511 Shares 1047 views

Jak zrobić dzwonki dla iPhone

iPhone nowo wybite właściciele coraz częściej do czynienia z problemem pobierania dzwonek do urządzenia mobilnego. Jak pamiętacie, kilka lat temu wystarczyło po prostu wyrzucić żądany dźwięk dzwonka, a następnie ustawić go jako połączenie przychodzące. Ale zasady są takie, że firmy Apple do pobrania piosenka powinna być ściśle w formacie M4R – kolejna szansa, aby przejść „Face Control” w iPhone nie.


Oczywiście, nie oznacza to, że teraz trzeba się zadowolić tylko wbudowanej kolekcji – to szybko nudzi. Oczywiście, oferujemy również zmienić środków komunikacji. Wszystko, co jest potrzebne w tym przypadku – to specjalny program do pracy z plikami audio. Na przykład, edytor audio w rosyjskim „AudioMASTER”, którego jesteśmy przeglądu dzisiaj łatwy w obsłudze.

Obsługiwane formaty

Przede wszystkim, chciałbym wspomnieć w tym kompaktowym narzędziem – jest wspieranie najpopularniejsze formaty audio: WAV, MP3, OGG, WMA, FLAC. Możliwe jest przetwarzanie i przechowywanie plików w którymkolwiek z tych wstępnie skonfigurowane bitrate i innych parametrów. A co z dzwonków, pytasz?

Program posiada funkcję tworzenia dzwonków błyskawicznie zamienić dowolny utwór w wyżej wymienionym kontaktu formacie m4r. Ten, który chcesz grać na telefonie iPhone. Małe okno poprosi, aby wybrać żądany czas przycinania – do 40 sekund. Powstały dzwonek można wielokrotnie słuchać i wprowadzać zmiany do niego. Niektóre z nich czytać.

przetwarzanie efektów

Wiele możliwości edycji dźwięku pomóc dzwonek brzmi bardziej interesujące. Efekty takie jak zmiany głosowych i dodanie echa może drastycznie przekształcić cokolwiek utwór. Przez kilka kliknięć, można dokonać głosową „Telefon”, rozcieńczyć go z lekkim posmakiem obcy, mutanta lub robot. Jeśli to konieczne, można powiesić na nim górskie lub leśne echo.

Naszym zdaniem, najbardziej pomysłowe efekty redaktor – jest stworzenie atmosfery. Może chcesz dodać do pliku audio dźwięk samolotu startu, dzwonki, kroki na pożerające śnieg w zimny dzień, itd. Każdy tematyce dźwięk będzie dostępny do słuchania bezpośredniego stosowania.

Jeśli pominiemy możliwości Wzbogacanie utworu muzycznego, to nie można ignorować możliwości jej poprawy. Zgoda, piosenka może być trochę hałasu, hałas, głos może przerwać lub na odwrót. W końcu, może to być trudne do usłyszenia lub żadne czytelne słowa. W tym przypadku pomoc przyjdzie bardzo znane dla wszystkich profesjonalistów muzyczne rzecz – wyrównania. Zwiększyć lub zmniejszyć poziom pewnych częstotliwości dźwięku, odpowiedzialnego za jedną lub innej stacji (tłumienie hałasu, to czytelny), można szybko i łatwo pozbyć się jakiegokolwiek rekordu wady.

Co jeszcze oferuje AudioMASTER

I kilka słów o tym, co możemy zadowolić AudioMASTER. Po pierwsze, wyodrębnić audio z video – piękny i przydatnych funkcji, jak najszybciej, pozwala wyciągnąć żądaną ścieżkę audio z dostępnych wideo. Program wykrywa szeroką gamę formatów wideo. Jeżeli jesteś zainteresowany nie wszystkie audio, ale tylko jej części, trzeba określić konkretny okres czasu w ustawieniach.

Również skłonny postawić plus dla deweloperów do przechwytywania funkcji muzykę z płyty CD. Doświadczeni inżynierowie nadal pracować głośniki, preferując je do popularnych pobieranie plików muzycznych w Internecie.

Tak, niech podsumować. Aby utworzyć dzwonek do telefonu iPhone w „AudioMASTER” po prostu przekonwertować jesteś zainteresowany formacie dzwonek M4R. Prosty i intuicyjny interfejs pomoże to zrobić w ciągu kilku minut. Ponadto, narzędzie wykonuje szereg innych problemów jakościowych – od nałożenie zabawnych efektów, aby zapisać utwory z płyty CD. Ten edytor audio jest zupełnie w stanie wygrać więcej niż jedno pokolenie użytkowników, ponieważ jest proste i uniwersalne zastosowanie.