760 Shares 3856 views

Lek „bebikalm”: instrukcje użytkowania

Wzdęcia u niemowląt – to zjawisko powszechne. Często pojawiają się w wyniku kolki i bóle brzucha, dziecko jest niespokojne, często płacze. W większości przypadków, 3-4 miesięcy zaczynają poprawy (jeśli nie ma przewodu pokarmowego lub chorób związanych dysbioza). Jednak zanim dziecko powinno pomóc złagodzić swój stan. Dobrze, że teraz jest szeroka gama specjalistycznych narzędzi. Na przykład, lek „Bebikalm”, do której przewodnik mówi, że to suplement diety. Jest on dostępny w cenie i jednocześnie dość skutecznie.


Tu dostać tylko naturalne składniki, w tym – olejku eterycznego z anyżu, mięty i kopru. Ostatni właściwości podobnych do owoców kopru i wiatropędny efekt tej rośliny jest znany od dawna. Oprócz tego, koper posiada przeciwzapalne, antybakteryjne i działanie rozkurczowe. Anyż eliminuje wzdęcia i pomaga stymulować jelita. W mięty kojąco i przeciwzapalnie.

Zanim zastosuje się „Bebikalm” dodatek powinien być zaznajomiony z adnotacją. To dość jasno opisane jego wykorzystanie. Aby rozpocząć olej koncentrat rozcieńcza się wodą do temperatury wrzenia znak ostuzhennoy wskazanego na opakowaniu. Następnie dziecko otrzymuje 10 kropli przed każdym karmieniem. Lek „Bebikalm” Instrukcja zauważyć w postaci rozcieńczonej są przechowywane przez okres nie dłuższy niż miesiąc. Środkiem tym może być dodany do karmienia piersią, albo ich mieszaniny. Jednak to, co pozostaje nie nadają się do ponownego karmienia. Po części dlatego, że byłoby to niemożliwe, aby dokładnie określić, ile z pijanym dzieckiem narkotyków.

Przed podaniem rozwiązania „Bebikalm”, należy skonsultować się z lekarzem. Pomaga również określić czas trwania leczenia. Lek ten może być podany bezpośrednio do dzieci z bólami brzucha, aby złagodzić jego stan.

Konkretne przeciwwskazania w tym obiekcie tam, jak również skutki uboczne. W większości przypadków, to jest dobrze tolerowany nawet przez bardzo młodych pacjentów. Nie polecam ten suplement diety, jeśli masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników są dostępne. Niekiedy może wystąpić reakcje alergiczne w takich przypadkach lek natychmiast przerwane.

Przed użyciem funkcji „Bebikalm” instrukcja nie pozwala na to, aby rozgrzać. Konieczne jest, aby wlać łyżkę wrzącej wody i wlać tam zaradzić. Więc rozwiązanie staje się ciepły i chłodny łyżka. Jednak konieczne jest, aby to sprawdzić, zanim dasz dziecku.

Większość opinii pozostawionych przez młodych rodziców na forach dyskusyjnych, uwaga skuteczność leku. Można jednak znaleźć zwrotów wskazujących, że więcej pomocy innych środków, które jest również prawdą, ponieważ organizm jest inny. Ponieważ leki są zawsze wybrana dla każdego konkretnego przypadku.

Wygodny pipeta dozująca pozwala odmierzyć potrzebną ilość płynu najdokładniej. W tych samych przypadkach czasowych przedawkowania tej pory. Zanim dasz leku do dziecka w odpowiedniej ilości, warto sprawdzić, czy miał wrażliwość na jego składników. Aby to zrobić, najpierw dać 2-3 krople, odczekać pewien czas, a dopiero potem resztę dawki podać.

Lek „Bebikalm” instrukcja zaleca stosowanie dziecku pierwszych miesiącach życia, ale starsze dzieci i narzędzie może być udzielona. Jest to szczególnie ważne podczas pierwszego karmienia, gdy żołądek dziecka uczy się trawić nowe, nieznane do tej żywności, a zatem występowanie problemów w tej chwili jest niemal nieuniknione.

Interakcje z innymi lekami w instrukcji nie jest określona, więc przed użyciem należy skonsultować się z pediatrą, który wskaże najbardziej dokładną metodę leczenia.