518 Shares 7175 views

Kiedy najlepiej jeść ser? O jakiej porze dnia najlepiej jest jeść twaróg: praktyczne porady i wskazówki

Twaróg – to unikalny produkt, który zawiera więcej białka niż wszystkich innych produktów mlecznych. Bez niemożliwe jest przedstawienie pełnej i zdrowej diety. Rozważmy właściwości struktury i użyteczne, a także kiedy jeść twaróg i co można gotować pyszne posiłki z niego.


struktura

Użyteczne właściwości produktu są opisane bogatych kompozycji. Główną częścią jest kazeina. Białko mleka, która jest absorbowana w ciągu kilku godzin. Mianowicie, do pięciu godzin, jest on w stanie karmić ciało energii z węglowodanów i tłuszczów.

Procentowa zawartość białka w produkcie rozpoczyna się od 50 do góry. Zawartość procentowa zależy od sposobu jego wytwarzania. Jeżeli ser jest – tłuszcz, zawiera do 60% kazeiny.

Reszta białka jest szybko rozpadające się. Tak więc dla tych, którzy uważają, że lepiej jeść ser, ewentualne wykorzystanie okresu powinny być uszeregowane po intensywnym wysiłku.

Skład serów zawierają wapń, który jest bardzo potrzebne, a mięśnie i kości. Ponadto, twaróg zawiera duże ilości fosforu, potasu, żelaza, sodu, magnezu i cynku. Bogaty produktu oraz witaminy A, B, C i PP.

Procent zrównoważony białko różni się od czternastu do osiemnastu. Twaróg tekstury – nie komórki lub tkanki. Płatki są trawione prawie całkowicie, a ich pobór nie jest trudne. Skrzep jest tak istotny aminokwas metioninę. Obniża cholesterol i zapobiega stłuszczenie wątroby.

Twaróg dla zdrowej diety

Ze względu na absorpcję światła, zaleca się dla osób w każdym wieku. A dzieci, jak i starsi ludzie otrzymują od domku wszelkie niezbędne. Niezwykle przydatne i regenerujący wpływ będzie to miało na ludzi, którzy niedawno mieli chorobę.

Nawet w trakcie niektórych chorób zaleca się jeść. Na przykład, skrzep jest pokazany w przewlekłych chorobach układu pokarmowego lub narządów.

Jednak dietetycy ostrzegają, że produkt jest bardzo skoncentrowany, więc wskazane jest, aby wziąć ją jako pokarm 2-3 razy w tygodniu, nie więcej. Ponadto, znajduje się ciekawy widok z faktu, jakim czasie najlepiej jest jeść ser. Ale porozmawiajmy o tym później.

Ser dla kulturysty

Wszelkie sportowiec, który chce osiągnąć maksymalne rezultaty, należy mieć ser w diecie. Po tym wszystkim, nie ma tak dużo białka i innych składników odżywczych! Co jest tu ważne, a tam są węglowodany złożone, które są trawione powoli. Dzięki temu energia jest zachowana, i nie chce jeść.

Pytanie brzmi, kiedy jeść twaróg, jest najważniejszym dla kulturystów. Wiadomym jest, że jest to przydatne dla nich w pół godziny przed treningiem, aw ciągu pół godziny po.

Optymalny wynik można wyjaśnić w następujący sposób. Przed trening ciała stałe pod warunkiem węglowodanów energii. Jednocześnie jest uzupełnianie białka mięśni. Po treningu nie jest uzupełnianie spędził rezerw energetycznych i uszkodzonych mięśni dostarczane białko niezbędne dla ich szybkiego ożywienia i wzrostu.

Wszystkie kulturystów wiemy, że ser jest najlepszym pokarmem dla tych, którzy potrzebują do przybierania na wadze.

O jakiej porze dnia najlepiej jest jeść ser

Z zawodników zrozumieliśmy. Teraz rozumiem lepiej, kiedy mają domek i co to robi. Ale nie wszyscy ludzie są sportowcy. W związku z tym, a dla reszty to nie jest kwestia pozostaje bezczynny, kiedy lepiej jest jeść ser.

Niektórzy eksperci uważają, że najlepszym trawienie tego produktu jest wieczór. Oczywiście, nie mówimy o tym, jak do załadowania. Wszystkie niezbędne środki. W tym samym czasie, organizm nie może wchłonąć więcej niż trzydziestu gramów białka na posiłek. W 100 g sera, zawiera od 16 do 20 gramów białka. Oznacza to, że przed pójściem do łóżka, nie może jeść więcej niż 180 gramów sera.

W przypadku korzystania z produktu bez żadnych dodatków nie można dodać jogurt. Ale w tym przypadku, część sera powinna zostać zmniejszona, tak jak w jogurt zawiera również jego białek, węglowodanów i tłuszczów.

Tych, którzy potrzebują do przybierania na wadze, można bezpiecznie dodać jogurt. Ale oczywiście, nie można przesadzić, bo główny pozostaje ten sam twaróg. Kiedy będzie musiał schudnąć, pożądane jest, aby jeszcze przyzwyczaić do jego wykorzystania bez żadnych dodatków.

Jak wybrać dobry ser

W naszych czasach, gdy sklep jest tak wiele produktów, że zaślepiony, czasami trudno jest dokonać właściwego wyboru i kupić dokładnie to, czego potrzebują. W ten nigdzie napisane, że produkt jest w 100% naturalne. Często jednak nie jest to do końca prawda.

Uzbrojony w kilka wskazówek, aby szybko określić, jak ser jest bardzo naturalny i użyteczne.

  1. Od pół litra mleka uzyskuje się 200 gramów sera. Dlatego, jego wartość jest wyższa, i powinien kosztować znacznie więcej mleka.

  2. W wytwarzaniu produktu żywnościowego, jak zresztą i inni producenci muszą być zgodne z normami jakości i określić je na opakowaniu. Pamiętaj, aby je znaleźć i sprawdzić pod kątem zgodności. Jeśli okaże się, zamiast „Standard” z numerem coś takiego i innych rzeczy, to lepiej nie kupować takiego produktu.

  3. Każdy wie, że w domu, można gotować skrzep jest znacznie lepszej jakości niż w sklepie. Dlatego wielu woli kupić je na rynku. Jednak nie kosztuje żadnych odpowiednich norm, a kto wie, co tam gospodyni dodano lub nie dodał. Jeżeli miejsce, gdzie można kupić ser, sprawdzone, oczywiście, że warto się tam dostać. Należy jednak pamiętać, że tłuszcz Twaróg jest zawsze wysoka.

  4. Należy zwrócić uwagę na datę produkcji. Naturalny twaróg mogą być przechowywane przez okres nie dłuższy niż trzy dni. Czasami termin ten zwiększa się do pięciu. Przyjrzyj się dokładnie numerów tak, że nie przekraczają one datę ważności, a nie zginęło. Obecnie istnieje także specjalny tzw technologia membranowa przechowywania, gdzie produkt jest w stanie utrzymać swoje dobroczynne właściwości przez cały miesiąc.

Mała tajemnica magazynowanie

Po kupił dom, dom powinien być natychmiast przesunąć w misce emaliowanej i dodać kostki cukru, szczelnie zamkniętych pokrywę. Wtedy to zachowuje swoje właściwości dłużej.

wniosek

Biorąc pod uwagę kilka prostych porad na zakup i przechowywanie sera, a także przylegający do optymalnego czasu jego przyjęcia, można zapewnić sobie optymalne korzyści z produktu. Teraz już wiesz dokładnie kiedy jeść twaróg – rano lub wieczorem.

Jeśli przed podaniem jakość masz wątpliwości, oto wskazówka dla ostatniego: dodaj kroplę jodyny. Jeśli produkt jest naturalny, jod zachować ją jego kolor. Jeżeli skrobia jest dodawany, to uzyskać niebieskawy odcień.