296 Shares 9189 views

content marketing – co to jest?

content marketing – to interesujące dla docelowego przepływu publiczność fascynującej i przydatnych informacji. Skromny reklama, więcej korzyści (głównie reklamy i całkowicie ukryte, z content marketing idzie razem z tłumem-marketingu).

content marketing – jest dobrze wykształcona wiadomość, rozpowszechniane i zaczął przyciągać odwiedzających karmić kolorowy, zorganizowanego rozumowania.

Co to jest?

Ta zawartość i praca z nim. A dopiero potem – z SMM i SEO.

SEO eksperci bez zawartości zoptymalizuje absolutnie nic. Jak działa SEO? Widoczna jest obszarem strony – art, wideo, zdjęcia – to wszystko zawartości. Jest też ukryty obszar – metadane, które pomagają wyszukiwarkom indeksowanie stron. Dodatkowo, każdy link, każde słowo kluczowe w tekście – to mała wskazówka, torując drogę dla ludzi do danej treści.

Tweety i dystrybucji, krótkie opisy i towary masowe lądowanie w różnych sklepach internetowych – wszystkie części zawartości. W tym przypadku, zawartość marketing – niektóre prace z wszelkich treści, które pomaga osiągnąć cele. Jednocześnie wszyscy mają różne cele. Ktoś chce zwiększyć świadomość marki, drugi – w celu wykazania ich własne doświadczenia. Niektórzy starają się przyciągnąć nowych klientów, ta ostatnia myśl, jakby chciał zachować stary. Różnorodność celów – setki. A znaczna część z nich rozwiązuje dobrze utworzony treści.

W tym artykule rozważymy szczegółowo treścią, marketingu, nowych sposobów na przyciągnięcie klientów.

Co firma daje content marketing?

Dzisiaj, content marketing moda. Jednak wiele z nich waha się go używać – zbyt niejasne perspektywy i korzyści nie są oczywiste. Oczywiście, byłoby pożądane, że firma ceniona klientów, a to można osiągnąć? Celem wygląda bardzo abstrakcyjne, ale jak osiągnąć widoczne rezultaty? Będziemy zrozumieć, co content marketing. Firma promocja z nim staje się coraz bardziej popularne.

świadomość marki

Zacznijmy od tego, że po utworzeniu treść pojawia się w ludzi, można rozmawiać o wszystkim, nie należy rozpocząć dyskusję tylko treść, ale także całą firmę, która go stworzyła. Więc ludzie wymieniają linki, wymiany doświadczeń, tworząc w ten sposób opinię o danej firmie. Poczta pantoflowa – to doskonała strategia content marketing.

Zaufanie i reputacja

Natychmiast należy zauważyć, że aby zdobyć zaufanie – nie jest łatwym zadaniem. To wymaga czasu. W tym przypadku, kiedy udowodnić swoje kompetencje, można stosować częściej. Ludzie wierzą ekspertów. Można je content marketing (książka na nim jest teraz łatwo dostępne w każdym sklepie) pomaga zdobyć miano prawdziwego eksperta. Najważniejsze w tym – nacisk kładzie się na jakość, nie na ilość jednego dobra wiadomość tygodniowo jest znacznie lepsza niż przeciętne 7.

Miejsca, generując mnóstwo treści, a jakość nie opiekuńczy, bardziej obficie. Działają one podobnie jak nie jest konieczne. Nie rób czytelnicy zagłębić się w tekstach o wątpliwej jakości ryb na wysypisko i niesprawdzonych informacji. Człowiek potrzebuje miejscu, które mogą całkowicie zaufać. Powinny one być Twój zasób.

Zaufanie jest klatka schodowa prowadząca z treści do usług firmy.

konwersja pośredni

Prawidłowo sformatowany content marketing, nowe techniki, które są przedstawione w tym artykule pozwala wyciągnąć niezbędne publiczność, a ponadto zmniejsza dystans pomiędzy swoimi produktami i ludzi. Jeśli artykułu osoba wywołała prawdziwe zainteresowanie, jest on również zainteresowanie swoimi usługami. Najważniejsze – aby skupić się na czytniku, osoba potrzebna ci. W przeciwnym razie, można uruchomić na prowizji, jak słynny niegdyś „MEGAPLAN”.

„MEGAPLAN” Biuletyn rozpoczęła się jesienią 2012 roku. Wzięła półtora roku 100.000 abonentów. Jest to doskonały przykład content marketing: a naprawdę przydatnych i jakości artykułów – i zerowej reklamy. W tym przypadku nie było komercyjny potencjał dystrybucji. Jak przyznał jego były redaktor Maxim Ilyahova, okazało się, że projekt straty. Michael Smolyanov, SEO Specialist „MEGAPLAN”, powiedział, że 100.000 abonentów – jest dobra, ale to nie wystarczy.

Biuletyn stał się popularny, choć nie był skierowany w odpowiednim publiczności. Pierwsze litery – sprzedaż, zarządzanie, Biznes – została skierowana do przedsiębiorców. W tym przypadku, wszystkie kolejne – myślenia, psychologii, osobisty skuteczność – tylko dla pracowników. Na tych samych pracowników czasowych – we wszystkich tych ludzi, którzy rozpoczną wdrożenie podobnego systemu zarządzania przedsiębiorstwem.

Biuletyn ten nie był związany z produktem. A jeśli masz zamiar rozpocząć treści marketingowych – trzeba wziąć to pod uwagę.

Im bardziej interesujący content marketing? Stelzner, autor nowych technologii zarządzania powiedzieli, że nie powinniśmy tworzyć treści, interesujący dla każdego. Ważne jest, że im większa publiczność, tym szerszy zasięg, i wiesz dokładnie, co chcesz tych ludzi? Niech pan nie czytać 100000, ale tylko 5000 – ale to będzie grupa docelowa. Ludzie, którzy są w stanie stać się w odpowiednim czasie ze swoich stałych klientów.

zwiększenie ruchu

Prawidłowe zarządzanie content marketing nie jest możliwe bez niego. Odpowiednio zorganizowana treść zwiększa ruch, i to jest nieuniknione. W tym przypadku, tym bardziej ekscytujące treści publikowane na swojej stronie, tym więcej ludzi przyciągnąć. I wiedzą, kim jesteś, i które oferują usługi.

SEO-promocja

Biorąc pod uwagę metody content marketing, warto zauważyć, że bez treści SEO nie ma sensu. Im bardziej treść jest popyt, tym częściej odnoszą się do niego, a więc stoi wyżej w wynikach wyszukiwania. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

Ponadto, wyszukiwarki raczkować to i to własną bazę danych. Potem, kiedy ludzie złożyć zamówienie, indeks jest zbudowany. Jest to strona zajmuje określone stanowisko. W tym przypadku, tym bardziej treść jest w pełni zgodna z żądaniem, strona będzie w powyższej kwestii.

Jakości treści napędza ruch. Przykładami mogą spowodować ogromne ilości. wszystkie one prowadzą do jednego. Bez SEO treści to nie ma sensu.

bezpośrednia konwersja

Nic nie przekonuje ludzi tak samo jak prawdziwy opis usługi lub produktu. Zasada ta jest zawarta w książce "Content, marketingu i rock 'n' Roll" (D. Kaplunov). Jeśli klienci zauważą, że jesteś niezwykła – zostaną one sporządzone na ciebie. Ważne: „prawo” – czyli dobrze wykonane i koncentruje się na grupie docelowej, konkretnej, interesującej i jasne.

zasada koło zamachowe

Nie powinniśmy myśleć, że to wszystko stało się bardzo szybko, jak mówi książka „Content Marketing i rock«n»roll”. Kaplunov D., autor książki, mówi, że to jest zawsze bardzo długa podróż. W celu osiągnięcia szybkich bramek jest całkowicie bezużyteczne. Jeśli uważasz, że należy rozpocząć swój własny blog, a miesiąc później pójdziesz klienci tłoczą, a ruch organiczny wzrośnie o kilka razy – jesteś poważnie myli.

Ten rodzaj marketingu działa jak koło zamachowe. Aby go uruchomić, trzeba wysiłku. Pchasz koło zamachowe, energia jest zużywana, koło przyspiesza – ale tylko po to nieskręcana, zaczyna produkować energię siebie. Stanie się wystarczająco dużo cierpliwości – wszystko przychodzi z czasem. content marketing nie jest panaceum, nie ma wyników błyskawiczne. Jeśli ruch następnego dnia było to samo, to nie znaczy, że zawartość nie działa. Czekać, po prostu dalej robić wszystkie uprzednio sporządzonego planu.

Bez zespołu i budżetu

Od content marketing odmówić, jeśli masz mało lub nie ma pieniędzy, a zespół tylko 2 osoby, to nie jest konieczne. Oczywiście, jeśli nie ma wystarczającej zdolności, a jednocześnie generując dobre treści po prostu fizycznie niemożliwe. W tym przypadku, skupić się na treści.

Oto przykład algorytmów wyszukiwania Google. Wszystko zaczęło się od małego materiału, że autor stworzył firmę do własnego użytku. Jednocześnie ewoluował … wiesz co. Dzisiaj każdy, kto chce dowiedzieć się o zmianach algorytmów „Google”, na tej stronie pojawi. Ona zdobył 2011 1700000 widoki. A wszystko to przy małym budżecie do dalszego postępu. I przy niewielkim wysiłku autor: Materiał wypełniony po trochu, a tylko zapisane ważne.

Na odwrotnej stronie, przy niskich kompetencji Ci za jakość materiału oraz intensywności pokonać dokładnie planować swoje cele. Warto zauważyć, że mniej, ale lepszej jakości.

Jak przekonać klienta lub szefa, że jest taka potrzeba?

Treść, oczywiście, król, ale ludzie, którzy produkują je często zbyt mocno starają się przekonać wszystkich wartości takiego marketingu. Powód tego jest prosty: najbardziej popularny rodzaj zawartości (podręczniki, artykuły, filmy, biuletyny, seminaria) należą do szczytu sprzedaży, na scenie, która jest oddalona o kilka kroków od nawrócenia.

Ta treść pomaga znaleźć ludzi. Nawet można go kochać lub zapamiętać. Jesteś w stanie zdobyć większą publiczność. W tym treści edukacyjnych – nie ostatnim etapie, a to prowadzi do sprzedaży jest rzadkością. Istnieje więcej odmian jego nawrócenia. Efektywność i jego wartość zweryfikować poważnie, a zatem wytłumaczyć klientowi lub szefa, co jest urok tego obrotu nie jest łatwe.

oświecać

Początkowo – powiedzieć im o zaletach:

  1. godziny pracy doświadczenie.
  2. Długoterminowych relacji z publicznością. W ten sposób jesteś budowanie zaufania ludzi, którzy przyjdą do ciebie.
  3. Mówiąc o zaletach, być całkowicie szczery. Nierealistyczne obietnice nie. Zbudować odpowiednie oczekiwania. Zainteresowany w tworzeniu obrazu? Wzrost widowni? Świadomość? Wszystko to będzie. Wystarczy być ostrożnym. Ten rodzaj marketingu – jest to pierwsza faza sprzedaży, podczas pojawienia się świadomości klienta tylko zapamiętuje i rozpoznaje firmę. W związku z tym, że jest głupi, aby myśleć, że kupujący będzie upadek tłum do Ciebie w sklepie, jeśli czytać 2-3 w blogu. W tym przypadku konieczne jest, że szef znał go dobrze.
  4. Począwszy koło zamachowe, co pozwala na osiągnięcie zamierzonych celów marketingowych.

Wiele content marketing odmówić, ponieważ czują, że są one zbyt szczegółowe biznesu i ludzie będą czytać o cementowni nie jest interesujący, a także o produkcji nawozów mineralnych lub meczów. Ale to jest – absolutny nonsens.

Ważne jak, nie co. To nie jest dokładnie to, co mówisz i sposób to zrobić. Pytanie jest właściwa strategia. Jeżeli umowa o treści marketingowej prawidłowo, klienci będą zainteresowani, aby dowiedzieć się o cokolwiek. W tym około meczów i cementu.

Mówić w kategoriach liczbowych

Pomimo faktu, że content marketing jest na szczycie sprzedaży, to nie znaczy, że inni nie mogą być przekonani o jego prawdziwej wartości. Możliwe. Wystarczy zbudować tę skomplikowaną metodę obliczeniową – taki, który pokaże, jak zawartość prowadzi do nawrócenia.

Pomaga nam w tym „Google Analytics”. będzie korzystał z modelu ścieżek wielokanałowych. Trzeba będzie prawidłowo skonfigurować analityk – zacznie śledzić wszystkie punkty interakcji bezpośrednio do konwersji.

Co to wszystko znaczy?

Jeśli użytkownik na swojej stronie przeszedł przez sieci społeczne, są w analityce konwencjonalnego punktu. Jeśli czytasz ten wpis na blogu, to dostaje taki sam wynik masz bloga. Po uzyskaniu trzeba będzie przeanalizować, jaką rolę odgrywa w każdy kanał sprzedaży używane. I wyciągnąć wnioski na podstawie tego wszystkiego.

trzeba wiedzieć tylko jedno teraz: Można wszelkie środki, w tym content marketing. Więc i będzie musiał uzasadnić dane, o ile treść będzie opłacalna.

Pokaż konkurenci

„Albowiem wszyscy nasi konkurenci wykorzystywać treść może marketingową i główny”, „To wszystko jest zaangażowany w” – to dziwny argument. W tym przypadku, jeśli chcesz przekonać kogoś, że jest to konieczne i użyteczne, w tym przypadku, wszystkie środki są dobre. Wykazać konkurenci robią. W tym przypadku, przygotuj się, i że powiedział: „Czy tak dobrze” Tylko nie trzeba się spieszyć: dla zawartości kopii marketingowego – zawsze jest strategia przegraną.