224 Shares 5029 views

Niezbędne witaminy dla psów

Witaminy zawarte są w różnych produktów spożywczych i pasz, przy konsensusie na wymaganej wysokości bo tam ich psów. Dla większości jest to potrzebne witaminy A i D, reszta to są wymagane tylko w określonych godzinach.


To zależy od wielu czynników, zapotrzebowanie na witaminy: wzrost, wiek, temperament, a także warunki klimatyczne. Tak, szczenięta 6 tygodni odpowiednie witaminy kompleks „Doggy`s Junior” przez Beaphar. Zawiera on wszystkie minerały i witaminy niezbędne dla pełnego rozwoju dzieci. Trzeba także mieć skład tabeli zużywanej ząbków, to nie zapomina o swoich własnych uwag, ważny dzień zwierzę wymaga wyjaśnienia w niektórych substancji.

Witaminy działają jako katalizatory dla psa w wielu procesach życiowych, ich treść jest brak choroby. Są one szczególnie potrzebne w okresie lęgowym, rozwoju, wzrostu, a ich oznaczenie przyspiesza proces gojenia u dorosłych zwierząt.

Takie niezbędne witaminy A

Witamina A jest niezbędna szczególnie dla młodych psów i szczeniąt. On normalnie obsługuje wzrok, reguluje pracę śliny i gruczołów łzowych, funkcji nerek, zwiększa odporność na infekcje. Wśród głównych źródeł tej witaminy dla psów zawierają mleko, krew, żółtko jajka, olej z wątroby dorsza, marchew, kukurydza i zieleni.

Witamin z grupy B na skórze psa

Głównie z tego powodu zastosowania grupy B1, B2, B6, B12, druga podawać zwierzętom, które cierpią na anemię. B1 zapobiega nerwic, chorób beri-beri. Okaże się w dużych ilościach w drożdżach piwnych, na przykład, z firmy „Litoral”. B2 ma korzystny wpływ na stan skóry, błon śluzowych i mięśni. Zawiera baraninę, mlekowy serum, wątroby, ponadto w drożdżach piwnych. Inne witaminy i normalizacji układu nerwowego.

Witaminy dla psów: od

Zaleca się chronić przed infekcjami.

D i E – podstawowe witaminy dla psów futra  

Witamina D wywiera wielki wpływ na wzrost zwierzęcia. To antirachitic naturalne niezbędne do prawidłowego rozwoju kośćca znaczy. Młode psy są średniej wielkości na codzień podczas pierwszych miesięcy ich życia powinny otrzymać co najmniej 500 jm witaminy D. Jest to wymagane w celu zwiększenia płodności i utrzymanie funkcji reprodukcji, a skóra jest bardzo ważne. Większość z tych witamin są pełne kiełków pszenicy i wątroby dorsza. Można kupić witaminy kompleksu „Dr Zoo” z biotyną – to sprawia, że włosy elastyczna, mocne i lśniące. Ponadto substancje normalizuje pet wymiany.

Warto również witaminy odnotowując „Fit i silny”, które są mięso delikatność z 12 witaminy i wapnia, które są niezbędne do normalnego wzrostu psa.

F i H – dlaczego potrzebujemy tych witamin dla psa?

Witaminy te mają też dobry wpływ na skórę. Pierwszym z nich jest w oleju z siemienia lnianego, drugi bogatych melasy i wątroby.

Witamina K antyhemorogiczne

Podawano podskórnie trudnego porodu do 40 mg jako stymulant. Zwierzęta, które żywią szczeniąt, są niezwykle ważne witaminy dla psów. Opinie o nich tylko najbardziej pozytywne. Głównymi źródłami – kasztany, mączki rybnej.

Witaminy dla psów: PP

Jest to konieczne dla języka i całej jamy ustnej jako całości. Podskórne wstrzyknięcie tej witaminy pomaga z różnymi infekcjami. Głównymi źródłami są wątroba, jaja i mięso.

Zapotrzebowanie na witaminy zwierzęcia zależy od wieku, stanu, pory roku itp. Podczas ciąży, wzrost i karmienia szczeniąt potrzebują witamin szczególnie wzrasta.