886 Shares 3461 views

Celownik optyczny: charakterystyka, dobór urządzeń i produktów

Osi optycznej jest specjalnym urządzeniem, które służy do poprawy dokładności. Do tej pory on jest najlepszy w swoim rodzaju. Faktem jest, że w przypadku jednostki oka jest umieszczona na jednym odległości, co ułatwia końcówki broń na cel. Użyj go do broni rozpoczęła się w 17 wieku.


Ten widok ma dość proste urządzenie. Jednym z najważniejszych elementów jest przyrząd soczewkowy, który składa się z dwóch soczewek (może być więcej). wzrok jakość jest bezpośrednio zależny od średnicy elementu: im większy, tym lepszy widok.

Celownik optyczny zawiera także odwrócony układ konwersji obrazu bezpośrednio. Istotnym elementem jest siatka, przez których broń jest skierowany do bramki. Znajduje się on w tej samej płaszczyźnie z wizerunkiem tarczy, więc oko postrzega je równie dobrze. Jest on wyposażony w podświetlenie, tak, że podczas fotografowania w ciemności obraz i układ nie są połączone. W celu zobrazowania i wizjera uważane za wzrosła potrzeb oczne. Jest to system z kilku soczewek. Często jest on wyposażony w gumowy uchwyt, który zapobiega ślizganiu i poprawki oka widać.

Do pistoletów mógł pristrelyat'sya i siatka i punkt pokrywają kula trafiła, optyczny mechanizm korekcji wzroku zawiera poziomą i pionową.

Obudowie urządzenia jest wykonana z materiałów o wysokiej wytrzymałości. Nowoczesne urządzenia można powiększyć obraz do 20 razy. Nie powinno się oprzeć na widok teleskopowy do oka podczas strzelania, ponieważ każda broń ma powrotu, nawet powietrze. W odniesieniu do urządzenia mocującego, może mieć podparcie boczne. Wymiary akcesoriów większości standardowych. Jeśli odchylenie od normy, a nie, to nieistotne.

Celownik optyczny dla powietrza karabin powinien być wybrany bardzo starannie. Należy zwrócić uwagę na masę średnicy rury i wielkości urządzenia. Ponieważ broń pneumatyczna jest na tyle lekki, że nie jest konieczne, aby wybrać najbardziej optykę. Zwraca się również uwagę na kontrolowanie mechanizm regulacyjny, średnica wylotu okular powiększenia obrazu.

Oczywiście, urządzenie musi być wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, w pobliżu osi optycznej mają być testowane pod kątem oporności na ujemnej temperatury na szczelność. Konieczne jest dokładne zbadanie mechanizmu zarządzania urządzeniem.

Oczywiście, wybór odbywa się na podstawie tego, co, w jakim celu zostaną wykorzystane bagażnik. Na przykład, jeśli chcesz strzelać na strzelnicy lub stałej wiatrówki docelowej, to najlepiej wybrać urządzenie, które jest zdolne do zwiększenia obraz jest więcej niż 4 razy. Zwłaszcza, wylot powinien być na tyle szeroki.

W procesie selekcji masz okazję spojrzeć przez lunetę do zdalnego obiektu. Powinieneś zobaczyć wysokiej jakości, wyraźny obraz bez zakłóceń. Jest to widok wart pozyskania.