208 Shares 4198 views

Co żyli, życie AS Puszkina?

Jakie są oni rokiem życia Puszkina, żył w czasie dwuznacznej? Jak będzie dziełem ludzi, poeta i wydarzeń? Jaką rolę odegrał w przeznaczenie? A czy mógłby być prosty, nieważne szlachetny i spokojnie żyć gdzieś daleko od stolicy, w głębi regionu Niżny Nowogród? Czy nie, i to Bóg inny los czeka?


dzieciństwo

Plac roku życia Puszkina poszedł całkowicie niezauważone przez człowieka. Nie zobowiązujemy się powiedzieć, że przeszły one bez śladu, nie. Po prostu jest to dziecko, on wypadł z rzędu swych poetyckich tematów. Liceum – który opisuje je wielokrotnie, że związany przez całe swoje życie, ale nie dom ojca. Dlaczego?

W mocno zubożała rodzina została urodzonych Puszkin AS lata życia spędził z rodzicami, jego siostra Olga i jego brat Lew w Moskwie nie jest dużo pamiętał. Był stałym elementem mnie oddziałach francuskich opiekunów. Mówić i czytać w obcym języku (Francja), zaczął się znacznie wcześniej niż rosyjski. Przez osiem lat był chętnie „pożerał” francuską edycję biblioteki ojca. Opisuje, co się dzieje, jego młodszy brat Leo.

babka

Tutaj życie Puszkina, mieszkał w majątku babci na jej matkę, przypomniał sobie. Ważną rolę miała ona pielęgniarkę Arina i twierdza babcię. To właśnie tam nauczył się języka ojczystego, i zakochał się w kulturze. bajki, historie i opowieści o zwykłych ludzi są zawsze interesowały go.

liceum

Jego edukacja była bardzo nerwowy, a w wieku 11 lat dziecko został wysłany na studia na prestiżowych instytucji. Imperial Carskie Sioło Liceum dał możliwość młodych talentów wchłonąć nie tylko wiedzy, ale także komunikować się z ciekawymi ludźmi. Profesor wykształcona elita państwa, sadzone patriotyczne uczucia i „siewem nasiona” reform.

nauczycielstwo

Uważa się, że pod wpływem profesora literatury Galicha A. I. wyjawił wszystkie swoje umiejętności. W połowie treningu na miłość Puszkina specjalnie przychodzi znany w tym czasie autor, bohater wojny z 1812 roku, przyszły nauczyciel wielkiego księcia Aleksandra II, Zhukovskiy V. A.

kariera

Pod koniec formacji Aleksandra stał się urzędnikiem państwowym, ale namiętny charakter nie spędzić spokojne roku życia. Puszkin zawsze ciągnie się w centrum wydarzeń, czy literackie i polityczne, że nie może żyć bez społeczeństwa. Ich uczucia, myśli i emocje opisuje w formie wiersza, tworząc arcydzieła. Oprócz bezpłatnego poezji, że posiada ogromną liczbę prac poświęconych kulturze i życiu ludzi, opowiadań, powieści historycznych i powieści. A to nie jest wcale tak uwielbiony jego imienia Puszkina.

Lat życia i śmierci są blisko siebie (1799-1837), ale w tym czasie był w stanie robić rzeczy niemożliwe dla wielu. Jednocześnie, wspomnienia bliskich, wiele do takich nie szukał. Tak, chciał napisać, że chce pracować autorzy płacono przyzwoite, ale na taki wielki sukces Puszkina nawet nie obchodzi, pomimo faktu, że w trakcie jego trwania śpiewał wiele pieśni pochwalne.

Poeta zmarł od śmiertelnej rany otrzymanej w pojedynku z Georges Charles d'Anthes. Śmierć przyszła dwa dni po tragedii.