223 Shares 6410 views

Sundress z spaghetti z rękami

Lato – to wspaniały czas. Najlepszy czas na kobiece sukienki wykonane z cienkich tkanin, latanie z jasnych wydruków, delikatne koronki i puszyste spódnice. Sundress z spaghetti – jeden z najbardziej popularnych sukienki dziewczynek. On może być surowe, zabawny, a może i nie iść do wieczorowej sukni – wszystko zależy od materiału i skrawania.

Sew SUNDRESS ramiączka można na własną rękę, a tym samym być w stanie zaoszczędzić przyzwoitą kwotę pieniędzy, ponieważ takie rzeczy w sklepach jest wiele. Ubiór ten jest bardzo prosty do wykonania. A ponieważ jest to najlepszy sposób dla początkujących, aby ćwiczyć swoje umiejętności szycia szwaczki.

szkicowania

Przede wszystkim, zanim przejdziesz do wyboru tkanin i pracować bezpośrednio, trzeba wymyślić wizerunku produktu. Sundress z spaghetti może być zupełnie inna, więc należy wyciągnąć kilka szkiców i wybrać ten, który jest najbardziej prawdopodobne, aby odwołać.

Wybór materiału

Wybierz tkaninę, oczywiście, jest to konieczne, na podstawie planowanego stylu. Jeżeli przypadkowy sundress z spaghetti, to lepiej, aby dać pierwszeństwo naturalne tkaniny, na przykład, takie jak trawnik, odcinkowych, lnu i cienkiej bawełny. Aby uzyskać więcej opcji wykończenia są idealne krepa, szyfon, mikromaslo, wszelkiego rodzaju tkaniny jedwabnej. Może być również stosowany do prostych modeli sundress zwykły bawełnianej koszulce.

Dziś wybór tkanin do Dodatki krawieckie sklepach jest tak wielka, że zakres jest w stanie spełnić życzenia nawet najbardziej kapryśnych mody.

prace przygotowawcze

W jaki sposób wzór szycia dla takiego produktu, jako sukienkę z spaghetti? Wzorca zasadą jest dopasowane produkty kontur bez górnej strzałkami na panelu przednim i tylnym. Jest to łatwe do zbudowania.

Pierwszym krokiem jest, aby wyniki pomiarów z liczbach: obwód klatki piersiowej, talii, bioder, wysokości piersi, szerokość, długość tyłu od ramienia pasa (z przodu, przez środek piersi i z powrotem), roztwór rzutki piersi. Ponadto, wszystkie wartości powinny zostać przeniesione na podstawie szablonu. Do tego celu najlepiej nadaje folii z tworzywa sztucznego, który jest stosowany w budownictwie. Wzór ten nie obawiać intensywnego użytkowania, a zatem, może być używany wielokrotnie.

wzór budynek

Półki wzór zbudowane wewnątrz prostokąta, wysokość – oznacza długość produktu, a szerokość pomiarów objętości piersi poluobhvatu + kilka centymetrów wolne obleganie (zwykle od 0,5 do 6 cm). Rysunek można podzielić na kilka prostych kroków:

  1. Konstrukcja górnej części baz sygnatur – to najtrudniejsza część, ale ze względu na fakt, że musimy wzorzec dla pasków sukienkę, wiele razy można po prostu pominąć.
  2. Budowa środkowej części – od linii piersi i aż do linii talii.
  3. Budowa dolnej części – i od linii talii do dolnego produktu.

Budowa pierwszej części wzoru

Tak więc, najpierw należy wyznaczyć poziomy. To linia klatki piersiowej, co jest zgodne z wartością pomiaru „na wysokości piersi” na boku prostokąta, który jest równy długości produktu. Dalsza praca jest wykonywana na tej poziomej. Przede wszystkim pojedyncze strefy oparcia równa szerokości oparcia, a następnie armhole obszaru. Jest obliczana w następujący sposób :. Miarą obwodu klatki piersiowej jest dzielony przez 4, i dodano do 2 cm Powstały punkt znaków wartości na rysunku. Pozostaje wówczas na linii – szeroki forhend. Od tego lata ramiączkami sukienkę, a tu z powrotem armhole na jej części mogą zostawić taką wysokość, jak jest. Ale sekund zanim będzie musiał pracować. Powierzchnia armhole powinna być podzielona na połowę, a z tego punktu stopniowo wzrastać do pożądanej wysokości powyżej sundress piersi. Następnie należy przeznaczyć tuck pierś. Aby to zrobić, od połowy forehand z powrotem pół „rozwiązanie Tuck” Pomiary i pod kątem prostym do linii klatki piersiowej linii wyjściowej do góry. Drugie rzutki taśmy malować zgodnie z wymaganymi podwija. Zazwyczaj jest to od 1,5-2 cm. Praca z górnej części dart można uznać za zakończone.

Budowa drugiej części wzoru

Poniższy pomocniczy przebieg pionowy, z których jedno będzie szew boczny i pozostałe dwie są używane do przemieszczającej się wkłada. Należy zauważyć, że wszystkie trudne prace zostały już zakończone, a była tylko jedna mała rzecz!

W ten sposób, linia poprzeczna jest prowadzona równolegle do boków prostokąta odchodzenia od biustem kilka centymetrów od środkowego punktu armhole. Pozostałe dwa są umieszczone w samym środku przednich i tylnych połówek półek. Następnie należy dokonać obliczeń mających na celu określenie różnicy między talią i rozmiarów piersi uniwersalnego, otrzymane wartości są podzielone na trzy części i rozróżnić z grotem znoszący ich wierzchołki na konturze biodra (nie osiągając 4 cm) i klatce piersiowej.

Budowa trzeciej części wzoru

Następne zadanie jest prawidłowo zorganizować szew boczny w biodrach. Trudności tu i tam nie powinno być. Pierwszy etap polega na podzieleniu obwód bioder w pół korcem, a następnie umieścić ją z powrotem na wartość od środka spoiny siebie na boki i umieścić kropkę. A od połowy płycie czołowej jest identyczny. Idealnie, nie powinno być tak, że przesunięcie punktu z bocznym szwie, około 2 cm Wtedy wszystko, co trzeba zrobić. – Czy aby podłączyć punkt gładki linia do ponadnormatywnego bocznej Dart szwem i przedłużyć tę linię na spodzie produktu, rozszerzanie części o 2-3 cm ,

modelowanie

Z tego wzoru można wziąć tylko górna i zamiast bezpośredniego sylwetka zrobić bujnej dno. Na przykład, aby uszyć linii talii spódnica słońce lub sprawić, że dno w gniecenie. Dziś jest to bardzo popularny model Suknie z dzianiny top i wielowarstwowej szyfonu spódnicy. Również w oparciu o ten wzorzec może SUNDRESS podłogę z lekko rozszerzaną spódnicą i wysokie cięcia. Lub wieczorem opcja – o smukłej sylwetce. Można również eksperymentować z górnej części produktu, przesuwając Tuck w dole pachowym lub wydane szwy z kontrastowymi wstawkami. Opcje projektowania tylko masa, musimy włączyć tylko na lot fantazji – i ekscytujące aktywność spowoduje eleganckiej letniej garderoby.

Leczenie wyciętych

Uszyć sukienkę na ramiączka ich rękach nie trudne! Kiedy gotowy szablon, pozostaje – to, aby przenieść go do tkaniny, wyciąć, biorąc pod uwagę uprawnień do szwów i zbierać przedmioty w produkcie. szycie sekwencja jest następująca:

  1. Rzutki na wszystkich szczegółach zamknięciem.
  2. Zmielić w dół bocznych szwach.
  3. Szyć zamek w środkowym tylnym szwem lub szyte przez nici, elastyczna z tyłu, tuż przed rozwiązuje liniowych.
  4. Poddanej obróbce górnej sekcji rur lub wkładkę.
  5. Szyć paski.
  6. Traktować dno produktu.

Wszystko sundress na cienkich ramiączkach, zdjęcie z których jest przedstawiony w artykule jest gotowy!

dziane sundress

Często ludzie, którzy mówią, że dzianina nie zaprzyjaźnić się z szyciem. Ale paradoksem jest to, że w celu wytworzenia dzianiny SUNDRESS ramiączka, hak to być wykonane albo szprychy nadal będzie wymagany wzór. I etap montażu, w którym elementy są połączone z reguły średnia ręcznie ścieg „igły”, nie można uniknąć. W związku z tym konstrukcja wzorów opisanych powyżej będzie użyteczny dla wzorców.

Do produkcji dzianin letnich sukienkę jest lepiej wybrać cienkiej przędzy z włókien naturalnych. Początkowo będzie wyglądał produkt o ażurowej strukturze jedwabiu z podszewką szyte przez proponowanej strukturze tkanki mikromaslo. Nawiasem mówiąc, sami dzianiny muszą być zgodne ze wzorcem, bo tylko w tym przypadku będzie w stanie osiągnąć doskonałe dopasowanie.