin, młody człowiek ze zdolnościami vydayuschimimsya, wyrusza w podróż ze swoim przyjacielem. Aby rozwiązać zagadkę licznej Katherine – czy to zmusza vnuderkindu? W każdym razie, ta podróż więcej niż zmienić swoje życie.

"Let It Snow"

Ta praca nie tylko napisał Dzhon uśmiechu. Książki (lista, choć nie wiele, ale każdy z nich dokładnie wart uwagi) wspomniano powyżej, nawet trochę inny od „Let it Snow” w stylu, skład itp Współautorami byli Dzhonson Morin i Mirakl Loren. Książka składa się z trzech części – każda część pisząc inny pisarz. Druga część tworzone bezpośrednio sam Dzhon Grin. Wszystkie książki autora pisane są o miłości, i że – nie jest wyjątkiem.

Tu jest wspaniałe uczucie mieszane opowieści i świątecznej atmosferze. Trzy pisarzy dać czytelnikom fascynujące opowieści o losach patronatem cud i że miłość może stopić śnieg i pokonać każdą dowolną huragan.

funkcje

Jak widać, lista ta nie była zbyt wielka. Ale ważny fakt nie jest ilość, ale jakość? I nie ma wątpliwości, w tym. Wszystko, co jest napisane Dzhon Grin – książki, których wykaz podano powyżej, to z pewnością warto przeczytać. I nie bez powodu.

Pomimo faktu, że w każdym z tych prac ma wiersz miłosny, książka jest nie tylko o relacji – są one sprzeczne zajmują słabe tło w historii. Na czele niemal uniwersalne, globalne problemy – pytania o życie i śmierć, rozumieniu, w celu, o tym, kim jesteśmy. I to wszystko pomimo faktu, że książki dla nastolatków, pisanie łatwy, prosty język, zainteresowanych młodych ludzi, a nawet dzieci w wieku szkolnym, i mówić o takich rzeczach ważnych. Dzhon Grin znaleźć niesamowite unikalne podejście do następnego pokolenia – jego prace są naprawdę interesujące, ale również bardzo pouczające.

Konkludując

Główną zaletą książek tego pisarza, że nie narzuca swoje zdanie – mówi i czytania, zacząć myśleć razem z nim. Przed podjęciem jakichkolwiek wniosków Ci dotrzeć niemal nieświadomie połknąć rozdział po rozdziale – tak łatwe są do odczytania. Dlatego „Usterka w naszych gwiazd” i „Multiple Katarzyna” i „Paper Towns” wraz z niepohamowaną „Alaska” lekturą obowiązkową nie tylko nastolatków, dla których są one rzeczywiście napisane, ale również dość dorosły, utrzymywane ludzie – oni pomogą zapamiętać o rzeczach, które są tak łatwo zapomnieć w tym szalonym rytmem współczesnego życia.