605 Shares 9508 views

Czy muszę w Rosji Dzień Zgody i Pojednania?

Historii kraju, jego kultury może być oceniana przez święta, które są obchodzone przez jego mieszkańców. W przeważającej części, święta – znacząca data. Niosą ze sobą pamięć o wydarzeniach, które miały miejsce w tym samym czasie. A przy okazji świętujemy jako cześć tych wydarzeń, możemy oceniać cały naród.

Dzień Zgody i Pojednania pojawił się w naszym kalendarzu w 1996 roku. Wcześniej, 7 listopada obchodziliśmy rocznicę Wielkiej Rewolucji Październikowej. Prawie sto lat temu Rosjanie wzrosły przeciw autokracji i drogie, krwawą ceną zapłaconą za ich wolność. Więcej niż jedno pokolenie Rosjan należała do dnia 7 listopada z szacunkiem. Wysokie świąt czekał prawie ponad Nowego Roku. Demonstracja na centralnych ulicach miasta były stałym elementem obchodów. A przecież nikt nie musiał „bębnić” polecenie, aby zmusić. Wysiąść na demonstracji uznano naturalne, oczywistością, hołd pamięci bohaterskich ludzi, szacunek dla wielkiego dnia.

07 listopada 1996 wydał dekret, który zmienił nazwę na wakacje i dał mu nazwę „Dzień zgody i pojednania.” Oficjalnie zostało to zrobione w celu zmniejszenia różnic między ludźmi różnych warstw społecznych. Ale rewolucja – to zasługa całego narodu rosyjskiego, niezależnie od ich narodowości. Następnie o wszelkich sporów były omawiane?

Cokolwiek to było, ale dekret została podjęta. Kalendarz ma nową nazwę, a tym samym ozdobny wszystko, miliony Rosjan związany do dziś. Ale teraz prawie nikt nie odpowie dlaczego data ta nazywa się „Dzień pojednania i harmonii.” Większość ludzi w naszym kraju jest zastanawiające, z kim i dlaczego powinniśmy tolerować i zaakceptować.

Jednak zmiana nazwy innowacje date nie kończą. W mniej niż dziesięć lat, jako święto zostało zniesione całkowicie. Pod koniec 2004 roku została ona zniesiona Dzień Zgody i Pojednania. 04 listopada został mianowany nowym wakacje. Oczywiście, sama data ta jest znacząca i przenosi nas w czasy jeszcze starsze niż Wielkiej Rewolucji Październikowej, a mianowicie w 1612 roku. Wtedy milicja mogłaby wyzwolić Moskwę od Polaków ją chwycił, położyć kres Czasu Kłopotów, która trwała ponad ćwierć wieku. Rosjanie są uważane pomogły w ikonę cud pracujący Matki Boskiej Kazańskiej. Z powodu rozkazu królewskiego z dnia 4 listopada został uhonorowany jako cześć wypoczynkowego ikony. Krajowy był do 1917 roku, kiedy nowy rząd zniósł ją. Podczas gdy ludzie religijni nadal wierzyli i nadal traktują go jako świętego dnia.

Tak więc okazuje się, że nasz rząd iść w kółko. Pierwszy zniósł oficjalnego obchody 4 listopada, dzięki czemu ogólnokrajowego wyjście 7, numer miesiąca. Następnie zniesione rocznicy Rewolucji Październikowej, nazywając go „Dzień Zgody i Pojednania”, a następnie całkowicie pozbył się wakacje, wracając do 1612 roku.

Rezultatem jest te permutacje stał się bałagan w głowach naszych ludzi. Nie każdy dorosły, nie wspominając uczeń zna różnicę między Dnia Accord i pojednania z Dnia Jedności Narodowej. A może to tylko oznaczać, że Rosjanie tracą pamięć o jego historii. A kto tam wie, kiedyś dzień, w którym uprawnienia, które zniosą Dzień Zwycięstwa jako symbol niezgody między narodami Rosji i Niemiec?