470 Shares 1351 views

"Grinch – Stole Christmas". Aktorzy Boże Narodzenie opowieść przez Rona Hovarda

To nie przypadek, premiery fantastyczną rodzinną komedię „Grinch – Stole Christmas” miała miejsce w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, kończący się w 2000 roku, jako dyrektor projektu Rona Hovarda to prawdziwa opowieść Boże Narodzenie. Scenariusz filmu został oparty na historii magii, który w 1957 roku napisał pisarz słynnego dzieci Theodor Geisel, która dała literacki pod postacią „Doktor Syuz”.


Superhit koprodukcja

„Grinch – Stole Christmas” (aktorów pierwszego planu – D. Currie i T. Momsen) – produkt filmu wspólnego amerykańskiej i niemieckiej produkcji. W pierwotnym projekcie ma nieco inną nazwę, która zawiera odniesienie do literackiego pierwowzoru i jego autora – dr Seuss. Jego praca została już wykonana w filmie w 1966 roku.

Po prawie czterech dekad, stworzenie stało się obsesją Howarda – dyrektor pokolenia „baby-boom”, który aktywnie zaczął filmować ulubionych komiksów i bajek z dzieciństwa. Reżyser jest tak przesiąknięty ideą, że jeden strzelanie dzień przywdział kostium bohatera i pracował w makijażu przez cały dzień. Cała załoga filmu „The Grinch – Stole Christmas”: aktorów, scenografów, operatorów i inni – byli bardzo zaskoczeni, widząc zielony potwór i Dzhima Kerri w tym samym czasie. Wiodącym człowiek, który wpadł we wściekłość, ale kiedy odkrył, którzy próbują na obraz swego bohatera, nie był w stanie powstrzymać emocji i przeniknięta szacunkiem dla Rona.

Wzloty i upadki procesu fotografowania

Warto wspomnieć, w napiętej atmosferze przepuszczane odlew odlewania taśmy „Grinch -. Stole Christmas” Aktorzy i role zostały wybrane wspólnie przez gorącej debaty pomiędzy twórcami. Ten los nie jest przekazywana, a kandydaci do głównej roli. Sposób Grinch może być reinkarnacji Eddi Morfi lub Dzhek Nikolson. Ponadto, producent Brayan Greyzer zaproszony na przesłuchanie przez Christophera Lloyda, ale piosenkarka nie brał udziału w castingu, powołując się na złe samopoczucie.

W rezultacie, taka niejednoznaczna rola nieszczęśliwego antagonisty, został zatwierdzony przez słynnego komika Dzhim Kerri nowoczesności. On doskonale udało się doprowadzić do ekranu centralnego wizerunku komedii „The Grinch – Stole Christmas”. Aktorzy – na ustawionych kolegów – byli zachwyceni jego grymasy i wybryki. W celu zgłoszenia się do góry, aktor musiał pozostać w makijażu namiotu codziennie ponad trzy godziny. Na drodze do stworzenia prawdziwego mistrza makijażu Rick Baker, którzy za ich profesjonalizm i umiejętności w okresie dwudziestu lat sześciokrotnie uhonorowany pozłacanych statuetek „Oscar”.

W jego sercu drozda

Słynny komik Hollywood podczas produkcji obrazów Starałem chociaż każdy ruch i grymasy dano mu z trudem z powodu skomplikowanej spetsgrima. Grinch Kerry strasznego gniewu, a nawet obrzydliwe, ale jednocześnie bezbronna i ładne. Nawet w tych odcinkach, gdzie postać wstała do psot Franka, wyglądał zupełnie bezbronny, więc widz mimowolnie przepojona sympatii dla bohatera. Podczas kręcenia filmu, oprócz gorącej kostium i kilka kilogramów makijażu, Jim musiał nosić żółte soczewki. Pod koniec produkcji obrazów on otwarcie nienawidził ich, bo byli strasznie niewygodne. Niektóre sceny miał strzelać bez nich, a następnie za pomocą grafiki komputerowej w oczach charakteru nabyć pożądany odcień. Jednak w komedii „The Grinch – Stole Christmas”, aktorów zaangażowanych w proces wytwarzania folii, często doświadczyli niedogodności że ich odzyskania znacznych kosztach.

Interesujące jest to, że po dziewięciu latach, aktor zagrał rolę innego wroga Bożego Narodzenia – „A Christmas Carol” ostra chciwy Ebenezer Scrooge w projekcie Roberta Zemeckisa pt

obsada

Nie wszyscy aktorzy z filmu "How the Grinch – Stole Christmas" to samo doświadczenie. Na przykład, w roli narratora, nie świeci się w ramce, aktor mówił o pierwszej wielkości, na obraz słynnego doktora Hannibala Lectera – seryjnego mordercy-kanibala – Anthony Hopkins.

I jedną z głównych ról Cutie Sindi Lu który grał teraz popularny amerykański gitarzysta, piosenkarz, modelka i aktorka Taylor Momsen. Na początku kręcenia miała na swoim koncie tylko dwa utwory w filmach: „Zdarzyło się jutro” i „śmierć Proroka”, gdzie jej partnerem był ekran Dennis Hopper.

Rodzice Cindy – Bill Irwin (klaun i komik) i Molly Shannon (stały uczestnik muzycznego i humorystycznym programie telewizyjnym „na żywo w sobotę w nocy”).

Rola burmistrza Augusta Meykto grał amerykańskiej telewizji i filmowy, zaangażowanych w aktorstwa głosowego, Dzheffri Tembor.

Obraz Marty Mey takich, które są dla znanej aktorki ujawnił Christine Baranski Dzheyn – laureat wielu nagród, „Tony”, „Screen Actors Guild”, „Emmy” i „Złoty Glob”.

na przyszłość

Film „Grinch – Stole Christmas”, aktorzy i roli, które są wymienione w niniejszej publikacji, w 2018 roku dostanie rodzaj zmienności tej samej animacji nazw. Obecnie pracuje nad jej produkcją twórczym tandemie z reżyserem Peterem Kandelanda Yarro i Cheney.