814 Shares 5362 views

Woda termalna: opinie i funkcje

Jak przydatne woda termalna, opinie można usłyszeć różne dzisiejszego. Ciecz ta jest podana zawdzięcza swoje pochodzenie. Jest pozyskiwana ze źródeł mineralnych (kilka kilometrów) głęboko w ziemi. Nasycenie wodzie substancje termiczny zależy od temperatury, w miejscu produkcji. W zależności od stężenia jest podzielone na trzy rodzaje:


– hipotoniczne (solonego);

– Nadciśnienie (wysokie zawartości minerałów);

– izotoniczny (skład podobny do ludzkiego osocza).

Woda termalna, opinie o nim, jeśli to czytasz, i różni się pod względem składu chemicznego. Może być obecne różne elementy cynku, magiczne, selen, żelazo, wapń, itd. Chemiczne i fizyczne parametry wody w końcu wpływa na jego właściwości użytkowe.

Do czego można stosować wodę termalną? Recenzje niektóre z jej pozytywnych efektów często można znaleźć w prasie specjalistycznej? W szczególności nie ma dowodów, że ich codziennego użytku ma korzystny wpływ na skórę, zwiększając swoją funkcję ochronną. Z pomocą cieczy zapewnia kompleksową opiekę Piękno to: nawilżenie, sprzątanie, pomoc podrażnienia, oparzenia, ustalających makijaż, orzeźwiający.

Palma jest obecnie produkowany francuski woda termalna, przeglądy jej najbardziej pozytywne. Na terytorium tego kraju w chwili obecnej istnieje około siedemset źródeł. W tym przypadku, obok nich znajdują się nowoczesne centra naukowe i medyczne, obsadzone przez najbardziej miarodajnych ekspertów w leczeniu hydrotermalnych. Wśród najbardziej popularnych marek płynów mineralnych może być teraz nazywa się jedne z najbardziej znanych.

Woda termalna „Vichy”. Opinie o niej powiedzieć, że jest dobrze zmiękcza i nawilża skórę, zwiększa jej aktywność enzymów, wywierając działanie przeciwutleniające. Składa się z wapnia, krzemu, sodu, potasu, magnezu, boru, żelaza, miedzi i cynku. Zalecany jest do tłustej cery tłustej i mieszanej. Użyj tej cieczy można wieczorem i rano. Jest to wyciąg z tego źródła św Łukasza, który znajduje się w tym samym mieście w 1931 roku.

Woda termalna „Uriage”. Opinie o niej powiedzieć, że ma działanie przeciwzapalne, uzdrowienie i działanie antyseptyczne i łagodzi podrażnienia skóry. Jego skład jest prawie identyczny z ludzką krwią, istnieje wiele wapnia, cynku, miedzi, manganu, krzemu i innych pierwiastków śladowych. Wyodrębnić je w małej miejscowości Uriage-les-Bains.

Woda "La Roche-Posay". Ze względu na jego człon selenu spowalnia starzenie się komórek, a ponadto może być stosowany w różnych chorób skóry, jako środki uspokajające. Wyodrębnić go ze źródła w mieście La Roche-pozie. Użyj zalecane jest dla skóry wrażliwej i normalnej.

Woda "Avene". sole Slabonasyschennoy jest cieczą, posiada neutralnej wartości pH, składający się z dużej ilości silikonu. Służy on do usuwania wilgoci i podrażnienie, redukcję agresywnego środowiska zewnętrznego. Jest pozyskiwana ze źródła Mont Sainte-Odile w mieście Avenue.