723 Shares 7924 views

Region Miasto Naszyjnik Moskwa: opis, zdjęcia

Baza Data tego małego kampusu łącznej powierzchni 7 metrów kwadratowych. Rachunki km do 1578 r. Aż do 2015 roku Naszyjnik Moskwie regionu uznano głównym centrum populacji, ale po podaniu postanowił zmniejszyć obszar taki status został utracony. Został nazwany District, który jest częścią mianowicie 10 km na południe od regionalnego centrum miasta Kashira,. Ze względu na niewielki rozmiar przechodzi przez naszyjnika jedynym połączenia kolejowe. Można tu dostać pociągiem lub samochodem lub autobusem wzdłuż drogi P-114. Nie daleko od charakterystyki sąsiedztwo Kolie (Moscow region) przechodzi słynny autostradą, która prowadzi do najlepszych ośrodków, o nazwie „Don” M4.


nazwa

Pojawienie się takiej nietypowej nazwie idzie dużo plotek. Plotka głosi, że po mieszkańców powiatu i miasteczka uciekł i przetrwał ataki tatarskie i naloty pierwszych bloków miasta zostały określone. Raz obok wsi jechał autokar z najbardziej Katarzyny II, a ona przypadkowo upuściła naszyjnik. Po którym miasto zostało nazwane Ozhereleva.

W rzeczywistości, wszystko jest znacznie prostsze, jej dźwięczny nazwa osady było spowodowane nazwy pierwszego rozdziału Ozhereleva. I został nazwany miasta Naszyjnik regionie moskiewskim. Przejście z jednego wyrazu do drugiego, to jest bardzo prawdopodobne, doszło z powodu redukcji dźwięków, które często występują w doustnej rosyjskim.

gospodarka

Pomimo faktu, że status miasta nie należy do powiatu, ale data w swoim rodzaju urodziny uważa się 1 stycznia 2015 roku. Naszyjniki populacja 10 300 osób.

Gospodarka miasta jest dość wysokie, zwłaszcza teraz, przynosząc dochody i miejsca pracy, jest to lokomotywa depot. Jego budowę rozpoczęto w 1934 roku. Szlak został zbudowany i zajezdnia wagon. Ponadto, Kolie (Region Moskwa) posiada własną fabrykę do produkcji cegieł, obecnie nieaktywnego piekarni. Kilka kilometrów od cech sąsiedztwie przedsiębiorstwa znajduje się w produkcji pasz dla zwierząt i drobiu.

Pierwsze wzmianki o osadzie i

Według legendy miasto zostało utworzone po Tatarski pogromu, który odbył się w 1571. Mimo, że oficjalna data założycielskim jest tylko w tym roku, są pewne fakty, na podstawie którego można przyjąć, że pojawienie się w mieście odbyły się na długo przed wyznaczonym okresie. Jednym z powodów, aby myśleć o Naszyjnik (Moskwa Region), znajdujących się w pobliżu dróg, które otrzymały imiona tych pracowników, którzy pracowali na długo przed 1571

Również daje powód, aby uwierzyć, i imiona suchych dolin – cool, łysy, Marygina. Fakt ten wskazuje, że migracja ludności na terytorium nie wystąpiły po pogromie, w wyniku suchych warunkach pogodowych w strefie stepowej. Ich nazwy są związane ze słowem „log”, urodzonego z ust tych ludzi, ponieważ w Kashira i przyległych obszarach, ta forma ulgi zwany zupełnie inny sposób.

szkolenie

Od instytucji szkoleniowych w regionie moskiewskim (naszyjnik) ma własną szkołę transportu kolejowego. Dziecięce grupy taneczne dla dzieci są w miejscowym Domu Kultury, a następnie odbyła konkursy i koncerty.