832 Shares 923 views

Cream „perski szach”: aplikacja i opinie

„Shah of Persia” – lek, który wielu ludzi interesuje. Wszakże w dzisiejszym świecie, ludzie często mają problemy w kategoriach seksualnych. Na przykład w przypadku erekcji. A niektórzy nie lubią rozmiaru penisa. Wszystko to tworzy nie tylko skomplikowane, ale również problemy w życiu seksualnym. Na szczęście obecnie istnieje wiele leków, które pomagają wyeliminować wspomnianą sytuację. Na przykład, kremów. Co możemy powiedzieć na temat produktu pod nazwą „perski Shah”? Co to jest? Jak z niego korzystać? Czy krem pomaga wyeliminować niektóre z problemów życia seksualnego mężczyzn?


opis

Przede wszystkim trzeba zrozumieć, jaki rodzaj towaru. „Shah of Persia” – to krem, który pomaga rozwiązać problemy z erekcja. Ale częściej jest to opisane jako sposób powiększania penisa.

W związku z tym, stosowanie tego kremu pomaga wzrost wielkości męskiego narządu i poprawy erekcji. Narzędzie ma stymulujący wpływ, który zwiększa popęd seksualny. Ale czy środki rzeczywiście pomaga? Co mówią lekarze i kupujący o niej? Jakie cechy produktu należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

struktura

Na przykład, należy zwrócić uwagę na skład. Zanim zastosuje się do skóry lub użyć wszelkich środków, aby wiedzieć czego się składa. Jest prawdopodobne, że jeden lub drugi składnik może zaszkodzić ludziom. W rzeczywistości, „perski szach” – to absolutnie bezpieczne środki. Fakt, że ten krem jest wykonany na bazie wody. I nie ma niebezpieczeństwa dla ludzi nie może się odbyć. Ale to tylko jeden z elementów.

Ponadto, następujące elementy są zawarte w kremie:

 • emulsję woskową;
 • dimethicone;
 • glikol propylenowy;
 • oktiloktanoat;
 • metyloparaben;
 • laurylosiarczan metikon kopiliol;
 • karbomer;
 • Ekstrakt szenia;
 • notoginsenga ekstraktu;
 • kolczastego szczotka;
 • kasztanowiec;
 • ekstraktu imbirowego;
 • TEA.

Możemy powiedzieć, że produkt – mieszanina substancji chemicznych i fizycznych. Producent wskazuje całkowite bezpieczeństwo funduszy. Niektórzy w to uwierzyć. Po tym wszystkim, nie ma chemii w kompozycji. Jest prawdopodobne, że to nie jest najlepszy wpływ na zdrowie ludzi.

na wniosek

Jak używać kremu „perski Shah”? Aplikacja może być podzielony na 3 grupy. Dokładniej, istnieje kilka możliwości użytkowania produktu. Wszystkie z nich są z zewnątrz.

Następujące metody:

 • Niewielką ilość kremu na penisa i wykorzystać pompę próżniową. Terapia prowadzona jest przez 10-15 minut dziennie.
 • Trochę kremu stosuje się do głowy i trzonu penisa, po czym człowiek powinien natrzeć substancję wmasować w skórę. Pozostawić aż do całkowitego wchłonięcia.
 • Można zastosować trochę substancję męskiego narządu płciowego, a następnie za pomocą prostownika. Szczegółowe instrukcje użytkowania będzie można znaleźć w pudełku z „Shah of Persia”.

Wszystkie te metody pomogą ludzie stają się bardziej pewni siebie. Cream „perski szach”, którego stosowanie jest już znany – jest to dobry sposób na zwiększenie penisa w czasie. Natychmiastowe wyniki nie będą w związku z tym nadzieję na szybkie działanie nie jest konieczne.

lekarstwo

Niektórzy zastanawiają się, jak wiele do korzystania z produktów na czas. Jeśli mówimy o długości procedur, będzie musiał zwrócić się do procesu około 15 minut dziennie. Ale przebieg leczenia jest różna. Średnio „Shah of Persia” jest używany przez 2 tygodnie. Przy regularnym stosowaniu wyniku powinien pojawić się w przybliżeniu w danym okresie czasu. Zaleca się umieścić krem na męskiego narządu płciowego do uzyskania pożądanego rezultatu. Można użyć „szacha Persji” jako środek zapobiegawczy.

Przeciwwskazania

Ważnym punktem jest taka okoliczność jak przeciwwskazań. Może ktoś nie może korzystać z tego leku. Na szczęście, przeciwwskazania cream „perski szach” specjalnego nie ma. I to jest bardzo miłe potencjalnych nabywców. Nie zaleca się stosowania tych produktów dla osób indywidualnych nietolerancji do jakichkolwiek składników, które tworzą fundusze.

Ponadto konieczne jest, aby stosować z produktami do pielęgnacji dla osób ze skłonnością do reakcji alergicznych. Może to również obejmować osoby z nadwrażliwością. Gdy swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie, należy przerwać stosowanie środków.

dostępność

Kolejne pytanie, interesujące dla niektórych potencjalnych nabywców, – dostępność śmietaną. Często negatywne opinie o produktach mogą być napisane ze względu na fakt, że aby coś lub innych środków jest bardzo trudne. Dla części „szacha Persji” – kremu, który jest praktycznie wolny dostęp. W niektórych miastach, można go znaleźć w aptece. Ale, jak zauważył przez klientów, to dość rzadko. Zasadniczo, nabycie towarów odbywa się głównie za pośrednictwem Internetu. Znajdź i zarezerwuj krem do powiększania penisa nie jest tak trudne. deficyt produkcji nie jest przestrzegana. Więc nie można się martwić o to, co do zakupu towarów nie uda.

ceny

Co będzie dalej? Tag cena od towarów odgrywa również ważną rolę. Co robi się w polu „Shah of Persia” opinii? Są one niejednoznaczne. Jest to niemożliwe, aby powiedzieć, czy klienci są zadowoleni z ceną. Ale dlaczego?

Wszystko ze względu na fakt, że opakowanie śmietany kosztuje średnio 630-650 rubli. W niektórych regionach cena osiągnie 800 s. Wystarczająco krem do około 1 miesiącu regularnego codziennego użytku.

Z jednej strony, to nie jest bardzo drogi w stosunku do leku, który pomoże rozwiązać problemy w życiu seksualnym. Z drugiej strony – niektórzy uważają, że brak efektywności produkcji przynosi realne. Tak więc, dla konwencjonalnych krem do masażu dać 700 rubli wyraźnie dyktuje. W związku z tym, zdaniem widocznym pewna dwuznaczność.

wynik

A co możemy powiedzieć o skuteczności? „Szach Persji” (krem) otrzymał wiele odpowiedzi w tym obszarze. Co klienci mówią o tym, jak ten produkt pomaga rozwiązać problemy z rozmiarem penisa?

Po pierwsze, należy zauważyć, że narzędzie nie daje natychmiastowe rezultaty. Miej cierpliwość. Gdy stosowane właściwie, krem przyniesie pierwszy „owoc” w około 14 dni, co najmniej. po indywidualnej ilości czasu wszystkie wyniki zaobserwowano.

Po drugie, niektórzy mówią, że krem rzeczywiście przyczynia się do zwiększenia męskiego organu o kilka centymetrów. Seksualnie gigant stają się nie działać, ale aby osiągnąć wynik jest nadal możliwe, zauważalne. Jednak nie każdy widzi skuteczności środków. Niektórzy sugerują, że „Shah of Persia” nie pomaga w ogóle z kwestią zwiększenia męskiego organu płciowego. Rzeczywiście, krem nie pasuje do wszystkich. I fakt ten musi być brany pod uwagę. Niemniej jednak, wiele wskazuje na fakt, że wydajność jest naprawdę zauważalne w czasie.

zaobserwowano żadnych skutków ubocznych. Alergiczne reakcje polekowe są niezwykle rzadkie. Wszystko to przyciąga ludzi do produktów. Wiele podkreślić, że krem, jeśli nie pomogła zwiększyć element, przyczyniła się do pobudzenia wzrostu i poprawy erekcji. W każdym razie, stosowanie środków nie będzie zbędne.

opinie lekarzy

Teraz jest jasne, co stanowi „perskiego szacha”. Jak stosować ten krem? To też nie jest już tajemnicą. Wielu klientów wskazują, że urządzenie jest bardzo skuteczne, szczególnie kiedy jest stosowany regularnie przez dłuższy czas. A co można powiedzieć o medycznego męskiego narządu płciowego kremowym wzmocnienia?

Wskazują oni, że z medycznego punktu widzenia, „Szach Persji” nie przynosi żadnych rezultatów. Wszystko wydajność, które mówią klienci to proste auto-sugestia. Wymiary penisa poprzez kremy nie są zwiększane, tylko poprzez operację. I fakt ten powinien być wzięty pod uwagę. Jednak żadne znaczące negatywne opinie lekarzy nie wyrazić. Jeśli „Shah of Persia” pomaga przynajmniej do poziomu autohipnozy, można z nich korzystać. Najważniejsze jest to, że nie ma niebezpieczeństwa stosowania leku nie może się odbyć.

odkrycia

Jakie wnioski można wyciągnąć z powyższych? Krem pod nazwą „perski Shah” – nie ma nic, ale to raczej wątpliwe pomocą zwiększenia męskiego penisa. Skuteczność medyczna nie została udowodniona. Zasadniczo, wynik jest obserwowana tylko przez życie autohipnozy.

Czy kupić te produkty? Niektórzy powinni powstrzymać się od stosowania kremu. Ale jeśli to możliwe, warto spróbować. Jest prawdopodobne, że wynik będzie naprawdę zauważalny w czasie. „Shah of Persia” – to nie jest oszustwo, ale bardzo wątpliwe narkotyków.