472 Shares 3154 views

Obrączki ślubne sparowane – planer ślubny

Wszystkie pary w miłości poważnie traktują organizowanie wesela, bo to jest najważniejsze i niezapomniane wydarzenie w ich życiu. Oczywiście, najważniejszym atrybutem koniecznym do zawarcia małżeństwa jest obrączki. Są one niezbędne do tradycyjnego ślubu.


Dokonaj wyboru

Zwykle przyszłe nowożeńcy zaczynają szukać pierścionków ślubnych w Moskwie z wyprzedzeniem, ponieważ ta ceremonia jest bardzo ważna dla obu tych osób, dlatego konieczne jest, aby mieć odpowiedni wspólny wybór i czas, aby mieć czas na ich zakup. Bardzo ważne jest zrozumienie istniejącej różnorodności prezentowanej w sklepach z biżuterią. Pierścienie są złote – żółte i białe, gładkie lub inkrustowane kamieniami lub diamentami. Ponadto trendy mody w tych produktach stale się zmieniają. Jeśli wcześniej użyto gładkich i ciężkich modeli bez ozdób, to dziś oferowane są różnorodne. Większość młodych ludzi wolą kupować obrączki ślubne, wykonane w jednolity sposób. Wybór powiązanych pierścieni

Jak wybrać parę obrączek? Istnieje kilka niuansów, które warto zwrócić uwagę przy zakupie.

  • Wybierane obrączki powinny być lubiane przez obie. Zaleca się dokonywanie takich zakupów razem, pożądane jest, aby preferować profesjonalne sklepy z biżuterią i wybrać obrączki z dopasowanym wzorem. Pamiętaj, aby je wypróbować przed zakupem.
  • Ważne jest, aby projekt był taki sam. Nawet jeśli preferencje nie są do siebie dopasowane (na przykład oblubienica chce pierścionek z kamieniem, a pan młody bez), musisz kupić obrączki z tej samej kolekcji. Będą nieco inne, ale będą wyglądały jak para. Na przykład pierścień żeński wykonany z metalu szlachetnego można inkrustować kamieniem w centralnie wypolerowanej części. Mężczyzna będzie polerowany, ale w stylu będzie jak kobieta.

Dziś jubilerzy oferują wiele opcji do projektowania pierścieni. Młodzi ludzie uważają, że trudno jest wybrać projekt. Przed udaniem się do sklepu z biżuterią, należy zdecydować, jak obrączki będą wyglądać. Na przykład możesz narysować szkic na papierze i zabrać ze sobą.

Inskrypcje i mieszanie metalu

Często młodzi ludzie lubią kupować takie produkty z grawerowaniem. Można to zrobić w sklepach z biżuterią lub kupić pierścionki zaręczynowe już z grawerowaniem (z napisami "miłość na zawsze" lub "rada i miłość"). Także mistrzowie tworzą nietypowe modele mieszając różne metale. Na przykład pierścienie mogą być wykonane ze złota i platyny lub z białego i żółtego złota. Ta technika pozwala tworzyć opcje kolorów, które wyglądają nietypowo nawet bez ozdób.

Indywidualne zamówienie

Jeśli tak się stało, że sklep nie znalazł odpowiednich interesujących modeli, musisz jechać do warsztatu biżuterii i zamówić je. Wykonane przez rzemieślnika zgodnie z życzeniami, obrączki pary będą bardzo oryginalne.