672 Shares 7595 views

Jak Knit zbrojenia dla fundacji

Fundament musi być przede wszystkim niezawodne wsparcie dla domu. Na to, aby być zrównoważone wykorzystanie tylko jednej wystarczająco betonu. Ten projekt jest obowiązkowe wzmocnione. Taki sposób umożliwia wznoszenie konstrukcji urządzenia zdolnego wytrzymać zarówno ogromną masę ściany i sprężyny rozłożony nacisk falowanie.

Do wytwarzania siatki użyte pręty stalowe o grubości 6 do 32 mm. Mogą być gładka lub rowkowana. W celu połączenia ich w jedną strukturę, są stosowane głównie dwa sposoby: zgrzewanie i wiążące. W budownictwie najczęściej używane pierwsze, ponieważ siatka jest dostarczany w postaci gotowego produktu z zakładu, gdzie podobny projekt do produkcji łatwiejsze.

W prywatnej własności domu, a także w budowie małych struktur, takich metoda połączenia mogą być uważane za niewłaściwe, ponieważ dużo spawaczy trzeba szybko na miejscu, aby siatkę. Dlatego też, w takich przypadkach, druga metoda jest zwykle stosowany (współpracujący). Następnie zastanowić się, jak robić na drutach zbrojenia.

Użyj tej metody lepiej niż inny, ponieważ spawanie osłabia strukturę. Ponadto, w miejscach, w przyszłości może pojawić się rdza połączenie, które sprawi, że klatka wzmacniająca nie jest zbyt wiarygodne, ale to na pewno wpłynie na trwałość fundamentów i budynku w ogóle. Tak, jak robić na drutach zbrojenia dla fundacji?

Po pierwsze, trzeba przygotować się prętów i drutu. Ten ostatni ma typowo średnicę 0,8-1,2 mm. Jest pocięte na kawałki o długości około jednego lub dwóch metrów. Istnieje jako odpowiedzi na pytanie „jak na drutach zbrojenia”. Najprostszym sposobem jest poprzez instalację szczypcami. A przewód jest zagięty w pół, pręty gwintowane i przyłączanie związana. Kolejne dodatkowe końce są cięte za pomocą noży.

Często niezależny mistrz budowlany zastanawiasz się, jak robić na drutach haka zbrojenia. Jest to kolejna metoda dość powszechne, że nie korzysta z szczypce i specjalnego urządzenia, które można kupić zarówno w sklepie lub tworzyć własne z drutu. Narzędzie to jest haczyk którym n Pętla odtseplyaetsya złożone na pół drutu wiązania. Jej końce są nawinięte na haku po będą przekazywane za pośrednictwem barów wstępnego krycia.

Tak więc „jak robić na drutach zbrojenia, używając haka” – proste pytanie. W obu przypadkach opóźnienia produkowane przez skręcenie drutu haczyka. Modele fabryczne są wyposażone w specjalny uchwyt, aby ułatwić ten proces. Zamiast tego, jest to również możliwe przy użyciu śrubokrętu. Hak jednocześnie jest po prostu włożony do gniazda, zamiast śruby. Korzystanie z ręki zwarta, można uzyskać projekt jest bardzo elastyczna i sprężysta. Wady te obejmują możliwość przemieszczenia węzłów w procesie odlewania podłoża.

Jest też inny sposób, który wykorzystuje specjalny rodzaj drutu: Wsporniki, złącza i elementy złączne. W tym przypadku nie jest konieczne stosowanie żadnych narzędzi do hodowli. Wszystkie prace są wykonywane bezpośrednio przez strony. Korzystanie z takich elementów jest możliwe w celu przyspieszenia procesu wiązania. W tym przypadku, węzły będą się znacznie silniejsze.

Więc teraz masz jakiś pomysł, jak robić na drutach zbrojenia. Zacząwszy do pracy, a ty dobrze w ogóle zrozumieć. Proces jest prosty i wykonalny.