307 Shares 9056 views

Tajemnice Funduszu Diamentowej

Przekroczeniu progu sklepu jubilerskiego goście wydawało się skończyć w skarbcu sułtana. Ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że poczucie piękna i harmonii jest tworzony za pomocą dobrze wybranych mebli.


Handel okna i oświetlenie pozwalają sobie prawo do zaprezentowania najlepszą jakość towarów. Większość właścicieli wolą butików jubilerskich gabloty wykonane z profilu aluminiowego. Faktem jest, że aluminium anodowane spełnia wszystkie wymagania gablotach dla tej kategorii produktów:

 • Skutecznie wykazać produkt.
 • Estetycznie dopasować wysoki status produktu, ale go nie cień.
 • Dokonać najbardziej atrakcyjnych produktów dla konsumentów.

biżuteria sztuka demonstracja jest bardziej wymagający w smaku artystycznego, a nie zgodne z kanonami. Niemniej jednak, wszystkie urządzenia firma utworzona ze specjalnym profilu do okien i szkła o wysokiej wytrzymałości, która pozwoli zaoszczędzić cenny towar od ingerencji. Zakres mebli do salonów jubilerskich zawiera następujące wyposażenie:

 • Liczniki (otwarty, gotówka).
 • Gabloty (przyściennej, modułowe).
 • Regały (jednostronne, dwustronne, o lustrzanym tylnej ściany).
 • Niszach różnych konfiguracjach.
 • Podium.

Różnorodność wariantów wybrać meble, odpowiedni rozmiar i układ pomieszczenia.

 • Cechy strukturalne obejmują produkcję okien wszystkich szklanych, okna z górną / dolną okna fryz z szufladami do przechowywania, itd.
 • Konfiguracyjne izolowane tetraedryczne, sześciokątne, ośmiokątne i skośne okna.
 • Szyby tylne panele mogą być wykonane z płyty pilśniowej, szkło, lustro lub perforowanej blachy.

Bardzo często małe sklepy jubilerskie są przepełnione do tego stopnia, że wrażenie zaśmiecone. Liczniki są tak ogromne, że oczy natychmiast się zmęczony i sfrustrowany przyjeżdża, więc nie wybrać. Dzieje się tak z powodu źle wybranego rozmiaru i nieracjonalne rozmieszczenie wyposażenia handlowego w pokoju. Fakt, że obszar ludzkiej percepcji wzrokowej jest tylko 40 cm Doprowadziło to do powstania specjalnych konstrukcji aluminiowych przeznaczonych do demonstracji wyrobów jubilerskich .:

 • Wszedł liczniki pozwalają kolejno obejmować ograniczoną powierzchnię, bez przeciążania urządzenia wideo.
 • Wysokie półki mają, co do zasady, większej szerokości (50-60 cm). Ale dzięki znacznej wysokości pokrycia wizualnej zaczyna się od małej przestrzeni od krawędzi lady.
 • Niskie liczniki zapewnić wizualny przegląd jakości towarów ze względu na fakt, że dana osoba musi pochylić się nad małą wizytówką.

Umieszczenie sprzętu demonstracyjnego jest nie mniej ważny niż wybór część samych półkach. Zaleca się, aby mieć liczniki i gabloty dla sklepu jubilerskiego wzdłuż ścian, które pozwalają nabywcy konsekwentnie pod uwagę wszystkie grupy produktów. Podczas instalacji pionowych struktur handlowych, warto pamiętać, że użytkownicy zwykle traktowany produkt na półkach znajdujących się na wysokości twarzy. Dla ekskluzywnych kolekcji lepiej przeznaczyć oddzielną część pomieszczenia, wyposażenie liczników maksymalną liczbę powierzchni lustrzanych.

Więc dlaczego właściciele sklepów jubilerskich coraz częściej wolą wyposażenia handlowego, który jest zbudowany z aluminiowych profili do okien? Istnieją następujące powody:

 1. Ogromna margines, zapewnienie bezpieczeństwa towarów przy wysokich ciśnieniach statycznych i dynamicznych.
 2. Reprezentacyjny wygląd, co pozwala na tworzenie wzorów w różnych kolorach z nadzieniem z różnych materiałów.
 3. Trwałość i wpływ nonsusceptibility agresywnych środowiskach, jak również chemikaliów.
 4. Wysoka szybkość instalacji bez instalatorów ekspertów.