717 Shares 8823 views

Amerykańskie ciągniki siodłowe „Dzhon Dir” pracujący na polach całego świata

Amerykańska potęga przemysłowa ma wiele wcieleń symbolicznych. Znakami towarowymi w Stanach Zjednoczonych są znane na całym świecie: „Coca-Cola”, „Philip Morris”, „Ford”, „Boeing” i wiele innych, możliwość personifying najpotężniejszą gospodarkę na świecie. Jednym z symboli amerykańskich ciągników stalowych przemysłowej siły „Dzhon dir” z godłem w postaci jelenia, gwałtowny skok.


To wszystko zaczęło się bardzo prosto. W stanie Illinois, potem drugi, a także niemal cały kraj, głównie rolniczych, mieszkał kowal. Pracował i interakcje z rolników. Losy nich był twardy: ciężka praca od rana do nocy na polu, niedoskonałe narzędzia, które często musiały zostać naprawione. Tak mijały dni, tygodnie, miesiące, podczas których rolnicy następnie pług, ciągnięty przez konie. Kowal o imieniu John.

Pewnego dnia wpadł na pomysł głowy, które mogą zostać ulepszone narzędzia rolnicze. W 1837 roku Pan Deer stworzyła nowy model pługa, które posłużyły jako materiał do polerowanej stali. Główne różnice dalszego rozwoju rolnika realizuje przekroju konstrukcji stalowej, która pozwala na zmianę szerokości taśmy i dostępności miejsc, co znacznie ułatwia pracę.

Sprawa upadł, ale były kowal z Illinois widział przyszłość i poprawić trakcję na ich odwracalne. Człowiek z natury niezależny, starał się zapewnić, że należące do niej miał zamknięty cykl produkcyjny. Od 1888 pługi są wyposażone w jadącym samochodzie. „Dzhon dir” Pierwsze ciągniki były parowej.

W środku Wielkiego Kryzysu, gdy wszyscy producenci nas i przemysłowe i rolnicze, jest w spadku, pojawi się nowy produkt na rynku. Traktory „Dzhon dir” z silnikiem dwucylindrowym własnej produkcji w 1923 roku próbki stał się hitem nie tylko ze względu na ich wysoką wydajność, ale także dlatego, że działania marketingowe prowadzone były bez zarzutu, i warunki sprzedaży nie zniechęca rolników, nawet w warunkach niskiego poziomu sprzedaży produktów rolnych.

Ważnym czynnikiem sukcesu była chęć i penetrować nowe rynki wzrostu. MTS powstające sowieckie kołchozy wykonane masowych zakupów sprzętu. Traktory „Dzhon Dir” się przydać, łącząc wysoką jakość, dostawy części zamiennych bezproblemowe i rozsądną cenę do nich.

Zgodnie z tradycją założyciela firmy John Deere Corporation jest pogrubiony polityka gospodarcza, która ma na celu promowanie produktów na wszystkich kontynentach. W 60-tych XX wieku, otworzył produkcję silników i ciągników we Francji, Niemczech, Japonii, Argentynie. Raz w Rosji, istnieją warunki do rozwoju prywatnej przedsiębiorczości, Domodiedowo i Orenburg są adresy nowych zakładów montażowych z wiodących producentów sprzętu rolniczego.

Produkcja, w międzyczasie, poprawiła. Ciągnik „Dzhon Dir – 8430”, produkowany od 2005 roku, posiada wysoki stopień automatyzacji w różnych jednostkach, w tym przekazywania i układu paliwowego. Maszyna ta jest coraz częściej można zobaczyć na rosyjskich pól, gdzie została ona powszechnie stosowane ze względu na jego wysoką moc devyatilitrovogo silnik «John Deere – PowerTech Plus» i solidne podwozie. Wiele przedsiębiorstw rolnych z krajów WNP wyborze ciągnika „John Deere”. Charakterystyka techniczna jego imponująca: 255-295 KM, pojemność 11.752 ton, możliwość instalowania różnych załączników ..