266 Shares 7801 views

BM CLASSIC 200 – legenda motocykl

W tym motocyklu, można łatwo zakochać się od pierwszego wejrzenia! Wdzięczne linie łuków, aluminiowe felgi i lśniący chrom, oślepiające oczy – wszystko to sprawia, że rower BM klasyczna 200 jeden z najbardziej atrakcyjnych rowerem na całym rynku podobnych modeli. Stylowy i elegancki, w stylu amerykańskim chopper poczuje prawdziwe brzęczenie z powolnym i dostojnym przejażdżkę wzdłuż niekończących się dróg.

Opis motocykl

Duża ilość chromowanych części w motocyklu BM klasyczny 200, a także oryginalne wzornictwo i atrakcyjny wygląd – może być coś lepszego niż ten zestaw do niniejszego American Chopper? Do szybkiego i gwałtownego pokatushek rower, prawdopodobnie nie nadaje, ale na wycieczki drogowych i do jazdy w mieście, to jest całkiem odpowiedni.

Zakup BM klasyczny 200, którego cechy są zgodne ze wszystkimi wymogami i normami może być nękany przez tylko jeden fakt – rower jest dość drogie w utrzymaniu, ale przyjemność z jazdy w nim o wiele więcej. Dzięki Baltmotors BM Klasyczne 200 po raz pierwszy pojawił się w Kaliningradzie. Specjalnie dla tych wszystkich składników elementów motocyklowych zostały starannie wydana z Japonii i Chin, do chwili obecnej nie mógł zadowolić się szczęśliwym posiadaczem i przyciągnąć uwagę wszystkich ludzi wokół jej imponujący wygląd. Doświadczeni eksperci twierdzą, że tego roweru – prawdziwy triumf akademizmu.

Klasyczny krótki BM 200

Układ rower o klasycznym kształcie łzy zbiornika, bezpieczeństwa łuków i przyzwoitą ilość chromowanymi elementami. BM Klasyczne Silnik jest kopią silnika Suzuki DR 200, które, co do zasady, wyposażone w japońskiej gaźnika. Ostatnio firma wprowadziła pewne zmiany do roweru. W pierwszej kolejności dotknął ich przedni układ hamulcowy, opona, platform u stóp kierowcy i łańcucha napędowego i gwiazd.

wymiana przedniej przewodzie hamulcowym powstał – zamiast gumowy wąż wzmocniony został zainstalowany, co znacznie poprawiło właściwości techniczne przedniego hamulca. Dokonano zmian i platformą nogi kierowcy – specjaliści został nieznacznie zmieniony kąt samej platformie, co ma pozytywny wpływ na ergonomię roweru. Wymiana wejście i wyjście z gwiazdami i obwód napędu ma pozytywny wpływ na życie i funkcjonowanie tych składników. Ponadto obecnie BM 200 Klasyczny motocykl wyposażony w nowe opony Kenda na przednie i tylne koła.

Charakterystyka techniczna roweru

Pięcio-biegowa skrzynia biegów, wystarczająco potężny przedni widelec i podwójne tylne amortyzatory, hamulce tarczowe przód i alufelgi – wszystkie te i wiele innych cech roweru jest najlepiej nadaje się dla fanów tej Amerykański chopper. Ponadto, ten rower jest niedrogim dla motocyklistów, zespół, który, między innymi, prowadzone na odpowiednim poziomie. Sam fakt, że fabryka motocykli zbierać praktycznie ręcznie, zwracając uwagę na każdy szczegół i jego elementów złącznych, mówi sama za siebie.

Rowery wyposażone w silnik 4 skoku z pojedynczego cylindra, układ chłodzenia powietrzem i objętości roboczej 199 cu. Zobacz Maximum Power -. (. 8000 obr / min) 15,6 KM. Dzięki kompaktowym wymiarom (długość – 2235 mm, szerokość – 840 mm) i suchej masy 148 kg motocykl BM Classic, 200, która dokonuje przeglądu wymownie o swoich cechach, stosunkowo nielicznych „posiłki”. Zatem, średnie zużycie paliwa wynosi około 3 litrów na 100 km.

Charakterystycznymi cechami helikoptera

  1. Duży reflektor, oczywiście, Chrome jest nie tylko dobry sposób światło w nocy, ale to dobrze pasuje do ogólnej konstrukcji motocykla.
  2. Podwójne tylne amortyzatory i mocny przedni widelec zapewniają wysoką gładkość na każdej powierzchni drogowej.
  3. Fotelik przeznaczony jest dla pasażera, produkowane zgodnie z fizjologicznych cech danej osoby, tak siedzi z tyłu docenią wygodę i komfort.
  4. Ruchomy wskaźnik telefon, montowany na desce rozdzielczej, nie przegapisz ważnego połączenia dla szlachetnego dźwięku silnika.
  5. Roomy siodłach idealnie pasuje do konstrukcji roweru, jak również integralną część tych Amerykański chopper.
  6. Niezawodny przedni hamulec tarczowy nie tylko zmniejszyć długość drogi hamowania, ale także dać więcej zaufania do kierowcy podczas jazdy.

Reasumując

Stylowy, elegancki i wyważony, to przystojny chrom zachwyci każdego fana legendarnych motocykli. Spektakularny projekt, przyzwoita wydajność, niezawodność i pewność siebie, która towarzyszy kierowcę motocykla, najlepszy zużycia paliwa i atrakcyjnej cenie – wszystko, co odróżnia BM Classic, 200 z jego analogów produkcji zagranicznej, przynosząc go na zupełnie inny poziom pojazdów silnikowych.

„Zmiana na lepsze, pozostać wiernym sobie” – motto Baltmotors firmy, pozwalając ci, którzy są już legendarne historie.