742 Shares 8503 views

Co odchylenie może mieć dzieci narkomanów?

Często za grzechy rodziców zaspokojenia ich dzieci. Rodzinom osób uzależnionych nie odnosi trwać. Jest to jedna z głównych grup ryzyka w odniesieniu do narodzin chorych dzieci. Dzieci urodzone przez narkomanów, zawsze mają żadnej patologii. Stosowanie substancji psychotropowych nigdy nie doprowadziły do niczego dobrego. Nawet jeśli narkoman „związany” przez około 10 lat, aby dzieci nie jest zalecane, aby rozpocząć.

Niektóre z tym samym ignorując radą lekarzy, jeszcze zostać rodzicami. Wszelkie odstępstwa w tym mogą być dzieci narkomanów? Kiedy stosowany nawet lekkich produktów na bazie konopi, które zalegalizowane w niektórych krajach, ekspresja wszelkiego rodzaju patologii noworodka jest niemal nieuniknione. Bardzo często mają tzw zespołu nagłej śmierci. To straszne wydarzenie może nastąpić w dowolnym momencie w ciągu pierwszego roku życia dziecka. Duchenne'a – Innym częstym schorzeniem dzieci „marihuanovogo” uzależnionych. Bardzo często kobiety, które palili przed lub w trakcie ciąży chwastów, rodzą martwe dzieci.

W tej samej sprawie, jeśli ojciec lub matka używała, powiedzmy, kokaina, przyszłość dziecka można zaobserwować zaburzenia układu moczowego. Takich jak dzieci narkomanów cierpią nagłych uderzeń. To był „coca” uzależnionych często rodzą martwe dzieci.

Heroiny prowadzi do narodzin upośledzonych umysłowo dzieci z zaburzeniami mowy i umiejętności motorycznych. Chemiczna LSD narkotyków często powoduje przedwczesne odklejenie łożyska i poronienia. Urodziliśmy się jako dzieci, lekarze często diagnozować mutacje genetyczne.

Nie tylko dzieci narkomanów często mają wiele chorób, ale także nie otrzymują właściwej opieki. Ponieważ zazwyczaj jest to, że ich rodzice nie potrzebują niczego innego niż regularne dawki. Będąc w jej dążeniu do samo befuddled każdy lek, ale absolutnie nie zwracają uwagi na jej dziecko. Jest to kolejny fatalny następstwem używania narkotyków. Dając sobie takie dzieci często stają się później sami narkomani lub przestępców.

Wrodzone wady rozwojowe dzieci są często po prostu przerażająca. Tymczasem dzieci narkomanów (Zdjęcia potwierdzają, że mają zaburzenia i wady rozwojowe), absolutnie nie winę za słabość rodziców. Lekarze na całym świecie poszukują narzędzi, które mogłyby ułatwić ich los. Na przykład, niedawno naukowcy z Izraela nauczyli się przywrócić zniszczone heroiny mózg.

Rozwój ten, niestety, są przechowywane jedynie w fazie eksperymentalnej. W trakcie swoich eksperymentów przeprowadzono na myszach. Samica nastawił pewna dawka heroiny. „Zakład” ich droga do leku, czekając na pojawienie się myszy. Chore szczeniąt wstrzyknięto komórki hipokampa macierzystych. W wyniku działania wytwarzanego przez „lokalnych” komórek zaczął aktywnie dzielić, przy czym struktura uszkodzonego mózgu przywrócony. Możliwa kontynuacja tych badań doprowadzi do pozytywnego wyniku. W tym przypadku można się zbawić od wszelkiego rodzaju patologii wielu dzieci, których rodzice aktywnie wykorzystujące heroinę, a oni nie muszą już płacić za grzechy ich matek i ojców.

Zażywanie narkotyków prowadzi do najtragiczniejszych konsekwencje, a najgorsze – nie tylko do wstrzykiwania, palenie lub wąchania. Nawet w młodym wieku trzeba się martwić o ich przyszłego życia i losu ich potomstwa. Chore dzieci uzależnionych cierpiących niewinny – co może być gorzej?