272 Shares 5231 views

„Tatar” sałatka: przepis ze zdjęciem

Sałatka „Tartar” obraz przepis, który zostanie opisany poniżej, jest nietypowe, ale bardzo smaczne danie z jadalnią. Ugotować, każdy może. Aby to zrobić, nie trzeba kupować wielu drogich komponentów.

Ogólne informacje o przekąskę

„Tatar” – sałata, który nie ma nic wspólnego z tym ludem. Dlaczego nazywają go? Odpowiedź na to pytanie jest dość trudne.

Taka przekąska jest zbiorem poszczególnych składników są rozłożone na półmisku. Powinien on być uzupełniany z majonezem. Chociaż niektórzy kucharze preferują smak sałatki tylko ze śmietaną lub olejem roślinnym. Według nich, w ten sposób przygotowania posiłków jest bardziej przydatne dla ludzkiego układu pokarmowego.

Tatarski sałatka: przepis

Podobnie jak w przypadku każdej innej żywności, to przekąska może być przygotowany na różne sposoby. Ktoś zrobić to z wołowiną, a ktoś korzysta z białego mięsa drobiu. W tym artykule zaprezentujemy zarówno z wyżej wymienionych opcji.

Tak jak gotować potrawę o nazwie „tatarski”? Sałata wymaga zakupu następujących elementów:

 • świeżego mięsa wołowego, – 300 g;
 • średnich ziemniaków – 3 bulwy;
 • Świeże marchew – 2 szt.;
 • niegotowane buraki; – 2 szt.
 • kapusta młoda kapusta – 200 g;
 • cebula czerwona słodka – 1 główka;
 • sok z cytryny, przyprawy, cukier, ocet i inne elementy – na marynaty;
 • świeżej pietruszki – w zależności od smaku;
 • Niskotłuszczowy śmietana – 170 g;
 • olej roślinny – według uznania.

Jak obsługiwać produkty do sałatki?

"Tatar" – fast food sałatki. Przed jego pięknej formie na płytce, powinny być traktowane z wszystkich składników jednego po drugim. Mięsa wołowego, dokładnie przemyto, odcinając wszelkich zbędnych części. Następnie, produkt mięsny jest gotowana w słonej wodzie, aż ugotowane. Następnie pozostawia się do ochłodzenia i tnie na cienkie paski.

Dokładnie w tym samym kapustą pyłu. Ale przed tym, wymagane jest, aby oczyścić powierzchnię liści.

Wielu kucharzy tworzyć posiłki używałem gotowane buraki. Jednak sałatki Tatar z wołowiny wymaga użycia tylko świeżych bulw. Są one myte i odciąć skórkę. Następnie buraki posiekane bardzo cienkie paski. W razie potrzeby, można posypać soku z cytryny, a także sól i pieprz.

Ponadto, odrębne czyste świeże marchewki. To wcierać w koreańskiej tarce, a następnie rozprzestrzenia się w głębokiej miski i wlać ocet, dodać pre-sól, przyprawy i cukier do smaku.

Dopóki warzywa marynowane, przejść do przetwarzania bulw ziemniaczanych. Są czyszczone i pokrojone na cienkie paski. Następnie to było smażone w oleju roślinnym w bardzo wysokiej temperaturze. Gdy ziemniaki są rumiane, szerzyć ją na papierowym ręczniku i pozbawiony tłuszczu.

Pod koniec Cebula jest oczyszczone z łuski i pokroić w pół pierścieni.

Jak tworzą przekąskę?

„Kamień nazębny” – sałata, które jest dostarczane do zasilacza w formie nezameshannom. Dla jej utworzenia wykorzystuje dużą płytkę. Rozprzestrzenił się w kręgu wszystkich składników, naprzemiennie ze sobą. W centrum potraw umieścić kwaśną śmietaną i pietruszką płatków.

Podawać jako przystawkę do tego niezwykłego świątecznym stole powinny być natychmiast po jego przygotowaniu. W ten sposób ingerować składników bezpośrednio przed użyciem.

Sałatka „Tatar”: przepis ze zdjęciem

Jak wspomniano powyżej, ta przekąska może być przygotowany na różne sposoby. Jej klasyczny przepis został przedstawiony powyżej. Jednak niektóre gospodynie wolą gotować to danie trochę inaczej.

Tak więc, w celu uczynienia niezwykły dom tatarskiego przystawkę, potrzebujemy następujące składniki:

 • Świeże piersi kurczaka – 300 g;
 • średnie bulw ziemniaków – 3;
 • Zakończone koreański marchew (zakup w sklepie) – około 150 g;
 • ogórki buraki (jak zakup domu lub formy wstępnej) – 200 g;
 • kwaszona – 200 g;
 • Świeże zielone cebula – 15 g;
 • zielony groszek w puszkach – mały słoik;
 • świeżej pietruszki – w zależności od smaku;
 • niskokaloryczny majonez – 150 ml;
 • olej roślinny – według uznania.

przygotować składniki

Teraz już wiesz, jak zrobić sałatkę, „Tatar” z wołowiny. Przepis ten przekąskę został przedstawiony powyżej. Jednak na zmianę w naczyniu, można dodać piersi kurczaka i drobiu. Są one dokładnie przemyto, a następnie gotowano w wodzie słonej. Następnie, białe mięso pocięte na paski lub po prostu po rozdarcia włókien.

Ze względu na fakt, że struktura tej części gotowych przekąsek Koreański marchwi i marynowanymi buraczkami, przygotowując go szybciej niż vyshepredstavlenny sałatki. Co więcej, okazuje się, że danie bardziej pikantny.

Usuwanie nadmiaru solanki warzyw, rozłożone na osobnej tacy.

Również osobno obsługiwać średnie ziemniaki. Jest czyste i bardzo sieczki. Po to, że smażone w oleju roślinnym, aż zaczerwienienie i gotowe. Do sałaty nie było bardzo tłuste, po obróbce termicznej ziemniaków jest umieszczony zawsze na papierowych ręcznikach.

W dodatku do tych składników powinien być poddawany mieleniu i szczypiorku. Jego starannie umyte i posiekane.

Jak wygenerować?

Formularz sałatka „Tartar” w dokładnie taki sam sposób, jak opisany w pierwszym przepisie. Aby to zrobić, weź duży talerz. Rozprzestrzeniać w formie segmentów smażone paluszki ziemniaczane, marynowane buraki, koreański marchew, piersi kurczaka i puszkach grochu. Po tym, w centrum naczynia pięknie wycisnąć majonez, który, z kolei, posypać drobno posiekane zielone cebuli i pietruszka urządzone.

Złożenie na kolację

Główną zaletą badanym jedzenia jest jego prostota w przygotowaniu i niskich kosztach. Jednakże takie przekąski powinny być wysłane do stołu natychmiast po jego w pełni uformowanym na płytce. W przeciwnym razie sałatka zavetritsya szybko i traci swój apetyczny wygląd.

Gdy potrawa będzie na świątecznym stole i zachwyci gości, a następnie przystąpić do wymieszania wszystkich składników. Jeść należy, wraz z kromką razowego chleba.