502 Shares 7155 views

Lek „Vinoksin”: instrukcje użytkowania, wskazania

W tym artykule powiemy o tym, co jest „Vinoksin”. Instrukcje użytkowania, komentarze, wypowiedzi i postaci leku zostały przedstawione poniżej.

Opakowanie, składu, kształtu

Oglądany preparat wytwarza się w postaci tabletek o przedłużonym działaniu. Są one umieszczone w blistry i pakuje w 20 lub 60 sztuk pudełek.

Aktywna elementem tego leku jest winkaminy. Jakie inne substancje zawiera lek „Vinoksin”? Instrukcje do stosowania twierdzi, że kompozycja według tego leku zawierają dodatkowe składniki, takie jak hypromeloza, monohydrat laktozy, kopowidon, stearynian magnezu, wodorotlenek krzemu (koloidalnego) i hydrofobowy wodnej koloidalnej krzemionki.

działanie leku

Jak zrobić tabletkę „Vinoksin”? Instrukcje użytkowania państw, które uważane vasoregulating środek zapewnia selektywną wpływ na krążenie krwi w mózgu. Jednocześnie ułatwia jego dostosowanie do potrzeb metabolicznych.

Lek ten poprawia metabolizm mózgu poprzez poprawę procesu utleniania glukozy. W ten sposób, zwiększa wytwarzanie energii, a także zwiększa aktywność ludzkiego ciała.

Zgodnie z instrukcją, aktywny składnik leku skutecznie dostarcza tlenu neurony, które są w stanie niedotlenienia. zmniejsza również stabilizuje rezystancji (obwodowa) naczyniową mózgu.

Trzeba też pamiętać, że winkaminy jest dobrze tolerowany przez wszystkich pacjentów i nie ma biologicznych lub hematologicznych toksyczności i skutków ubocznych na wątrobę i nerki. Ponadto, jest to dobry sposób, aby stymulować zdolności intelektualne.

Kinetyka leku

„Lek” Vinoksin instrukcje użytkowania, które jest opisane w szczegółach poniżej, jest dosyć szybko wchłaniany z przewodu pokarmowego. Jego związek z białkiem krwi, wynosi 64%, a okres półtrwania trwa około 60-90 minut.

Metabolizm winkaminy wyłącznie w wątrobie. 4-6% leku jest wydalana bez zmian w moczu razem.

świadectwo

Z tego, co zaleca się stosowanie leku „Vinoksin CF”? Instrukcje użytkowania informuje, że lek ten jest stosowany do adaptacji do potrzeb metabolicznych mózgu i normalizacji krążenia krwi. Tak więc zaleca się wziąć celów regulacji, poprawa i utrzymanie mózgu w następujących warunkach:

  • zaburzenia pamięci;
  • angiopatii cukrzycowej;
  • zaburzenia uwagi;
  • uszkodzenie naczyń (miażdżycowej) w mózgu;
  • ostre upośledzenie krążenia mózgowego;
  • Zaburzenia (mózgowy) po niedokrwieniu mózgu;
  • zaburzenia czaszkowe stresu pourazowego;
  • zaburzenia widzenia i słuchu pochodzenia naczyniowego;
  • Naruszenie czasu i orientacji przestrzennej, zaburzenia emocjonalne, które są konsekwencje różnych zaburzeń psychicznych;
  • encefalopatia nadciśnieniowa.

Przeciwwskazania

Kiedy nie zaleca się stosowania leku „Vinoksin”? Instrukcje użytkowania (Tabletki należy podawać tylko przez specjalistów) stwierdza, że środek ten jest przeciwwskazany w nadwrażliwości na jego składniki i hipokaliemii. Ponadto nie można stosować z guza mózgu oraz wydłużonego interwału Q-T.

Lek „Vinoksin”: instrukcje użytkowania

W jakich dawkach należy uznać za lek? U osób dorosłych jest przepisany doustnie jedną tabletkę dwa razy dziennie. Termin leczenie tym lekiem jest określona tylko przez lekarza indywidualnie (w zależności od rodzaju i przebiegu choroby).

skutki uboczne

Przy użyciu lek w dawkach terapeutycznych, działania niepożądane u pacjentów. Choć eksperci twierdzą, że w rzadkich przypadkach nadal możliwe reakcje alergiczne, które objawiają się w postaci alergicznego zapalenia skóry, grudkowa, pokrzywka i świąd. Ponadto spożycie tego narkotyku może powodować silne bóle głowy i zawroty głowy.

konkretne zalecenia

Przekraczać zalecanej dawki leku, lekarz jest surowo zabronione.

Ze szczególną ostrożnością to narzędzie należy stosować u pacjentów z zaburzeniami czynności serca i nadciśnienia tętniczego. Ponadto, nie jest zalecane w hipokaliemii i wydłużenia odstępu Q-T.

Oglądane lek zawiera laktozę, w związku z tym nie należy podawać osobom z rzadką chorobą dziedziczną.

opinie

Konsumenci są pozostawione na lek „Vinoksin” tylko pozytywne wiadomości. Twierdzą oni, że oznacza to dobre leczy choroby związane z zaburzeniami krążenia mózgu. W tym przypadku, pacjenci są szczególnie zadowoleni z faktu, że lek jest prawie nigdy powodować niepożądane reakcje.