651 Shares 9674 views

Czapla Grey: Opis. Czaple – najbardziej zręczny myśliwych

Czapla siwa piękny i bardzo ostrożny ptak. Bądź na baczności cały czas ona wykonana smutne doświadczenie przodków, którzy w przeszłości niemal zniknął z powierzchni Ziemi. W okresie godowym ptaków wygląda szczególnie piękne upierzenie koloru. To jest dla tych trofeów dawna ścigany przez ludzi, którzy nie dają możliwość usiąść czapli potomstwa. Panie używane wydobywa myśliwych pióra jako dekoracja na ich kapelusze. Dzięki aktualnych działań podejmowanych przez ochronę ptaków, czaple teraz żyć i rozmnażać.

Czapla Grey: Opis

Dyskusja na temat tych stworzeń – przyjemność! Są wdzięczne i piękne, istnieją pewne arystokratyczny wygląd. Heron – duży długonogie ptaki. Masa dorosłych dochodzi do 2 kg, długość 90-100 cm, a rozpiętość sięga 175-200 cm. Czapla głowy jest dość wąskie, ozdobione różowo, żółto ogromnym dziobem przypominającym nóż większy niż ten, który służy jako ptaków i nos i usta. Z tyłu głowy jest „warkocz”, czarny czub z piór zwisa. Szyja jest bardzo długa i elastyczna, a odlotem zakrętów. Głowy, szyi i dolna część korpusu jest brudnobiałej przednie widoczne ciemne pasy. Kolor pióra reszta ciała jest szary z niebieskim. Łapy i szary z żółtym odcieniem. W okresie godowym ptak wygląda bardzo ładny, kolorowy dziób staje się znacznie jaśniejsze i rozpuszcza słynny „warkocz”.

Szary siedlisko czapli

Ten piękny ptak znajduje się w łagodnych klimatów w Europie i Azji, kontynent afrykański też może pochwalić się takimi mieszkańców. W krajach, gdzie zamarznięta woda w zbiornikach w zimie, czapla siwa odlecieć na zimę w Afryce. Rosja jest również na liście krajów zimnych, tak że ptaki spędzają tu tylko 6-7 miesięcy ołowiu potomnych i odlecieć na wakacjach w ciepłych krajach strusie i hipopotamy, ale na wiosnę będziemy spełniać ich ponownie. Kolonia czapli siwych nie zmieniają swoje miejsce zamieszkania, ptaki te są bardzo lojalni wobec swoich miejsc lęgowych.

Zwykłe miejsca gdzie żyją ptaki – banki z różnych zbiorników wodnych, takich jak rzeki, jeziora, strumienie, bagna. Nie ma żadnej różnicy, tak długo, jak nie było wody, ale świeże, nawet słone. Jest tylko jeden warunek wybór stawu powinno być płytkie, który służy jako swego rodzaju czapla jadalni, gdzie żywi się.

Umie śpiewać Czapla?

Czapla siwa, których ujawnienie pozwala zaprezentować piękne, długonogie, dumny ptak, niestety pozbawiony głosu. Po prostu, to nie umie śpiewać, a nawet wręcz przeciwnie, jego krzyki chcą pokryć swoje uszy. Zwłaszcza jeśli masz szczęście być blisko kolonii tych niedoszłych śpiewaków, zachowują się bardzo głośno tam. okoń podczas karmienia piskląt i towarzyszy głośne okrzyki, jak chcą krzyczeć podczas lotu, często w półmroku. Heron wydał ochrypły, żrących i rechot dźwięki, które są słyszane jako „fraark”. Są wykonawcy tej piosenki!

Zwinny Hunter Bird-Heron

Na całym świecie wiedzą, że Heron jest najbardziej zręczny myśliwy. Ten ptak jest patrząc na ofiary na mieliźnie. Dzięki doskonałej wzroku i ostry jak sztylet, długi dziób, szarym dobytchitsa bez jedzenia nigdy nie jest. Żaden z Small Fry wodzie jest bezpieczny od uderzenia pioruna.

Powoli i bezgłośnie porusza drapieżnika ptactwa w ich „jadalni” na wodzie, próbując odszukać swoją zdobycz. Jeśli masz zbyt dużego poświęcenia, czapli siwej, a nie stratę, raz z siłą uderza go z jej dziób i kręci się z boku na bok głową, starając się zabić przed obiadem.

Ptak połknąć swoją ofiarę w całości, udać się w pierwszej kolejności. Dieta z czapli siwej dość zróżnicowane, ale wegetarianinem to nie można nazwać. Jej ulubione jedzenie – ryby, węgorze, bezogonowy płazy. Oprócz tych specjalności, menu czaple mogą obejmować: owady, gady, skorupiaków i małych gryzoni.

godowy

Czapla jest bardzo ciekawe zachowanie w okresie godowym. Gniazdo jest zbudowany mężczyzna. Jeśli ptaki przezimował gdzie indziej, silne piętro owłosione chodzi o obszar gniazdowania pierwszy i od razu próbuje wziąć lepsze gniazdo. Jeśli nie ma nikogo, mężczyzna jest prawdziwym człowiekiem, aby zbudować go samodzielnie.

Kolejnym etapem ceremonii ślubnej jest to, że kobieta, mężczyzna Dziecko się z dobrego „domu” leci do niego naprashivayas żonę, ale po raz pierwszy, że jest pewien, że to działa. W celu osiągnięcia lokalizację hosta gniazdo, panna młoda musi być wytrwały i cierpliwy. Wydalenia kobiecych kilka razy, mężczyzna w końcu pozwolić jej na ich terytorium. W tego rodzaju kojarzeń jest skończona, a para założyć rodzinę, ale małżeństwo nie trwało ponad rok. Kolejny sezon ptaki czekają na nowych gier i innych partnerów.

Czapla siwa – przykładowe rodzice

Szare piskląt czapla wyświetla tylko raz w roku, a na tych rzadkich okazjach, kiedy potomstwo nieudanych, druga próba jest wykonana. Te długonogie ptaki – przykładowe rodzice, wyświetlana jest ich troska o potomstwo na początku, kiedy tylko jest budowa gniazda. „House” szare czaple – zupełnie nie do zdobycia twierdzy, w tym samym czasie – to niezawodny i wygodny schronienie dla piskląt. Gniazdo jest bardzo duże, o średnicy około 80 cm, wysokość około 60 cm, środkowy Shots trzciny i trawy. Obudowa zbudowana na dużych wysokościach.

Jaja składane są pojedynczo co 2 dni, wszystkie włazy 3 do 5 jaj. Po wykluciu, który trwa 26 dni, biorąc udział i tatę i mamę. Młode pojawił pokryte szarawym puchem, pióra zaczynają pojawiać się w około tydzień.

Troskliwi rodzice w ciągu 20 dni na chwilę nie zostawiać dzieci samych w gnieździe, karmi je jeden po drugim, tak że nie ma deszczu lub palącym słońcu nie zaszkodzi pisklęta. Kiedy dzieci chcą jeść, zaczynają pukać małe dzioby dziób rodziców. Tato cło lub matka regurgitate pokarm bezpośrednio do dzioba. Latać małe szare czaple rozpoczyna się po 50-55 dniach.

Te długonogie ptaki wykorzystywane, aby być ostrożnym i nie dopuścić do siebie osoba bliżej niż 200 m, ale naukowcy byli w stanie podnieść zasłonę i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy w życiu szare czaple. Świat zwierząt jest tak piękny i tak fascynujące!