737 Shares 1491 views

Szybko kiszenia ogórków w pakiecie i inne sposoby, aby wzbudzać

Jak to często bywa, że chcesz coś solenenkogo na kolację, a najbliższy Bank ogórków – w sklepie. Ale nie martw się, bo gospodynie przedsiębiorczy wymyślić to jest w przypadku wielu receptur. A jednym z nich jest szybki kiszenia ogórków w opakowaniu. Ale najważniejsze jest to, że nie tylko zasolenie będzie gotowa w 6-8 godzin, a które mogą obsługiwać każdy, nawet najbardziej niedoświadczony gospodyni.


Tak więc, na ich przygotowanie będzie potrzebne, oczywiście, same ogórki – 1 kg, sól – 1 łyżka czosnek – 3-4 ząbki i duży pęczek koperku. I oczywiście, pojemniki w których można umieścić cały proces – 2 plastikowe torby. Najpierw trzeba umyć i pokroić ogórki dobrze każdy końce ubocznych. Umieścić je w torbie, dodać sól, drobno posiekany czosnek i koper. Krawat i umieścić w jednym pakiecie dla bardziej niezawodności. Musi także angażować. Wszystko dobrze wstrząsnąć, aby urozmaicić równomiernie. Usuń ogórki do lodówki na 6-8 godziny. Od czasu do czasu wstrząsnąć opakowanie (więc wszystko prosolitsya lepiej).

Ale do fast kiszenia ogórków w opakowaniu był sukcesem, warto poznać kilka sztuczek gotowania. Po pierwsze, nie wszystkie odmiany są odpowiednie. Musimy wybrać rozmiar owoców 10-12 cm. Ogórki muszą być proste i tej samej wielkości. Jest również bardzo ważne, aby powierzchnia była pokryta pryszczami. Po drugie, konieczne jest, aby usunąć końcówki ogórka. Ma to zapewnić, że sól może przeniknąć do środka i od owocu poszły dodatkowe pestycydy. Jest to również bardzo przydatne przed solenie ogórki moczyć przez 2-3 godzin. A brud zmyć nadmiar, i będą doskonale gotowy trzeszczeć.

Oczywiście, niektóre mogą być mylone z faktu, że solenie ogórków w pakietu odbywa się bez spadku solanki. Ale w procesie wytrząsania i jak solenie owoce zaczynają wydzielać płyn. Wynika to z faktu, że interakcja z solą będą alokacji soku. Ponadto, niektóre z płynnych ogórków po prostu „nadyshat”. Ponieważ wszystko to odbywa się w zamkniętym opakowaniu, płyn wraca do warzyw, a solą. Tak więc nie jest szybkim i marynowanie ogórek w opakowaniu.

Dla tych, dla których metoda ta nie wydaje się wystarczająco szybko, istnieje opcja, i to szybko. Solone ogórki będzie gotowy tylko w 3 minuty. Na pół-litrowego słoika ustanowić warzywa, pokroić na małe kawałki. Dodają, liść laurowy, trochę kopru, pół łyżeczki pieprzu, ząbek czosnku, wyciśnięty przez prasę, a jedną trzecią łyżeczki soli. Wlać jedną łyżkę oleju roślinnego. Zamknij pokrywę i wstrząsnąć słoik energicznie przez 3 minuty. Jest to prawdopodobnie najszybsze kiszenia ogórków.

Pakiet, jednak są one bardziej chrupiące. Ale do tego przepisu mogą być przygotowane właśnie na kolację lub włączyć bez smaku ogórki szklarniowe w pachnący i pikantne. W każdym razie, będą doskonałym dodatkiem do dań z ziemniaków, zwłaszcza jeśli jest gotowane. To prawda, że można po prostu pohrustet ogórek, myśląc o przeszłości lato.

Trudno teraz powiedzieć, kto pierwszy wymyślił przepis na kiszenia ogórków w opakowaniu. Jedno jest pewne, że był prawdziwym kulinarnym hitem. Dziś w ten sposób przygotowany solone ogórki na całym świecie.