183 Shares 3067 views

Jak i co przetwarzać podwozie przed korozją?

Większość kierowców, zakup samochodu, starają się zaoszczędzić pieniądze i nie biorą pod uwagę, że konieczne jest przeprowadzenie leczenia antykorozyjną dla Twojego samochodu. opierają się one wyłącznie na przetwarzanie fabrycznych. Jest to dopuszczalne, jeśli samochód kupuje długo. Jeśli mamy do kierowania samochodem przez długi czas, podczas gdy dolna muszą być przetwarzane natychmiast po zakupie. Nauczmy się, jak prawidłowo obsługiwać spodu samochodu i co to oznacza istnieć.


dlaczego spędzić

Podczas przenoszenia urządzenia, jest stale narażone na dole małe kamienie, żwir, drobne cząstki asfaltu, a także innych elementów, które są emitowane z kół. Lód i śnieg, sól drogowa, różne brud – wszystko działa agresywnie na powierzchni powłoki metalowej. W wyniku oddziaływania obierania farby, chipsy i pęknięcia włoskowate pojawiać. Już na odsłoniętych metalowych dostaje wilgoci i powoduje korozję. rdzewieje metalu w czasie, nie tylko w obszarach dotkniętych, ale pod warstwą farby całości, ponieważ kondensacja przy zbyt ostrych spadków temperatury. Obróbka antykorozyjna od spodu samochodu, aby uniknąć wszystkich tych problemów.

Przetwórstwo przez producentów

fabryki samochodów, zwłaszcza w naszym kraju, ciało i dolną część urządzenia przed korozją zazwyczaj nie obsługują. Dlatego ci, którzy kupują takie samochody, należy umieścić takie traktowanie priorytet – zwiększy to żywotność dołu i ciała.

W nowych samochodów zagranicznych wyznacza dno pokryte warstwą ochronną przez anodowanie oraz powłoki na bazie cynku, który osadza się może chronić przed przedwczesnym skutków korozji. Właściciele nowych samochodów nie może przeprowadzić leczenie przez 5 lat. Ale dla używanych samochodów zagranicznych producentów konieczne jest obowiązkowy przegląd, bo nikt jeżeli dno w przedsprzedaży został przywrócony wie. Nawet jeśli ciało zostanie przywrócony, to nadal konieczne jest zastosowanie materiałów do leczenia podwozia.

Metal może ostatecznie zgromadzić zmęczenie. Procesy te umożliwiają obniżenie właściwości wytrzymałościowych ciała. Procesy utleniania i korozji znacznie przyspiesza akumulację zmęczenia.

typy

Oznacza ochrona antykorozyjna może być dokonana na podstawie kilku składników. Tak, czasami są mieszanki, które są złożone z substancji agresywnych. mogą znacznie uszkodzić powłokę dna. Dlatego konieczne jest, aby wiedzieć, jak radzić sobie w podłogę pojazdu przed korozją, że to bezpieczne.

W ich skład materiałów dla ochrony przed korozją są podzielone na wosku i bitumu. Według pomocą celu są podzielone na dwie grupy. Pierwsza grupa – mieszanina ukrytych powierzchniach wewnętrznych. Druga grupa służy do ochrony odsłoniętych powierzchniach. To jest coś, co może przetwarzać podwozia pojazdu przed korozją.

Rodzaje mieszanek dla wewnętrznej powierzchni

Tak więc, w celu ochrony powierzchni ukryte wykorzystywane formulacje suszenia. Ta mieszanina ma stan ciekły. Lek jest całkowicie wypełnia wszystkie mikropęknięć i innych wad, a nie pozostawia miejsce na procesy utleniania i korozji. Można również stosować wosku lub parafiny związków. Formy leku na powierzchnię specjalną folią. To bezpiecznego przytrzymywania elementów wewnętrznych przed procesami wilgoć i utlenianie. Jeśli szukasz czegoś do obsługi dno wnętrza samochodu, kompozycje na bazie wosku są bardzo skuteczne i popularne. Ochrona ta jest również dobre, ponieważ działa i nie stracić swoją skuteczność w szerokim zakresie temperatur.

Rodzaje środków na odsłoniętych powierzchniach

W celu ochrony przed korozją powierzchni zewnętrznej zalecić środki oparte bitumiczne masy uszczelniające, masy plastyczne PVC, jak również płynne tworzywo sztuczne.

Skład mas bitumicznych zawarte sobie asfalt i olej syntetyczny. Kitu może służyć jako dolny pojazdu przetwarzania odpryskami, a w celu zabezpieczenia powierzchni metalu przed dostępem tlenu. Kompozycje te są zalecane, aby być w samochodzie dolnej cienkiej warstwy. Grubość warstwy w tym przypadku powinna wynosić od 0,25 do 0,4 mm.

Kity PVC są na bazie kauczuku. Ich siła jest dość wysoka, jak również ogólną wydajność. Powłoki te przyjęły się jako jeden z najbardziej trwałe. Często te mieszanki są wykorzystywane w fabrykach, ponieważ wymagane są specjalne warunki dla zastosowania i tworzenia.

Ciecz z tworzywa sztucznego nie jest wysoce odporna na naprężenia mechaniczne, stosowane w sposób zaraz po drugiej warstwy podstawowej plastycznej materiału odpornego na korozję.

środki antykorozyjne: przegląd rynku

Dla tych, którzy szukają czegoś do obsługi podwozie przed korozją, współczesny rynek oferuje wiele różnych opcji i narzędzi. Spójrzmy na to, co one wyglądać.

WAXOYL Hardwax: Środek antykorozyjny na podwoziu

Mieszanina jest dostarczana w puszkach. Producent twierdzi, że ta struktura jest idealna dla zewnętrznych części karoserii i jest przeznaczony do ochrony przed korozją podwozia i kół łuki. Mieszanina jest w Szwajcarii.

Mieszaninę pakuje się w 5 litrowych pojemników w bębnach 58 i 200 litrów. Mieszaninę czarnym. Co do zużycia, a następnie za 1 metr kwadratowy. m powinna wynosić od 0,15 do 0,18 l kompozycji. Jak podana przez producenta, przetwarzanie jednego samochodu może potrwać około 2 l leku. Grubość warstwy wynosi od 60 do 80 mikronów.

Mieszaninę pasta o właściwościach antykorozyjnych roztworów różnych parafiny, smoła cząstek, jak również inhibitory korozji. Substancje te rozpuszczano w benzynie łąkowej. Przed przetworzeniem podwozie przed korozją, konieczne jest, aby oczyścić powierzchnię z brudu i rdzy, która leży warstw. Po oczyszczeniu, na powierzchni nie może być suszone.

Korzystnie zwolnić że lek jest doskonałe walki z różnymi ośrodkami rdzy i może wytrzymać wiele, a nawet ekstremalne warunki klimatyczne. to, co jest potrzebne dla klimatu naszego kraju. Kiedy gorący, narzędzie nie wypływa, gdy jest zimno – powłoka nie traci plastyczność. Zastosuj kompozycja może być zarówno powietrza i airless. Jeśli są w pełni zgodne z technologią, to jest możliwe, aby uzyskać doskonałe wyniki. Jeśli nie wiesz, co jest najlepsze do obsługi spód samochodu, spróbuj tej opcji.

RAST STOP "B"

To jest inny lek, który jest sprzedawany jako lek na dole. Chodzi puszki pojemności 520 ml, w 1-litrowych pojemników i bębnów. Zużycie produkt za 1 tys. m wynosi około 0,6 litrów. Aby obsłużyć tym składzie samochód klasy średniej, będą musieli zaopatrzyć się w 2 litrach leku.

To narzędzie może być wykorzystywane zarówno profesjonalnie i przetwarzania własnych rąk. Kompozycja na bazie oleju są wysoce oczyszczone.

Kompozycja ta bez utwardzania. On jest zawsze w stanie półpłynnym. Grupa ta dodatków pozwala mieszanina może łatwo wnikać do szczelin i różnych wad. Mieszanina jest skuteczny nie tylko chroni przed korozją, ale również z elektrolitu.

Producent zaleca, aby zastosować warstwę kitu przez natrysk hydrodynamiczny. W ten sposób możliwe jest uzyskanie lepszej jakości powierzchni. Kompozycję można również nakładać pędzlem, co jest bardzo ważne dla tych, którzy szukają niż można obsłużyć spodu samochodu z rękami.

Nova Gold

Jest to kolejne narzędzie do antykorozyjnego zabezpieczenia samochodu. Zastosuj ten lek może być dla wszystkich typów pojazdów. Kompozycja może być stosowana w środowiskach zawodowych, jak również z jego własnymi rękami, które są istotne dla doświadczonych kierowców. Kiedyś służyć swój samochód i nie myśleć o tym, gdzie się leczyć spód pojazdu.

Kompozycja jest szlam wypełniaczy metalicznych bitumoznymi alkany. Wchodzi on w pojemnikach aerozolowych, puszki w 1 litrze, w beczkach.

Doskonały zabieg podwozia przed korozją za pomocą „Nova Gold”. Nie trzeba w jakiś sposób przygotowania metalu do osadzania materiału. Może być stosowany zarówno powietrze i hydrodynamicznego. W przypadku, jeśli do pracy własnymi rękami, zezwolenia producenta do zastosowania narzędzia pędzla.

W skład tego produktu pozwala na bardzo skutecznie radzić sobie z korozją. Ochrona działa przez długi czas. Jeśli szukasz, tym lepiej obsługiwać spodu samochodu, po czym kompozycja ta jest idealna dla ciebie.

Przetwarzanie dno z rękami

Wiesz już, co oznacza, że mogą być wykorzystane do przetworzenia. Zastosuj kompozycja jest bardzo proste na dole. Praca odbywa się w kilku etapach. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zatrzymać się w boksie lub estakady. Następnie trzeba podkreślić dobrą powierzchnię roboczą i zdjąć koła. Ponadto, przed dnem pojazdu uchwytu, powierzchnia jest oczyszczana z kurzu i brudu. Po tym wszystkim, narzędzie odbędzie się tylko na powierzchni tak czysty, jak to możliwe. Wyczyścić dno puszki z pomocą silnego ciśnienia wody. Po dokładnym wypłukaniu jest niezbędne do wysuszenia powierzchni. Pomaga to przedmuchać sprężonym powietrzem. Następnie ocenić stan lakierów i farb na dnie, należy usunąć wszystkie wady, obieranie i pęcherzy. Aby to zrobić, należy użyć specjalnego narzędzia. Powierzchnia jest następnie odtłuszczona. W dolnej suchej kompozycji zawierających cynk Startery zastosowane, a następnie po wysuszeniu oznacza to, że została wybrana. Jeśli nie wiesz, jaki proces podłogi pojazdu, nowoczesne producenci oferują wiele opcji dostępnych. Dalsze lany jest stosowana. Konieczne jest, aby zrobić sobie przerwę do wyschnięcia warstwy. Następnie warstwa robocza jest w przybliżeniu 2 mm. Lepiej wykorzystać fundusze w puszki, butelki mogą być kosztowne. Tak, zorientowaliśmy się, jak obsługiwać i spód samochodu przed korozją.