485 Shares 1967 views

Zamek "Minecraft" – plan budowy, możemy cieszyć

Budowę zamku w „Minecraft” – jest złożonym i zarazem zabawy. Co sny Gracz tworząc niepowtarzalną siłę i czuć się bezpiecznie podczas gry. Ale co do zasady, większość prób kończy się niepowodzeniem z dwóch powodów: po pierwsze, ze względu na brak jasnego planu, a po drugie – z powodu braku cierpliwości. Ten artykuł pomoże graczom w planowanie, budowę i wyposażenie własnego zamku.

Przed rozpoczęciem układania ścianę, upewnij się, że naprawdę trzeba blokadę. „Minecraft” w czasie budowy może wymagać, aby w czasie rzeczywistym tygodnia. Porzucił projekt w połowie nie przyjemność nie przyniesie. Lepiej jest żyć w pięknym drewnianym domu, co zrobić, że psuje nastrój.

Więc mocno wierzę, że trzeba ogromny gotycki zamek czy coś takiego? Ok, przenieść się do wyboru miejsca, w którym znajduje się zamek. Dla „Minecraft” mapie jest bardzo ważny, a zatem w przypadku awarii, po prostu stworzyć nowy świat – może on zbliżyć się lepiej.

Historycznie rzecz biorąc, że zamki zostały zbudowane głównie do obrony, na szczycie wzgórza lub rzecznych banków. Jeśli odpowiedni zwykły lub wzgórze nie można znaleźć, można zrobić miejsce przy użyciu narzędzi. Nie zostawiaj go na później, bo wycinanie dżungli lub góry rozbiórki podczas budowy odeprzeć Ci wszystkie odsetki. Podnieść wysokość wzgórza do gustu (jedna trzecia lub połowa wysokości ścian doskonale pasuje). Jeżeli interesują Mountain ma spiczasty wierzchołek – nie jest zbyt leniwy, aby go wyciąć, bo piękne zamki w „Minecraft” na szczytach gór i wzgórz wyglądać szczególnie imponujące. Tylko tutaj można przedłużyć ten zamek będzie niczym innym niż pionowy.

Po wybraniu lokalizacji dla zamku i usunięte z witryny, można bezpiecznie przejść do planowania. Plan zamku w procesie nie jest zalecane. Nie można budować, czego nie widzą lub nie mogą korzystać w swoim umyśle. Nie jest konieczne, aby wyświetlić rysunek każdy wiersz, w końcu nie wszyscy jesteśmy artystami. Wystarczy do schematycznych linii – tak można sprawdzić z ich wizją zamku w czasie budowy.

Po zakończeniu opracowywania pracy, przejdź do oznakowania na ziemi, to będzie odpowiadał jasne bloki piasku lub wełny, oświetlone przez pochodnie. Na tym etapie zadanie – zidentyfikować podszywają ściany zewnętrzne i wyznaczać granice zamku i dziedzińca.

Po zakończeniu układu, przejdź do pustych zasobów i gospodarstw. Jeśli jesteś zaznajomiony z systemami czerwonego kamienia, należy opierać się na terenie zakładu zamkowego do produkcji kamieni i małej brzeziny do boksu. Zakład będzie zaoszczędzić od nudnych coraz tysiąc bloki brukowiec i brzozy zapewni Ci stałe źródło węgla do wypalania kamienie (ze względu na wzrost brzozy najłatwiej włamać się w grze).

Teraz nadszedł czas, aby zbudować zamek. „Minecraft” nie jest grą, w której musisz surowe zasady, więc wskazówki dotyczące aranżacji ścian i wież tu nie będzie. Wszystkie niezbędne zasoby masz plan jest również dostępny, a zatem jest prawdopodobne, że zdarzy się po drodze. Oto kilka ogólnych punktów warto wspomnieć.

Na przykład jest to szczególnie ważne, aby pokryć blokadę. „Minecraft” przy pierwszej okazji starają się zapełnić Dark Castle potworów, trzeba go? Ściany są najlepiej wykonać przez 5 jednostek wysokości i nie mniej niż 3 bloki szerokich, aby wytrzymać eksplozję pnącza. Budynki dziedzińcu powinny być oddzielone co najmniej trzech pustych jednostek w celu uniknięcia dużych pożarów.

Tu, być może, i wszystko o tym, jak zbudować zamek. „Minecraft” daje wszystkie możliwości realizacji swoich marzeń, będzie wymagało trochę cierpliwości.