898 Shares 4471 views

Triceps ćwiczenia – co i jak?

U kobiet triceps jest jednym z obszarów najbardziej narażonych na zanieczyszczenie tkanki tłuszczowej. Aby walczyć z tym zjawiskiem trzeba kompleksu, a także z innych zagrożonych części ciała. Na przykład, konieczne jest, aby przestrzegać diety. To nie znaczy, że trzeba ściśle ograniczać się do żywności lub nawet głodować. Przeciwnie, trzeba stosować się do prawidłowego odżywiania. Również obowiązkowe zajęcia aerobiku, podstawowe i izolowane ćwiczenia na triceps – najpierw bez komplikacji, a po nim.


Jak sprawić, by to się stało?

Trenować triceps nie jest wart więcej niż 1 – 2 razy w tygodniu, nie zapominając o zbilansowanej diecie pełnej białek. W innym przypadku, mięśnie nie mają wystarczająco dużo czasu i wysiłku, aby odzyskać od treningów i jeszcze większy wzrost.

mięśnia trójgłowego składa się z: 3 belki poprzeczne, długie i medium. Wszelkie szkolenia powinny obejmować ćwiczenia na triceps, które są w przybliżeniu równe da obciążenie tymi trzema belkami. Tylko w tym przypadku, triceps dostanie pełne obciążenie i stymulacji wzrostu. Należy również określić, które z trzech belek triceps Państwo jest najbardziej zapóźnionych (zazwyczaj jest to belka boczna) i załadować sprawuje więcej niż inni.

Konieczne jest również, aby uznać, że wiele ćwiczeń na mięśnie klatki piersiowej są ładowane i triceps. Dlatego konieczne jest sporządzenie programu treningowego tak, że Mięśnie piersiowe i triceps zostali przeszkoleni w różnych dniach, powinny one być idealnie usuwa się z sobą.

Aby być najskuteczniejszym warto robić triceps trening różne poziomy intensywności: lekkie, średnie, ciężkie, i tak dalej. Lekkie i średnie uważane triceps ćwiczenia z ciężarkami różnym stopniu nasilenia, ale ćwiczenia z sztangą, zwłaszcza jeśli istnieje kilka naleśniki, są klasyfikowane jako ciężkie. Jednak to wszystko zależy od stopnia przygotowania. Relaks po ciężkim treningu powinna wynosić co najmniej tydzień.

Błędem jest sądzić, że to najlepszy wybór dla mięśni ramion są izolowane ćwiczenia na triceps. Jak każdy inny mięsień, triceps najlepiej podkręcić podstawowe ćwiczenia, a jedynie uzupełniają i wzmacniają efekt izolacji.

Ludzie, którzy nie mają wystarczające doświadczenie i niezbędne szkolenia fizycznego, lepiej przynajmniej przez pierwsze kilka tygodni do powstrzymania się od ćwiczeń izolacji. Aby zwiększyć tę ćwiczenia mięśni wszystkie triceps zrobić kilka podejść, z których każda musi wynosić 8 – 15 powtórzeń.

ćwiczenia triceps

Istnieje wiele ćwiczeń na triceps, poniżej będziemy patrzeć na niektóre z najbardziej skuteczne:

Rozszerzenie ręka głowy z hantle

Przy tym ćwiczeniu można wyciągnąć triceps. Można go wykonać zarówno siedzącej i stojącej. Najważniejszą rzeczą jest to, że z powrotem podczas ćwiczeń była gładka.

Odebrać koziołek – uruchamia dość masa 0,5 – 2 kg. O ile podnieść rękę do góry i opuścić ją za głowę na przeciwległym ramieniu. Głowa w tym samym czasie jest to konieczne, aby utrzymać się przed tobą, nie można pominąć. Zrobić kilka zestawów 8 – 15 razy.

Naciskać na symulatorze bloku

To ćwiczenie triceps jest również bardzo skuteczne.

Stojak stoi przed blokiem, ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, trzymaj proste plecy. Obiema rękami chwyć lub uchwyt liny (w zależności od bloku). Podczas ćwiczeń należy trzymać łokcie blisko ciała. Bez zwalniania uchwytu lub liny, ręce wyprostu do najniższej pozycji i ponownie stopniowo powrócić do oryginału. Zrobić kilka zestawów 8 – 15 razy.

Push-up z ławki

To ćwiczenie wypracowane wszystkie triceps.

Stanąć plecami do ławki i oprzeć się na dłoniach. Trzymaj ręce prostopadle do podłogi, rozstawione na szerokość ramion. Wyciągnij nogi tak daleko, jak to możliwe. Teraz, używając rąk zejść jak najniżej, a wzrosnąć z triceps. Zrobić kilka zestawów 8 – 15 razy.