585 Shares 1508 views

Wiktor Stepanov biografia i filmografia aktora

Ten aktor publiczność zapamiętany jako wykonawca jak Michaiła Łomonosowa w filmie szeregowy 1986. Jego silnej woli, a niektóre w popularnej rasowy twarz widziana w jasnej i umiejętnie wypisany wizerunku oficera ochrony miasteczka latach stalinowskich lat malarstwa „53rd zimne lato …”. Filmografia Victor Stepanov jest uderzający w jej długości, zwłaszcza jeśli wiedzą, że aktor zadebiutował w wieku 36 lat. I tylko 58 żył.

daleko Sachalin

Wielka Rosja. W jednym daty końcowe mają słońce, az drugiej strony – nawet późno w nocy. Ale to nie tylko wielkość ambitni, utalentowani ludzie wszędzie rodzą się i żyją. 21 maja 1947 na Sachalinie, w Severo-Kurilsk narodzin aktor Victor Stepanov. Jego biografia zaczęła się w tych odległych od europejskiej części Rosji umieszcza dzieciństwo w Serdobsk. Rodzina była duża, to wzrosła pięcioro dzieci. Piękno Sachalin i Wyspy Kurylskie, wydają się mieć wpływ na kształtowanie się charakteru i postawy przyszłego aktora.

Region Sachalin w tamtych latach była bardzo odległa prowincja. Bardzo wiele artykułów gospodarstwa domowego zwykłe dla mieszkańców Moskwie, Leningradzie, stolicach republik Unii i tylko dużych miast europejskiej części Związku Radzieckiego, ludzie, którzy tam żyli, wydawało się luksusem. Pozostaje odgadnąć co wysiłku zajęło duża matka Stepanova stworzenie warunków do harmonijnego rozwoju ich dzieci. Sądząc po wyniku, to zasługuje na najwyższe uznanie. praca aktora jest zawsze wymagana wiedzę, siłę charakteru i po prostu ludzkiej mądrości. Wprowadź Instytut Kultury, ale także Wydziału Reżyserii, to było bardzo trudne, ale jest to cel postawić się Victor. I wiedza, i będzie mu wystarczyć.

Miasta i teatry

Wiktor Stepanov wybrał zawód reżysera, żeby go opanować, wstąpił do oddziału Tambov Moskiewskiego Instytutu Kultury i absolwentem tej szkoły w 1972 roku. Potem były wiele lat pracy w teatrach w różnych miastach. Tambov, gdzie studiował, Jużnosachalińsk do ojczyzny i Nowogród stał punktów geograficznych, w których aktor przeszedł szkołę zawodową.

Wiele lat później, podczas trasy koncertowej Leningradu, zarządzanie „Lenkom” zwrócił uwagę na teksturą zewnątrz artysty, a on został zaproszony na trupy. Stało się to w 1991 roku. Jego talent ujawnił aktor niemal natychmiast, a podczas swojej kariery teatralnej miała czas do odgrywania różnych ról wybitnych.

Zaskakująco nie że Wiktor Stepanov rozpoczął pracę w jednej z najlepszych sowieckich teatrów, i że stało się to w takim wieku dojrzałym. A jednak, to w porządku. W takich przypadkach, jak mówią, lepiej późno niż wcale.

Szczyt kinowej chwały

Poważny debiut w filmie była rola w filmie historycznym o akademik Iwan Pawłow, nakręcony w 1984 roku. Zanim nastąpił niewielki epizod w „Marność nad marnościami”, ale Victor Stepanov dużą wagę nie dał mu. Główną postacią i silnej woli człowiek poprosił aktora pewną rolę. Jego postać może być mężczyzną, ale z pewnością nie jest łatwe, dowódca wojskowy lub inna postać historyczna. W filmie z końca lat osiemdziesiątych – na początku lat dziewięćdziesiątych, obraz ten został zażądał. Peter Lutsyk prawda poszukiwacz z „obrzeżach” Bakhyt Kilibaev z „Gongofera” generalnego „Lucifer” jam „ostatnie rzeczy” – te i inne role dodawanych do popularności artysty, jest już znany wszystkim „Mikhailo Łomonosowa”. Popyt był tak duży, że trzeba było być usunięte w jedenastu filmach jednocześnie. Wydawało się, że haczyk wszystko możliwe, ale aktor Victor Stepanov nie przyniósł jeden dyrektor.

Łomonosowa

Talent – zdolność, wspierane przez siły roboczej. Pochodzenie etniczne jest również częścią, i to był obdarzony hojnego aktora. Prawdziwy rosyjski bohater, jak jest on przedstawiany malarzy (Konstantin Wasiljew, na przykład) – to obraz, do którego zastosowano unikalną teksturę. Giant i grać Giants, więc zdecydowaliśmy się na dyrektorów, a nie błąd. Filmy historyczne Victor Stepanov opowiedział o trudnej drodze Rosji, epoki, w której został on zdecydował o przyszłości. Poza M. V. Lomonosova miał do tworzenia obrazów ERMAK Timofeevich i Petra Velikogo, jak i zbiorowych charakter role osób biorących udział w wydarzeniach fatalnych.

Niestety, prace nad „Ermak” był aktor szkodliwe konsekwencje dla jego zdrowia.

Od Malyuta do Chaliapin

Filmy z Viktorom Stepanovym i innych stron odzwierciedlać rosyjski wielowiekową historię. Przez liczbę epickich ról niewielu aktorów, którzy mają szczęście pracować dobrze w gatunku historycznego filmu. W filmie „War”, z powodzeniem stworzyła wizerunek dowódcy, nie udało mu Malyuta ( „Burza nad Rosją”, 1992) i znakomity bas Fedor Shalyapin ( „Pod znakiem Skorpiona” 1995). Dyrektor Witalij Mielnikow ( „carewicza Aleksey”, 1996) dosłownie powstrzymać aktora, który starał się przywrócić obraz wielkiego autokrata-reformatora jak on to zrozumiał, że nieco w sprzeczności z ogólną koncepcją obrazu, w którym Piotr I nadal odpowiadają kanonicznej historycznego rozumienia nim rola.

Negatywna urok maluta skuratow wysłany aktora tak, że widz nie widzi tego historycznego charakteru jako czarny charakter banalne. Ten obraz jest szczególnie Stepanov upadł, on zainwestował w nim pewną tragedię, daje wskazanie tej kontrowersyjnej postaci w jego własny sposób, aby każda.

zimne lato

W rzeczywistości, „Zimne lato …” może być również nadana filmach historycznych. Fabuła filmu została opracowana na tle bardzo prawdziwych wydarzeniach, film jest bardzo starannie napisane teksturę tła, dane osobowe oraz policjanta Manco – real radzieckiego oficera, obłudne (choć czasami błędnie), bardzo szczery, gotowy do wykonywania obowiązków w żadnych okolicznościach , Wie, że „na próżno nie szuka nikogo”, ale ludzkie emocje nie są mu obce. Nawet sposób śpiewa o ptakach wędrownych, daje prawdziwy patriota, który kocha całej Rosji, z Wysp Kurylskich do Brześcia, a także sam Victor Stepanov. Zdjęcia wszystkich swoich bohaterów, i złowionych na ekranie, a nie powiodła się, aby przyzwyczaić się do wykazania zdolności każdego z historycznych zdjęć, ale w niektórych przypadkach wydaje się, że jednolity z niego trochę zbyt mocno, a chodzi tu nie jest w ilości odzieży. Wystarczy sam aktor był zbyt wielki.

pierwsza żona

Victor Stepanov – bardzo przystojny aktor. Widz może podziwiać jego grę, a siły, energii i odwagi, która pochodzi od samego jego wyglądu, nie ma wątpliwości, że kocha wiele kobiet, ale informacja o jego skandalicznych powieści tam. Wydaje się, że aktor miał bardzo solidne zasady moralne. Dwie dekady Stepanov mieszkał ze swoją pierwszą żoną, Eley. Niestety, Bóg nie daje tej pary dzieci. Po rozwodzie, ona mieszka w Tambov, wiemy o tym, co często idzie do kościoła.

ostatnie lata

On pozostał kawalerem, Victor Stepanov zanurzył się w pracy, a jeden dzień, podczas filmowania w Kijowie, w imię studio. Dovzhenko spotkał Natalię, tam pracują kredens. Dzięki niemu, w domu zbudowanym w pobliżu stolicy Ukrainy, i spędził wszystkie jego pozostałe lata, prawie nie rozłączy (z wyjątkiem wyjazdów do Kamczatki i Japonii).

Para podniósł adoptowany syn Nikita, zmarłego ojca, który był przyjacielem Victora Stepanov. Ciemnieje życie pary ciężką chorobą aktora, który stał się następstwem urazu na planie filmu „Ermak”. Upadek z konia, uraz rdzenia kręgowego spowodowane złośliwości, powoli zabija aktora.

Opisać cierpienie doświadczane przez pacjentów chorych na raka, nie ma sensu. Cierpienie fizyczne spotęgowane poczucie zbliżającej się zagłady. Ale taki był człowiekiem, aby poddać się zniechęceniu. Kontynuował to zrobić, chociaż nie były przypadki, gdy zestaw przyniósł go w ramionach.

Nie wyobrażam sobie życia bez sztuki, Victor Stepanov przezwyciężył ból i nadal działać w filmach. Ta walka trwała dwanaście lat. Ta ostatnia rola śpiewano je na miesiąc przed śmiercią. Film nazywa się „Życie toczy się dalej …”

Na koniec grudnia 2005 roku w Kijowie Elias Kościoła pogrzebowej rosyjskiego aktora. Pożegnaj się z niego, wiele osób przyszło i związanych ze sztuką, i zwykłych obywateli, którzy kochali Štěpánová i tych, których zdjęcia był w stanie stworzyć.