356 Shares 6981 views

Endometrioza, terapia ziołowa

Wewnętrzna powierzchnia wykładziny śluzówki macicy jest unikalny. W medycynie nazywa się to endometrium. Aborcja, nadmierny wysiłek fizyczny i przewlekłe zapalenie układu rozrodczego prowadzi do następującego patologii. Dzięki wyżej wymienionych procesach, w jamie brzusznej cząstki wchodzą do endometrium z krwi menstruacyjnej. Otrzewna endometrium śluz nie rozwiąże, i zaczęła się rozwijać w ramach starego systemu, choć nie musiała opuścić łono. Podczas formowania nienormalnym miesiączki, nawet odrzucony, krwawienie. Lekarz ustala rozpoznanie endometriozy. Choroba ta jest długa, a czasami zabiegi muszą być powtarzane przez wiele miesięcy.

Jak leczy endometriozy środków ludowej

W medycynie alternatywnej przez wiele wieków zgromadził wiele receptur przywrócenia żeński zdrowia seksualnego.

Endometrioza, leczenie ziołami – wyżynny macicy

Grassa wyżynny macicy ma aktywność anty-chłonne i przeciwnowotworowe. Recepta infuzyjna składa się z 1 łyżka. posiekane suchej trawy odparowanej 10 m. w łaźni wodnej. Ilość wody w infuzji wynosi 0,5 litra. Procedura przyjmowania: cały bulion do picia na 1 dzień 3 zestawy. Jeść przed posiłkiem, około 60 minut.

Przeciwwskazania zależą od poziomu estrogenów, jeśli ich liczba jest wynikiem zmian patologicznych w organizmie zbyt niska, stosowanie leków na podstawie wyżynnego macicy jest możliwe dopiero w drugiej połowie miesięcznego cyklu miesiączkowego. Po tym wszystkim, trawa hamuje produkcję niektórych hormonów. Przerwa podczas miesiączki obowiązkowe. W przypadku niedrożności macicy (jajowodu) rury odbioru wyżynnych macicy zabronione.

Endometrioza, leczenie ziołami – dziurawiec

Trawa nalegać w termosie. Pokrywa 1 łyżkę surowca. Dawka jest obliczana 1 kubka wrzącej wody. Czas infuzji – 2 godziny. Przed użyciem, szczep, podzielony na trzy części, aby pić w 1 dzień. Hypericum nie pochłaniający i działanie przeciwzapalne.

Przeciwwskazania obejmują kobiety w ciąży, epileptyków, alkoholików. Niemożliwe jest, aby połączyć się z trawy z heparyny, warfaryny i terapii hormonalnej.

Endometrioza, leczenie ziołami – kolekcja

podbiału matka (arkusz zawiera biodegradowalny działania śluzy) – 1 łyżeczka l.

Powietrza (korzeń ma właściwości bakteriostatyczne, przeciwzapalne i fungisticheskoe) – 1 łyżeczka l.

Pokrzywa (moczopędne blachy, żółciopędnie, anty) – 1 łyżeczka l.

Skrzyp (trawa eliminuje zjawisko zatorów) – 1 łyżeczka l.

Tymianek (zioło różni dezinfetsiruyuyuschim i zwiększone działanie antyseptyczne począwszy absorbującego) – 1 łyżeczka l.

Hypericum (trawa jest znana jako lek przeciwdepresyjny roślinnych stosowanych w medycynie oficjalnej) – 2 łyżeczki ..

Wszystkie powyższe składniki pocięte nożyczkami na małe kawałki i wymieszać. Recepta 8 godzin. L. ziołowy umieścić w zamkniętym pojemniku, dodać 3 łyżki. wrzącej wody. Odstawić się na pół godziny przed dojrzewaniem i chłodzenia. Kolejność przyjmowania: 0,5 szklanki trzy razy dziennie.

Endometrioza, leczenie ziołami – ogórek

Zaleca się, aby w trakcie leczenia w drugiej połowie lata, kiedy ogórki rzuci bata. Oznacza gotować w kąpieli wodnej. Suche winorośli ogórek, się 50 g wysuszonego surowca, zanurzone w 0,5 litra wrzącej wody do gotowania w łaźni wodnej w ciągu pięciu minut. Wlew dojrzewa i chłodzi przez godzinę. Kolejność recepcji: codziennie, trzy razy dziennie przez 0,5 zwykłego szkła.

Suszone łodygi mogą być przechowywane w suchym i ciemnym miejscu dość długo.

endometrioza wewnętrzna, leczenie tamponów Mumie

Po dwóch i pół g substancji mineralnej wlać ciepłą wodę w ilości pół szklanki (100 to ml). Po całkowitym rozpuszczeniu Mumie otrzymany impregnowany tampon oznacza włożeniu do pochwy. Zabieg zaleca się zrobić w nocy. Rankiem pozbyć tamponu. Po 10 dniach leczenia z przerwą na tydzień. Ze względu na fakt, że mumia zawiera wiele elementów na różne sposoby przyjęte przez organ, wymagana jest ginekolog konsultacji.