377 Shares 5036 views

Rzemiosła materiałów naturalnych twarzy.

Spędzamy wiele godzin na swojego ulubionego kraju i są gotowi poświęcić cały swój czas i upiększania krajobrazu. Jest to jedyne miejsce, gdzie można poczuć się w zgodzie z naturą i wszechświatem. Dlatego wszystkie materiały wykończeniowe użyte do konstrukcji nie powinna psuć ogólną percepcję miejscu. Wszelkie wyroby z naturalnych materiałów – to idealne rozwiązanie dla tego problemu.

Natura jest doskonała sama w sobie. Przyjrzyj się. Taka różnorodność pomysłów na temat natury, nie znajdziesz nigdzie indziej. Twoje rzemiosła z naturalnych materiałów może nie tylko przynieść estetycznej przyjemności, ale również ponieść praktyczny sens. Proponujemy kilka opcji do rozważenia, jak ozdobić dom i małych gospodarstw, przy użyciu wyłącznie naturalnych składników.

Zacznijmy od ogrodu hol wejściowy. Tam po prostu nie może się obejść bez wieszaków. A co może być lepsze dla jego produkcji, ale ciekawe formy grubą gałąź z licznych węzłów? Realizacje takich rzemiosła z naturalnego zestawu materiałów. Jeśli wyczyszczenie działki młodych pędów, a wśród ściętych drzew o średnicy pnia 10-15 cm, jest to idealny wieszak w korytarzu. Aby to zrobić, należy skrócić go do żądanej wysokości. Lop off gałęzie, pozostawiając długość Wiry 15 centymetrów. Piła z grubej sklejki podstawy o wymiarach 30×30 cm, a przy długich śrub samogwintujących podłączyć do beczki. Przykryć produkt lakieru i pozwolić całkowicie wyschnąć.

Inna wersja tego rodzaju rzemiosła z naturalnych materiałów, takich jak wieszak, ma mniej prosta i szybka. Potrzebny będzie kawałek płyty, śruby, a gałęzie drzew. Z gałęzi odciąć małe kawałki. Wybierz lokalizację, w której z grubą gałąź rośnie cieńsze. Dostajemy więcej szczegółów w postaci litery „U”. Dłuższy bok przedmiotu obrabianego za pomocą śrub przykręcona do płyty, a dolna część służy jako hak do ubrań. Gotowy produkt jest lakierowany.

Idź do pokoju. Tutaj można umieszczać różne rzemiosła i pamiątek wykonanych z naturalnych materiałów. Czy masz prosty lustro? Następnie zrobić ładny ramę wykonaną z kory brzozowej dla niego. Aby to zrobić, należy wyciąć pasek kory brzozowej o tej samej wielkości, a na kilka dni, należy umieścić je w prasie. Prostych pasków wykrojnikiem półprodukty w postaci prostokątów. Cofać ścianę sklejki. Powinno być 2 centymetry więcej lusterka. Wzdłuż obwodu otworów w odległości 1 cm od krawędzi i wzajemnie.

Zebranych prostokąty dokonać granicy ramki. Wykonać otwory w odległości 1 centymetra z trzech stron przez puste, bez wpływu jedyną osobą, która będzie wewnętrzny. Z liny konopnej szyć obrabiany przedmiot ze sobą. Wnętrze ozdobnym obramowaniem wyciąć nożyczkami. Teraz rozłożone na stole tylnej ścianie. Położyła lusterko i pokrycie gotowego wykończenia. Połączyć ramkę przy pomocy liny konopnej. Zrób pętlę dla których gotowy produkt zostanie zawieszony na ścianie. Rama ta może być malowany lub dekoracji farby nici. Ale nawet bez dodatkowego wykańczania będzie wyglądać dobrze.

Można dokonać interesujących rzemiosła z naturalnych materiałów dla dzieci. Korzystanie z materiałów, takich jak kora, zrobić dziecka piękny posiadaczy ołówkiem. Z tego zagotovte i spłaszczyć pod ciśnieniem kilku barów. W jednym kawałku, wyciąć prostokątny fragment. Wykonać otwory z krótszych boków i szyć jej konopnej liny. Otrzymany Umieścić probówkę w innej części kory koła płycie fundamentowej. Wyciąć. Wykonać otwory wokół średnicy. Tylko perforację dolnej krawędzi rurki. Połączyć dwie części. Obrazowo cięcia uchwyty ołówek górnej krawędzi. Będzie to doskonała zdolność do przechowywania długopisy, długopisy i kredki dla dziecka.