699 Shares 3908 views

Kilka prostych sposobów, aby gotować goleń


Misy ze golonka są bardzo popularne w Czechach i Niemczech. W Rosji, wiele gospodyń domowych zapłacić również hołd dla niej. Mimo wszystko, jeśli wiesz, jak gotować golonka i różne warianty dań z niego, można uzyskać nie tylko bogaty, ale również bardzo smaczny obiad, który z pewnością docenią i zwierzęta, a goście.

Po pierwsze, pamiętajmy, że przygotowuje się na tyle długo, więc trzeba dużo cierpliwości, ale wynik w tym przypadku nie zawiedzie.

Jednym z klasycznych receptur, jak gotować goleń, jest następująca. Produkt jest czysty, lekko szczotki z nożem (w przypadku, gdy górne szczeciny trzeba usunąć). Dalsze przegubowy jest umieszczony w naczyniu wypełnionym zimną wodą i umieścić na ogień. Po gotowaniu nastąpiło piankę usuwa się od góry (jest formowana), wszystkie lekko solone, umieszczone nacięte Oczyszczone i duże kawałki marchewki, cebule, liście laurowe, przyprawy (pieprz, kminek, goździki i inne).

W niskiej temperaturze naczynie gotuje w ciągu dwóch godzin, po czym trzon jest usuwany, a rozprzestrzeniają się na folii do pieczenia jest zamknięty i umieszczano w piecu ogrzanym do średniej temperatury, które piecze się około pół godziny. Pół szklanki ciemnego piwa zmieszanego z łyżką cukru. Folią gotowanych potraw jest usunięta, jest on przesunięty w piecu przez 20 minut, co pewien czas (3-4 minut) otrzymaną mieszaninę wlewa się piwo z cukrem. Przygotowanie do utworzenia golonka na szczycie złoty kolor. Na stole, danie serwowane jest gorąco jako dodatek do niego, można użyć gotowanych warzyw.

Nie jest następujący przepis, jak gotować w trzonie pieca bez gotowania. W tym celu kawałek wieprzowa (lepiej się cienką warstwą tłuszczu pod skórą), przemywano oczyszczoną i suszy ręcznikiem papierowym, jeśli jest to konieczne. W górnej części trzonu sprawia, że małe nacięcia nachylenie, do której dodaje się kilka sztuk goździków. Spód wykonany jest głębsze cięcia (tak, że dostali „mięsiste” część), są one wstawiane obrane ząbki czosnku. Cały element jest pocierana mieszaniny soli i pieprzu, gorczyca, podlewane, zmieszane z sosem sojowym, pozostawiono na noc w lodówce. Następnego ranka przygotowanie cholewka rozciąga. Posypywała z najlepszymi posiekane zioła, owinięto w folię i umieszczonego na blasze, w piecu ogrzanym do przynajmniej 1,5-2 godzin. Po tym czasie, usuwa się z folii naczyń, temperatura podnosi się do 220 stopni, w lewym brązowy przegubowej. Podawać można i zimne, a po wyjściu z pieca, jako przekąski lub oddzielnym naczyniu (w tym ostatnim przypadku jest lepsze w użyciu przystawka).

Mówiąc o tym, jak przygotować goleń, nie można zapomnieć o rolki receptury z niego, która jest idealnym miejscem na świątecznym stole. Jeśli mięso przyjmuje się na rynku na początku jest to lepiej zanurzyć na chwilę w wodzie, a następnie czyszczone i ponownie przemyć dobrze.

Przelewa się kawałek zimną wodą i umieścić w ogniu. Po gotowaniu, tutaj umieścić obrane cebule, pieprz, liść laurowy. Warzone danie na małym ogniu około 3 godzin. Ważne jest, aby golonka nie upadł i nie stracić pierwotny wygląd. Schłodzony częściowy układa się na siatce jest przekrojem, wyciągnął kości oraz mięsa obraca formacji. Jest solone, pieprzem, posypać zmiażdżony czosnek, można umieścić tutaj farsz. Dla niej, posiekane świeże zioła używane, grzyby, suszone śliwki i wiele innych, smak i kulinarne nawyki gotowania.

Następne fałdy szczelne rolkę owinięte gazą. Jest on umieszczony pod obciążeniem w lodówce przez kilka godzin, a następnie pokroić na kawałki i podawać do stołu.

Tak więc, prawie wszystkie recepty, jak gotować goleń, nie wymagają specjalnych umiejętności i jest dość proste, jednak wymaga trochę więcej czasu niż tradycyjnego gotowania mięsa.