781 Shares 4892 views

Drutach skarpety szydełku dla całej rodziny

Jaki jest najprostszy sposób, aby związać skarpetki? „Crochet jest szybszy niż druty” – mówią doświadczony tkaczy. Tak więc, nie ma nic skomplikowanego, aby związać skarpetki hak.

hak niemowlęce skarpetki

Bez tej bardzo ważnej rzeczy nie do zrobienia w zimnych porach roku. Dowiedz się robić na drutach skarpety hak dla dziecka, a nie będzie miał problemów z lodowatą podłogę i przeziębienia w zimie, pomimo faktu, że co roku rośnie twoje dzieci potrzebują będzie nowym ciepłe skarpety.

To tylko, jeśli przynajmniej raz w życiu trzymali haka. Zacznij odważniejsze!

• Przygotowanie kolorowe odpady wełny, korzystnie o tej samej grubości. Jeżeli gwint nie są takie same pod względem grubości, niektóre z nich mogą być złożone na pół.

• hak grab Nie rozcieńczać – № 2,5.

• taśma pomiarowa, zmierzyć długość nogi dziecka, od czubka palca do miejsca, w którym obok skarpety do końca. Z tego pomiaru odejmowanie 3 cm i wiązać prosty łańcuch pętli powietrza.

• Łańcuch będzie początkiem centralnego elementu skarpety. Przędza o tym samym kolorze, powiązać go z dwóch stron nakida potrójnie naprzemienne kolumny z trzech pętli powietrza.

• Należy inny gwint koloru i związać element podobny vyvyazyvaya centralnych powietrza pętli potrójnej kolumny SC. Z drugiej strony, gdzie będzie w górnej części skarpety, nie dziać.

• Odwinąć i dzianiny w przeciwnym kierunku przędzy trzeciego koloru.

• a także dostarczane z 4 i 5 rzędów. Get Smart "język" – środkowy przedni element. Powinna ona być w przybliżeniu równa szerokości nogawek.

• Zastosuj „kartę” do nogi i zrobić znak za pomocą trzech wątku pomocniczy: przed palców, pięty środku po obu stronach.

• Następnie dzianina kilka rzędów prosty kolumny sc, ale w miejscu, w którym nitka znacznik, dokonuje się w sposób następujący: środkowy palec w jednej pętli provyazyvaem 2 tabeli z SC, dzianiny wspólny wierzchołek (do palca stożkowym), w miejscu na środku pięty – 3 SC z kolumny w jednej pętli (rozszerzony do pięty).

• Gdy tylko szerokość dziania osiągnie końce robocze noga Girth wielkość i Stich skarpetkę.

• W górnej części kolumny zgrabnie związać ze sc, tak aby produkt był estetyczny wygląd, a nie rozciągać skarpetkę do noszenia.

• Powtórz wszystkie czynności do drugiego palca.

Jaśniejszy kolor będzie wątek, bardziej kolorowe skarpetki są uzyskiwane – i dlatego z wielką przyjemnością, że ich dzieci będą nosić.

Tę samą zasadę można robić na drutach skarpetki szydełkowe dla dorosłych. Jeśli wątki są wystarczająco grube, wtedy praca będzie poruszać się bardzo szybko.

Skarpety kwadratowych elementów hakowych

Dla takiego szydełka to wymaga trochę więcej cierpliwości, ale te skarpetki wyglądają po prostu pyszne.

Dla każdego skarpety muszą połączyć do 8 oddzielnej pary elementów kwadratowych i dwa trójkątne. Dane te mogą być gładkie, bez kolumn związanych z SC. Drugi przykład wykonania – kwadraty połączone z centrum, począwszy od sudecka od 6 ściegów. Można skojarzyć parę koronki i lepki solidne, kolorowe zastępcę z części stałych. Możliwości jest wiele – wybór należy do Ciebie i Twoich umiejętności.

Elementy te mają jedną cechę – ich przekątnej powinna być równa połowie pomiarów obwód nogi. Także kwadraty są połączone ze sobą po przekątnej. Aby użyć pięcie kwadratowy, a otwory w górnej części produktu – 2 trójkątów.

Łączy w sobie wszystkie elementy z pomocą haka i kontrastowym wątku. Gwintowania hak w skrajnym elemencie pętli ciągnie wątek i wykonać pętlę powietrza. Następny wątek hak do pętli innego placu i pociągnąć nitkę, tworząc łańcuch pętle itp

Po ukończeniu drutach skarpetki hak Umów wierzchu produktu. Jako krawędź trójkątnych elementów jest nierówna, będzie to wymagało podjęcia dodatkowych starań. Po pierwsze, w odległości 0,7 cm od krawędzi haka, aby liczba ściegów, a następnie pobieranie przez pętle tej sieci, tie kielich na słupków krawędziowych.

Te skarpetki wyglądać dobrze. Można nawet użyć tego pojęcia do domu biznesu, oferując turystom ich jako oryginalnych pamiątek.