570 Shares 2270 views

Dlaczego Elena Latający liście „Revizorro”? Istnieje opinia

„Revizorro” – reality show, który pojawił się na kanale „piątek” na koniec 2013 roku. Istotą programu jest otwarty „prawdziwe oblicze” widzów odwiedził szkoły. Projekt pomaga ludziom patrzeć innymi oczami w restauracjach, hotelach i kawiarniach. Oznacza to, że w miejscach, gdzie ludzie zazwyczaj udają, spędzają wolny czas. Jest na zewnątrz wszystko wygląda czysty, higieniczny i elegancki, a „Revizorro” pokazuje je obok Obryte. W jakich warunkach żywność jest przygotowany, sterylny pościel zaoferowania w pokojach, jak dobrze i często spędzają przed czyszczeniem przyjmowania gości. Wszystko to pokaz otwiera oczy ich odbiorców.


Profesjonalne jazdy – Lena Fly

Gdyby nie uporem i uporczywego charakteru tej kobiety, może pokazać nie było tak popularne. Co trzeba mieć nerwy ze stali, które mogłyby wytrzymać atak dużego negatywu w moim adresem. Wiodący „Revizorro” Uninvited wchodzi „do serca” instytucji, sprawdza jakość pracy, usługi. To sprawia, że swoje wnioski i, niestety, często są one negatywne, bo z tego, co pojawia się skandali i uwagi niepochlebne wobec niej. Ale niezachwianą Elena kontynuuje swoją pracę, mimo negatywnej nadużyć, a nawet fizycznej. I nagle news: Leading pozostawia projektu. Dlaczego Elena Latający liście „Revizorro”?

brukowce opinia

W 2016 roku dla wszystkich widzów wyświetlić „Revizorro” był szok, że zamiast ulubionego prezentera telewizyjnego zupełnie inna osoba. Natychmiast pogłoski, że Lena opuścił projekt. Dlaczego Elena Latający liście „Revizorro”? Tak wielu ludzi – tyle opinii. Każdy chce mówić i zaoferować swoją wersję. Po Elena przestał pojawiać się w „Revizirro” natychmiast zaczęły krążyć plotki i proponuje:

  • interesujący prezenter położenia;
  • poważne obrażenia zadane jej podczas kręcenia ostatniej;
  • presja moralna na siebie instytucji kontrolujących;
  • pojawienie się nowego ołowiu zrobi pokaz bardziej popularne;
  • zakończyła umowę zarówno z „Revizorro” i „piątek” kanału.

To wszystko to tylko plotki. Więc dlaczego Elena Latający liście „Revizorro”? Prawdziwym powodem znany tylko do niej.

Pojawienie się nowego lidera reality show „Revizorro”

Prowadząc Elena Bat zniknął z „Revizorro”. Zajmuje się nim, a raczej w jej tworzeniu. Teraz – producent. Ale aby ten program i uczestniczyć w tym samym czasie – trudno nawet najbardziej uporczywy pracoholikiem. Dlatego Elena Latający liście „Revizorro”, a dokładniej, wiodący wycofał.

Aby wymienić go trzymał duży odlew. Kilka osób może wykazać taki upór i wytrwałość. Po wielu wyborów Elena jeszcze znaleźć zastępstwo. Stało Olga Romanovskaya. Znana jest jako byłego solisty „Via Gra”. Wymiana prowadzić fanów bardzo zdenerwowany. Niektórzy zaaranżował całą dyskusję na ten temat, z hasłami o zwrot latającego.

Ale nawet zasłużony miłość fanów nie jest kochany przez czołowych powraca do ekranów telewizyjnych. Ponadto istnieje poważny powód. Były gospodarz „Revizorro” Elena Fly rozpoczyna nowy projekt telewizyjny, który będzie prowadzić. Rozkładana dwa koncerty na raz bardzo ciężko.

W nowym show właścicieli restauracji i hoteli obroni moją reputację, aby udowodnić swoją niewinność, aby wyrazić roszczeń o walidacji i renderowane negatywny osąd.

Co wiodące z fly staje Kirill Nagiev. Teraz, a następnie próbuje dodać oliwy do ognia w czasie sporu. Ale reżyser nawet szaleje Elena nie złamie swoje ciśnienie. Ona dzielnie akceptuje całej krytyki i kompetentnie odpowiedzieć.

Nowy show na kanale „piątek”

Teraz stało się jasne, dlaczego Elena Latający liście programu „Revizorro”. Więcej na kanale „Saturday” wkrótce będzie jej nowy show – „stroynyashkoy”. Ten program doprowadzi do mieszania ludzi, którzy siebie i swoją wagę uruchomieniu przynieść ciało w formie. Ale żeby schudnąć – to nie jest główna nagroda. Najważniejsze jest to, że stawki zostały wykonane przez uczestników. Ta kobieta, przekonana pokaz przykład, co to znaczy kochać siebie i osiągnąć swój cel.

Pielęgnacja wylecieć „Revizorro” staną się rodzajem impulsu, aby zobaczyć nową transmisję. Wiele osób lubią prostoliniowości z wiodących i dlatego tej jakości kochał ją jako profesjonalista. Każdy projekt będzie jego sensacyjne bomba.