611 Shares 2326 views

Podolsk, sala wystawowa: streszczenie, imprezy i wystawy, godziny pracy, cena

Podolsk Exhibition Hall znajduje się w centralnej części miasta. W nim mają własną ekspozycję, i to często świadczy swoje zaplecze dla gości.


o hali

Jednym z największych miejsc na wystawach w regionie Moskwa Podolsk. Exhibition Hall jest to obszar dwóch tysięcy metrów kwadratowych.

Został otwarty w 1977 roku. W tym czasie jego ściany już odbyła szereg projektów na dużą skalę, w której wzięli udział muzeów, studia, archiwów i Akademii Sztuk Pięknych.

Hala jest wyposażona w nowoczesny sprzęt oświetleniowy i dźwięku. Jest wyposażony w różnych środków technicznych, które daje mu dużo miejsca dla działań. Oprócz eksponatów tam wiele imprez i występów filmach.

Dzięki tej instytucji ma zdolność do przechowywania różnego rodzaju konkursach i festiwalach Podolsk. W sali wystawa ma ogromny wpływ na rozwój kultury w mieście.

Jej dyrektorem jest od 1996 roku Władimir Nikołajewicz Astanin.

Targi i wydarzenia

Duża liczba zarówno stałych i czasowych ekspsozitsy cały rok cieszy Podolsk Exhibition Hall. Tutaj można zobaczyć unikalne eksponaty z różnych, nawet egzotycznych krajach.

W niedalekiej przyszłości będzie można odwiedzić następujące wystawy:

  • „Tajemnice głębokim morzu”.
  • „Podolchane w obronie Ojczyzny.”
  • „Farby inspiracji.”
  • „Przyszedłem na ten świat, aby zobaczyć słońce!”.
  • „Historia w Faces” (figury woskowe).
  • „Malowanie Tamerlan Kodoeva.

Znajduje się galeria sztuki, gdzie można zakupić różnorodne materiały dla twórczości: Szczotki, ramki, witraże, płótno, pastele, rozcieńczalniki, sztalugi, kartonu i innych.

Goście i mieszkańcy, którzy chcą kupić coś do pracy lub hobby, i odwiedzić ciekawe wystawy i zobaczyć unikatowe eksponaty, wystarczy odwiedzić halę wystawową (Podolsk). Ceny tutaj są dość przystępne.

żywe motyle

Wielokrotnie to egzotyczny ekspozycja przyszła Podolski (sala wystawowa). Motyle z Azji, Ameryce, Afryce, Australii i innych częściach naszej planety, w tym bardzo rzadkich przypadkach, miłe dla oka odwiedzających. W tym przypadku, wszystkie są żywe. Lecą, mogą odebrać. Przewodnik opowiada ciekawe szczegóły dotyczące ich życia i legendy o ich prosihozhdenii. Szczególnie silne wrażenie na wystawie sprawia dzieciom. Młodzi goście uwielbiam svodobno rosnących stworzeń w jasnych kolorach. Na wystawie są kokony, a można zobaczyć na własne oczy, jak wykluły motyle.

cena biletu od 100 do 200 rubli. Dzieci w wieku czterech lat bezpłatnie przełęczy. Obejmuje zdjęć i wideo fotografowanie.

Opinie o wystawie w większości entuzjastyczne. Ona jest pouczające i ciekawe, w opinii tych, którzy odwiedzili go. Jedyny minus, że nawet motyle i wiele – około pięćdziesięciu kawałkach, ale bardzo duża różnorodność gatunków reprezentowanych, a dorośli są mało prawdopodobne, aby uzyskać silne wrażenie. Duży plus, że zawsze wisiał kokony w różnych stadiach rozwoju. To jest bardzo ekscytujące, aby współdziałać z motyli. unosić się swobodnie i może wylądować na głowie lub ramieniu. Możliwe jest również, aby trzymać je w dłoniach, gdy podstawiony palcem, siadają na nim. Ciekawe jest również to, aby obserwować, jak żywią się nektarem owoców.

Lokalizacja i harmonogram

Nie daleko od Sądu Miejskiego przy głównej alei, sala wystawowa (Podolsk) znajduje się w domu № 113/62. Godziny z jej 10:00 i 18:00 codziennie przez siedem dni w tygodniu. Sprzedaż biletów na wystawę kończy o 17:00. W sezonie letnim w hali o godzinie 20.00 z dwa dni off – w niedzielę i poniedziałek.

opinie

Mieszkańcy miasta, jak również tych, którzy przychodzą do odwiedzenia w Podolsk, hali wystawowej charakteryzuje się niezwykłą instytucji, gdzie można zobaczyć ciekawe wyświetlacze. Bilety na stałych wystawach są tanie – od 20 do 40 rubli. Dla studentów jest zniżka. I tutaj jest najlepsza zaopatrzenie Art Shop. Wiele pozytywnych opinii na temat wystawy „Mistrzowie abstrakcji.” Jest to jedyna wystawa, gdzie można zobaczyć zdjęcia z tego gatunku. To podoba odwiedzających oraz fakt, że w ciągu roku od ekspozycji różnić.