650 Shares 3630 views

Pasza „Hills” dla kotów

Kompilując dieta kotów i wybór należy podchodzić bardzo poważnie do niej, to tylko z pełną mocą zwierzę będzie zdrowe i przyjemne. Wysokiej jakości żywność musi być dość skomplikowana struktura korzystać. Dziś w sklepach bogaty wybór produktów dla zwierząt, ale nie wszystkie z proponowanych modeli mogą korzystać kota.


Zakup pierwszy dostałem tani sucha karma, właściciele zwierząt są mało prawdopodobne, aby myśleć, że z tego, co zostało wyprodukowane ten produkt. Ale w niskiej jakości produktów nie mają niezbędnych składników odżywczych, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie kota. Głównym elementem tanich zboża paszowe są połączone z produktami ubocznymi wątpliwej jakości. Ponadto dodają barwników i dodatków smakowych, które, oczywiście, nie korzystają zwierzęcia.

W przypadkach bardzo wysokiej jakości produkt zawiera wysoki procent mięsa białka użyteczne dołączenie do warzyw i tłuszcze bogate w podstawowe aminokwasy omega-3. Zgodnie z tymi kryteriami, to wysokiej jakości pasz, odpowiednich produktów, które firma produkuje „Hills” dla kotów. Kanał sprzedawane pod tą nazwą marki, jest bardzo popularny wśród profesjonalnych hodowców. Skład produktu – wysokiej jakości białko niezbędne tauryna dla kotów, jak wapń, fosfor i wymagał do normalnego działania przeciwutleniaczy zwierząt. W szczególności, pożywienie „Hills” dla kotów zawierają witaminy E i C, które spowalniają proces starzenia się komórek. Celem stworzenia kompletnego żywienia dla zwierząt domowych – to przedłużenie życia i profilaktyki różnych chorób. Ale wypełniacze, takie jak soja nie jest obecny w surowcu skład vysokokachechtvennyh.

Tworzenie produktów „Hills” dla kotów, nasi specjaliści biorą pod uwagę, że potrzeby tych zwierząt mogą być różne. Po tym wszystkim, karmiono tym samym składzie, z kotek i dorosłe koty jest całkowicie błędne. Należy również wziąć pod uwagę stan zdrowia zwierzęcia, jego rasy, a nawet coś takiego jak temperament, który wpływa na sposób życia kota. W związku z tym firma opracowała kilka serii paszowego „Hills” dla kotów gospodarze mogli wybrać produkt, który najlepiej odpowiada ich zwierzaka.

Na przykład, średnia kotów „Hills” Kategoria „Science Plan” – zrównoważona dieta, która najlepiej spełnia potrzeby zdrowych dorosłych kotów.

„Best fizycznej” Seria zawiera w swoim składzie tylko naturalne składniki i ma na celu wspieranie i wzmacnianie układu odpornościowego zdrowia zwierzęcia. Do usuwania włosów z przewodu pokarmowego u dorosłych kotów opracował specjalną linię „Adult Hairball Control”. Ten rodzaj żywności jest zalecany do okresowego dać kotów dorosłych, aby pozbyć się gromadzeniem włosy w przewodzie pokarmowym zwierzęcia, to nie zawsze hairballs z organizmu w sposób naturalny.

Dla dzieci opracowała specjalną serię – „Kitten zdrowego rozwoju”. Rzeczywiście, coraz organizm potrzebuje więcej białka i witamin. Dobre odżywianie dla kociaka – zastaw swego dobrego zdrowia i dobrych duchów. Kanał z tej samej serii i jest zalecane, aby dać dorosłych kotów w czasie ciąży i wycieleniu, ponieważ ma wysoką wartość odżywczą, a w tym samym czasie, łatwe do strawienia i nie obciąża przewodu pokarmowego.

Dla sterylizowanych kotów i kotów, mają specjalną linię produktów. Stosowania specjalistycznego Hills kotów, właściciel zapobiega częstym problemem, który występuje u zwierząt wykastrowanych – zapalenie dróg moczowych. Ponadto, w celu stworzenia tej serii było brane pod uwagę fakt, że zwierzęta w tej grupie skłonne do nadwagi. W związku z tym, elementy zawarte w kompozycji, L-karnityny, co zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w tkance.

Jest też seria medyczny, który jest zalecany dla zwierząt o wrażliwej trawienia. W skład takiej żywności, w tym ryżu, płatków owsianych i jajkiem. Obecność tych produktów może zredukować ekspresję jelitowe, tworząc mikroflory jelitowej.

Istnieje asortyment paszy, mający na celu poprawę wyglądu sierści kotów, które zaleca się podawać w diecie zwierząt podczas linienia, lub w przeddzień wystawy.

Firma nie zaleca stosowanie wysokiej jakości karm, aby połączyć je ze wspólnego jedzenia domowego, ponieważ w tym przypadku naruszone zbilansowaną dietę.