144 Shares 9058 views

Gdzie ten problem i jak uzupełnić karty „kukurydza”

Widziałeś ten film, w którym Iwan Ohlobystin reklamuje kartę kredytową „kukurydza”? Więc jaka jest ta karta? Gdzie mogę dostać, jak zorganizować i jak uzupełnić karty „zboże”?


Gdzie i jak mapy „Corn”?

W rzeczywistości, w handlowym i Biorąc pod uwagę odpowiedzi na to pytanie. Zrób karty w którymś z salonów sieci komórkowej „Euroset”. Aby to zrobić, trzeba być tylko osoba dorosła i przyjść do salonu z paszportem. Kiedyś dostać kartę potrzebną do dokonania zakupu w wysokości trzech tysięcy rubli, teraz tylko ozvuchte jego pragnienie doradcą, zrobić minimum 100 $ na koncie, w ciągu pięciu do dziesięciu minut kartą „Corn” – Euroset będzie leżeć w kieszeni , Naturalnie, zmienionej pieniędzy będzie można pozbyć się pełnią życia. Konsultant powie, jak do uzupełnienia „Corn” kartę na dużą sumę.

"Renaissance Credit" i "Euroset" "Kukurydza" Credit Card

Można tworzyć własne pieniądze jest zagrożona, i do dysponowania nimi według własnego uznania i może wydać limit kredytowy. Aby to zrobić, trzeba skontaktować się z członkiem „Euroset” saloon, wypełnić wniosek o otwarcie linii kredytowej i czekać na odpowiedź banku. Jeżeli zostanie przyjęta, pieniądze pójdą bezpośrednio na karcie.

Zalety „Corn” Karta

„Dlaczego” Corn „?” – możesz zapytać. W tej karty kredytowej przed innymi ma wiele oczywistych zalet. Jednym z nich jest fakt, że karta jest wydawana i obsługiwane za darmo.

„Ziarno” – płatność karta System Master Card, można go używać do płacenia za zakupy nie tylko w sklepach, ale także w Internecie. Ponadto karta może być związana z PayPal, a następnie będzie dostępna do amerykańskich i zachodnioeuropejskich sklepach internetowych, staniesz sprzedający lub kupujący na aukcji internetowej eBay. Roczne utrzymanie takiej karty w innym banku będzie kosztować około 700-800 rubli. Ponadto, będziesz otrzymywać darmowe wiadomości tekstowe na telefonie komórkowym wszystkie transakcje, które zostały wykonane z kartą.

Kolejny plus – to okres ważności, jest bardzo trwałe, zmień „zboże” będzie potrzebował więcej niż w 2019 roku.

Po wpisaniu swojego konta osobistego, widać, że z pomocą „kukurydzy” mogą być uzupełniane przez telefon komórkowy, płacąc za usługi internetowe i narzędzi, należy zwrócić na pompie, TNK i przelać pieniądze.

„Ziarno” – jest to również karta bonus. Oznacza to, że dla wszystkich zakupów dokonanych i płatności będzie można zarobić punkty bonusowe. Zwykle – jest to 1% kwoty spędził, ale niektóre sklepy partnerzy przypadają więcej punktów.

Jak napełnić karty „zboże”?

Istnieją dwa główne sposoby, aby to zrobić bez prowizji:

– przyjść do salonu „Euroset” z karty „Kukurydza” i paszport i wpłacić pieniądze poprzez przeniesienie konsultant zdarzyć natychmiast;

– może być na koncie, aby połączyć każdy z ich karty Master Card i zrobić ze swoim systemem transferu do „kukurydza”.

Teraz, gdy wiemy, gdzie i jak wyciągnąć kartę napełniać „Kukurydza”, zbadać jego zalety, w lewo do powiedzenia na temat niedociągnięć. W „kukurydza” jest jedna wada – do wypłaty gotówki. Gdy zdecydujesz się wypłacić pieniądze w bankomacie, należy być przygotowanym rozstać się z odsetek od kwoty, która będzie nie mniej niż 100 rubli.