197 Shares 7839 views

Moonshine „Kryształ Phoenix”: Opinie konsumentów

W czasach sowieckich bimber była przestępstwem. Dla tej działalności przewiduje sankcje karne – więzienia na trzy lata. Mimo to, wiele potajemnie zrobić urządzenie z co było pod ręką, a warzone mocny napój. Było to w czasie, gdy pieniądze nie wystarczy, i zapłacić za opał, oranie ogrodu, koszenie siana potrzebowałem czegoś. Uruchamianie waluta stała się duchy.

Obecnie działalność bimber jest legalne. Co więcej, można łatwo znaleźć i kupić maszynę na każdy gust i koloru. Ale nie może być sprzedawany bez specjalnego wywaru licencyjnej. Chociaż jest to szczególnie nikt nie dba. Istnieje kilka przedsiębiorczych sprzedawców, którzy uważają, że są one dozwolone. I w tej dziedzinie dobrze zarabiać. Jednak jest to nielegalne.

Najlepszy wybór – bimber „Kryształ Phoenix”

Obecnie w sprzedaży znajduje się ogromna liczba różnych urządzeń do produkcji alkoholu. To stało się bardzo popularne Moonshine „Kryształową Feniks”. Opinii o nim tylko pozytywne. Kupcy twierdzą, że jest wysokiej jakości i trwałości. Zgodnie z nimi, charakterystyczną cechą urządzenia jest parzonej bardzo wysoki stopień oczyszczenia szkodliwych zanieczyszczeń. Było to możliwe dzięki specjalnej siatki, wzmacniając Moonshine „Kryształową Phoenix”. Opinie mówią, że przyczynia się do zapewnienia wysokiej jakości produktów ekologicznych.

Kolejną cechą urządzenia – wysoka twierdza gotowego produktu. Członkowie pamiętać, że wyjście napoju ma siedemdziesięciu do osiemdziesięciu stopni. Na podstawie opinii klientów, do produkcji bimbru stosowany jest stal nierdzewna. Inną charakterystyczną cechą jest fakt, że w krótkim okresie czasu może stanowić ogromną ilość napoju alkoholowego. Oczywiście, wszystkie te cechy odwołania się do potencjalnych nabywców.

Rodzaje domu warzone urządzenia „Kryształ Phoenix”

W serii Moonshine „Kryształowej Phoenix” obejmuje szereg urządzeń: bez kostki, jak również wielkości zdolności destylacji dziesięć, dwanaście, piętnaście, dwadzieścia i trzydzieści litrów. Wydajność tych urządzeń – 2 litrów na godzinę. Moonshine "Kryształ Phoenix" (10 litrów) – jest bardzo skuteczny. Uzyskany produkt ma dużą wytrzymałość na minimalnej ilości szkodliwych zanieczyszczeń. Więcej produktów pozwala odbierać Moonshine „Feniks” Kryształ 20 litrów. Opinie mówią, że dzięki temu urządzeniu otrzymuje czysty i wysokiej jakości alkoholu.

Skład zaparzacza „Kryształ Phoenix”

Wszystkie takie urządzenia składają się z lodówki (trzydzieści pięć centymetrów), to nadal (z wyjątkiem urządzenia bez kostki), czujnik temperatury i kolumny rektyfikacyjnej z wypełnieniem Panchenkova (50 cm). Każdy przedmiot ma swoją funkcję. W ten sposób, czujnik temperatury pozwala kontrolować temperaturę cyklu destylacyjnego. Dysza Panchenkova potrzeba zwiększonego czyszczenia. Ponadto pozwala uczynić produkt bardziej czysty.

Sądząc po opiniach konsumentów, każdy pakiet został szczegółowo opisany w instrukcji, arkusz danych technicznych, karta gwarancyjna, pięć milimetrów wyściółki spożywczym silikonu, elementy złączne dla pokrycia w wysokości sześciu jednostek i książki kucharskiej dla początkujących. Rury łączące szerszy. Gwarantują one bezpieczne funkcjonowanie urządzenia. Pozwalają wyeliminować ryzyko zatkania. Jednocześnie uszczelka silikonowa chroni przed różnymi nieszczelności i zapachów. Szeroka szyjka urządzenie ułatwia czyszczenie urządzenia po każdym użyciu. Ludzie lubią, że te jednostki są odpowiednie dla wszystkich rodzajów ogrzewania.

Pierwsze kroki

W naszym klientem opinie opisać jak ten proces przebiega. Na początku podjąć czysto przemywa i suszy rojenia „kryształ Phoenix”. instrukcje dotyczące jego stosowania, aby mieć pewność, że przeczytałeś. Wskazywali oni: Przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia, należy je zainstalować wkładkę silikonową. Pokrywa powinna być ustalona mocno.

Następnie połączone z chłodzeniem destylatora. Do niej mocowane są trzy wąż. W jednym z nich woda płynie do destylatora, dzięki kolejnym – przechodzi trzeci następująco gotowego produktu. W zasadzie, urządzenie jest gotowe do użycia. Ale pamiętaj, aby zrobić wstępną destylację prania. Jak widać, nic skomplikowanego.

Stosowania podwójnej destylacji, może być w domu, aby otrzymać i brandy, rum i tequila i whisky. Najpierw zrobić bez kruszenia na alkohol części. Druga destylacja odbywa się z nim. Kupić aparaturę do destylacji „Kryształ Phoenix” jest bardzo korzystne, ponieważ urządzenie jest wygodne i niezawodne. Dzięki niemu można uzyskać wysokiej jakości i czysty napój alkoholowy, który smakuje pokochają przyjaciół. W każdym przypadku, gdy konsument będzie wiedział dokładnie, co nie jest palony produkt a nie zastępować.

„Kryształ Phoenix”: Przeglądy maszyn

Jak wiecie, wiele osób lubi tego urządzenia. Chwalili bimbru „Kryształ Phoenix”. Opinie mówią same za siebie. Większość konsumentów powiedzieć łatwość użytkowania urządzenia, jego niewielkich rozmiarów. Na plus punkt i tanie urządzenie. Operacja jest prosta i niezawodna bimber „Kryształ Phoenix”. Recenzje niego niech wiedzą, że kupił on dokonał właściwego wyboru. Ludzie nazywają to świetny pomocnik domu ze stylowym wyglądem. Idealny jako prezent dla przyjaciół i znajomych.