800 Shares 3708 views

Najlepszym sauna (Noworosyjsk)

Sauna od czasów starożytnych była uważana za miejsce na stres po ciężkiej pracy. To święto cieszy się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców Noworosyjsk. Dowodem na to jest całe mnóstwo instytucji takiego planu, skoncentrowanych w mieście. Spójrzmy na najlepszych saun w Noworosyjsk ze zdjęciami.


"Fantasy"

zaczniemy badać sauny (Noworosyjsk) z kompleksu basenowego „Fantasy”. Instytucja reprezentowana przez trzech oddzielnych salach, z których każdy ma dostęp do łaźni parowej. Tu można odpocząć nie tylko w saunie fińskiej, lecz także w tradycyjnej rosyjskiej saunie. Po wizycie w kompleksie saun, goście mają możliwość rozweselić, kąpiel w chłodnym czcionki, a następnie spędzić czas w wysokiej jakości drobno gotowego sali rekreacyjnej.

Zapewnia miejsca:

 • Fińskich i rosyjskich łaźnie parowe;
 • wanna z wodą i lodem czcionką;
 • pachnące miotły dębu;
 • Telewizja kablowa i karaoke;
 • fotel do masażu.

Gdzie jest instytucja i jaki jest koszt wynajmu łaźnia parowa? Znajdź sauny na: Ulica Khvorostyanskaya, 20. Jeśli chodzi o ceny, do wynajęcia godzinę sauny i pokoje do odpoczynku tutaj trzeba zapłacić około 900 rubli, gdy liczba osób w firmie nie przekracza 4 osób. Dla każdego kolejnego pracowników instytucji gość pyta dodatkowe 100 $.

"Tiger"

Prawdopodobnie nie znajdziesz bardziej stylowe i nowoczesne sauny (Novorossiysk) niż kompleksu rekreacyjnego „Tiger”. Goście umieszcza przytulną atmosferę i atrakcyjne wnętrza, które ma jakość odpoczynku.

Klienci złożone dostępne do wyboru aż 6 par. Są takie miejsca na terenie dużego basenu i jacuzzi. Komfortowe salony posiada pakiet telewizyjny z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. tutaj można zagrać w bilard, w razie potrzeby.

Znajdź sauny: Wołgograd ulicy 11. Koszt wizyty miejsc w przedziale od 800 rubli za godzinę.

„Ciepła”

Przeglądanie łaźni, sauny (Noworosyjsk), szczególną uwagę należy zwrócić się do instytucji o nazwie „ciepła”, który wygląda jak najlepszym miejscem do organizowania rodzinne wakacje w spokojnej okolicy. Jest przestronny kąpiel. W pomieszczeniach odgrywa relaksującą muzykę i przytulną atmosferę. Odwiedzającym dostęp do basenu i jacuzzi. Każdy klient jest oferowane bezpłatne ręczniki.

Jaki jest koszt odwiedzając miejsca? Do 1200 rubli za godzinę można dostać w swoje ręce na wygodnej sali rekreacyjnej z dostępem do łaźni parowej i prywatnym basenem.

Sauna „ciepła” na ulicy Kunikova, 92. Aby znaleźć restaurację, wystarczającą do naśladowania w dzielnicy miasta, zwanej Południa.

„Imperium”

W dalszym ciągu obserwujemy sauna. Noworosyjsk takie instytucje obfituje. Jeden z najbardziej luksusowych miejsc w mieście jest uważane za rozrywkowych kompleks „Empire”. Oto kilka prywatne pokoje, każdy z przestronnym salonem, wyposażone w komfortowe meble.

Goście kompleksu z następujących opcji:

 • przestronne pokoje z dostępem do fińskich chłopców;
 • sauny podczerwieni;
 • biuro spa;
 • baseny;
 • karaoke;
 • fotel do masażu.

Koszt sauny zaczyna się od 1600 rubli za godzinę dla spółki do 4 osób. Dla każdego kolejnego gościa musiał zapłacić 100 rubli. W odniesieniu do maksymalnej pojemności pary, jest ona przeznaczona dla 8 osób.

Znajdź saunę, „Empire” w: Bezpośrednie ulicy, dom 31.

Konkludując

Więc spojrzał w najlepszej sauny (Noworosyjsk). W tym przeglądzie prezentowane są nie wszystkie instytucje miasta, oferując gościom procedury kąpieli. Jednakże te miejsca są w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość wypoczynku.