233 Shares 9663 views

Sbierbank: kredyty samochodowe obywatele Rosji

Dziś Sbierbank jest jednym z największych banków państwowych Federacji Rosyjskiej. Jednak należy zauważyć, że udział emisji kredytowej specjalistycznych programów w nim jest bardzo niska i wynosi około 5% całkowitej masy. W ostatnich latach nastąpił wzrost akcji kredytowej. Populacja zaczyna wzrastać poziom zaufania do państwa i ludzie znów zaczął iść do Sbierbank. kredyty samochodowe stają się popularne ponownie, a jej udział po kryzysie wzrasta każdego roku.


programy kredytowe na zakup samochodu

Do tej pory Sbierbank oferuje swoim klientom cztery różne programy:

 • autocredit bazowej z prędkością wynoszącą od 11,5 do 17%;
 • Specjalny program partnerstwa z pojazdów producenta z szybkością 10,5 do 17%;
 • kredytów konsumpcyjnych bez zabezpieczenia – od 17 do 22,5% w skali rocznej;
 • kredytu konsumenckiego z gwarancją i dodatkowych gwarancji – od 16 do 24,5%.

Kwota odsetek zapłaconych za korzystanie z banku pieniądze, w zależności od pewnych warunków, które są oferowane przez Sbierbank. kredyty samochodowe zależy wyłącznie na kilku wybranych punktach kredytobiorcy:

 • obejrzeć zaznaczony program;
 • okres, na jaki została zawarta umowa;
 • waluta, w której dana ilość pieniędzy, i że wróci;
 • kredytobiorców należących do listy partnerów;
 • Kategoria Auto i salon, w którym jest on zakupiony.

W niektórych przypadkach można liczyć na preferencyjne kredyty samochodowe. Oszczędności Bank oferuje minimalną stopę procentową w wysokości 10,5% w przypadku zakupu nowego samochodu „Lada” od producenta w Federacji Rosyjskiej. Ponadto, społecznych lub powinny być wydawane kredytobiorcy karty wynagrodzeń organizacji finansowej.

Sbierbank Rosji – kredyty samochodowe i jego funkcje

Należy pamiętać, że kredyt na zakup pojazdu zawarte w pojęciu kredytu konsumenckiego. Dlatego tak ważne jest, aby zrozumieć różnice między programami oferowanych przez Sbierbank. kredyty samochodowe dla dwóch pierwszych opcji jest przeznaczenie kredytu samochodowego (bazy i programu partnerskiego) kredytu, a ostatnie dwie – Non-target (kredyty konsumpcyjne i bez dodatkowego zabezpieczenia kredytu konsumpcyjnego z dodatkowego zabezpieczenia lub gwarantów ..). Chociaż programy partnerskie zapewniają podstawowe i bardzo korzystne warunki, kupić samochód, to może być tylko w niektórych dealerów samochodowych – partnerów bankowych. Należy wyjaśnić, że Oszczędności Bank działa we wszystkich dwunastu producentów, wśród których nie ma takich popularnych marek jak „Toyota” lub „BMW”.

Maksymalna kwota, jaką można liczyć na

Dla wszystkich programów kredytowych oferowanych Sbierbank, auto najtrudniejsza ograniczony zakres. Przede wszystkim, kredytobiorca musi wydać 15% otrzymanych środków pieniężnych na ubezpieczenia zakupionych nieruchomości. W zależności od wybranego programu, maksymalna kwota:

 • Podstawowe kredyty samochodowe – do 5 mln rubli;.
 • Program partnerski – do 5 mln rubli;.
 • kredytów konsumpcyjnych bez zabezpieczenia – do 1,5 mln rubli;.
 • kredyty konsumpcyjne z poręczenia i gwarancje w formie zabezpieczenia obiektu – do 3 mln rubli.

Kwoty, o których mowa w rublach mogą być wydawane w euro i dolarach amerykańskich. W tym przypadku stopa kredytu będzie kilka procent mniejsze, ale będzie musiał zapłacić w walucie.