585 Shares 8948 views

instytuty Top Petersburgu. uniwersytety Peter

Uczelnie Peter podzielone na publiczne i prywatne. Pierwsze połączone uniwersytety Petersburga, instytutów, uczelni, ogrodów zimowych i innych. Te ostatnie mają ten sam poziom podziału, ale w liście zamiast specjalności wojskowych to duchowe. Gałęzie są również powszechne wśród uczelni prywatnych.


Peter uczelni ekonomicznych

Zanim zdecydujesz się na uczelni, trzeba wybrać specjalność, opierając się na jego znaczenie, znaczenie i płac. Jeden z „wiecznego” zawód – zawód ekonomisty. Jest uniwersalna; Specjaliści są wymagane zarówno w biznesie, jak i na obszarach społecznych.

Cenionym ekonomistów w miejscu pracy, co gwarantuje wysokie zarobki. Z tego powodu, uniwersytety (Peter ma wystarczająco dużo z nich) wymagają dobre stopnie w szkole. Konkurs na jednym miejscu jest pięć lub siedem. Najlepiej jest wybrać instytucję, w której gospodarka – Profil specjalność, daje więcej możliwości w życiu. W tej chwili Rosja jest szczególnie edukacji ważności, który jest otrzymywany w Petersburgu State University (Sankt Petersburg State University), SPbGEU (Sankt Petersburg State University of Economics), branży Petersburg Wyższej Szkoły Ekonomicznej, a także w SPbTEI.

Niektóre uczelnie nie zatrudniają Petersburg po premierze, więc najlepiej jest znaleźć pracę dla innego 3-4 oczywiście. Po pierwsze, student będzie miał doświadczenie do dyplomu, a po drugie, po ukończeniu szkoły średniej, co do zasady, podejmuje tylko księgowych i menedżerów.

Najlepsze uczelnie ekonomiczne Peter

Przywódcy wszystkich uniwersytetach w Petersburgu okazała SPSUEF lub FINEC – Petersburski Państwowy Uniwersytet Ekonomiczny. Powrót w 1991 roku, stał się pierwszym wśród innych uczelni ekonomicznych Rosji i nadal utrzymuje tę pozycję.

Również w pierwszej dziesiątce obejmuje uniwersytety i inne Peter. Na przykład, EngEcon. Powstał w 1906 roku. To jest główną instytucją edukacyjną w dziedzinie inżynierii i ekonomii Federacji Rosyjskiej.

Następujące szkoły, zdobył miejsce na tej liście jest Petersburski Uniwersytet Państwowy. Kończy się Putina i Miedwiediewa. Wyróżnia również instytucje takie jak STU i Wyższej Szkoły Handlowej.

uczelnie wojskowe Peter

Ciekawostką jest fakt, że większość studentów planuje to zrobić w szkołach wojskowych. Powodem nie jest daleko: wzrost kariera i wpływy. Zaletą jest również fakt, że w każdym wojsku Ret może być łatwo umieszczony na dowolnym czasie obróbki.

Te uczelnie otrzymały chłopców i dziewcząt, którzy mają trening fizyczny i certyfikat ukończenia kursu ogólnego lub zawodowego. Jeżeli wnioskodawca nie posiada oczyści obowiązkowej służby wstąpił w szkoleniu, pod warunkiem że od 16 do 22 lat. Osoby, które zostały już poddane lub są teraz w przejściu służby – do 24 lat.

Wstęp do szkół wojskowych Petersburgu

Przed wejściem należy uzyskać oświadczenie w wojsku. Certyfikaty wystawione nie są wymagane dla wszystkich szkół, z wyjątkiem tych, które są kontrolowane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Ministerstwa Sytuacji Kryzysowych. Kandydaci muszą przejść badania lekarskie i badania psychologiczne.

W większości uniwersytetów wymaga zdać trzy egzaminy: matematyka, fizyka (biologia, chemia lub Historia) i języka rosyjskiego. Punkty egzamin i uczestnictwo w sporcie są również zawarte.

Historycznie rzecz biorąc, że w wyższych wojskowych instytucji edukacyjnych chcą zrobić dużą liczbę ludzi, więc konkurencja jest bardzo zawyżona.

Po ukończeniu szkoły jest niezbędne dla umowa służyć albo pracować w dystrybucji. Co do zasady, okres zależy na wyższych miejscach, ale często jest to 5 lat. Pierwsze dwa lata studenci mieszkają w barakach, od trzeciego roku może poruszać się w akademiku lub w domu. Wakacje są powoływani na zimę i lato.

edukacja prawna: prywatne uczelnie

uczelnie publiczne, Peter, którzy szkolą przyszłych prawników, były rozprowadzane w całym mieście. Jednak najbardziej prestiżowych prywatnych instytucji edukacyjnych:

 • Law Institute. On nie jest bardzo często dostrzec w mediach, nie reklamować, a mało kto wie o tym. Ale trzeba przyznać, że absolwenci uczelni z najlepszych w branży.
 • Petersburg Academy of Law. Przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Inne szkoły prawa nie może pochwalić się ten sam poziom przygotowania studentów.

edukacja prawna: uczelnie publiczne

Wśród uczelni publicznych są różne instytucje, takie jak:

 • Oddział „Biura Federacji Rosyjskiej Prokuratora Generalnego Akademii”. Są to studenci różnych narodowości. Istnieje wiele klubów sportowych.
 • Petersburg Humanitarna Uniwersytet Związków Zawodowych. Uczelnia otworzyła Wydział Prawa od 1992 roku. Wytworzono jak kawalerów i specjalistów. Zakłada się, korespondencja, wieczór i edukacji w pełnym wymiarze czasu. Nauczyciele są lekarze i kandydaci nauk, prawnicy, którzy osiągnęli uznanie na terytorium Rosji. Te szkoły prawa rozwijać własne podręczniki, broszury, podręczniki i zbiory. Prace te są drukowane nie tylko w publikacjach naukowych godnych Federacji, ale również za granicą.

budżet miejsc w uniwersytetach w Petersburgu

Większość z wejściem uczelnie chcą zobaczyć siebie nie tylko w wykazach zalecanych do przyjęcia, ale również zająć miejsce na budżet. Biorąc pod uwagę, że uniwersytety i instytuty Petersburgu mają najwyższy poziom akredytacji, konkurencja o przestrzeń jest wystarczająco duża, zwłaszcza jeśli chodzi o państwa. zamówienie. Wiele uniwersytetów Peter miejsca budżetowe są przyzwoite szkoły. Oferują one także wnioskodawcom ogromną listę zawodów i specjalności. Jednakże, należy rozumieć, że aby zrobić bardzo, bardzo trudne.

Specjalne, w których są miejsca, budżet

Zapewnienia przestrzeni fiskalnej gotowy do niemal wszystkich uczelniach. Peter, to warto zauważyć, dość popularne miasta wśród uczestników. Służy ona dużą liczbę miejsc budżetu na jednej specjalności. Może działać na żadnym z proponowanych działach:

 • Ekonomiczny.
 • Prawną.
 • Humanistycznych.
 • Art.
 • Nauczanie.
 • Medyczny.
 • Wojskowy.
 • firma celnego.

Są to najbardziej popularne specjalności w instytucjach edukacyjnych, oprócz nich istnieją również inne, mniej popularne opcje.

Jak i gdzie zrobić

Uniwersytety (Peter oferuje szeroki wybór instytucji edukacyjnych) mają szereg specjalności, które nie są w stanie zapisać w stanie specjalistycznej. nakaz byłby wstyd. Istnieje popularny zawód, a są tacy, że nawet najjaśniejsze Przegrani są w budżecie. To wszystko zależy od zapotrzebowania zarówno wydziału i uniwersytetu. Aby wybrać listę instytucji edukacyjnych, które zostaną dostarczone do dokumentów, konieczne jest zapoznanie się z ich ogólnej listy:

 • kierunek ekonomiczny. Do najbardziej udanych uniwersytetów będzie gospodarka, handel, uniwersytety ekonomiczne i inne. Zatrudnia doskonałych nauczycieli, a niektóre mają tytuł magistra na podstawie budżetu. Student ma prawo do przeniesienia do działów takich jak handel, zwyczaje, administracji, finansów, itp
 • Wydział Prawny. Uniwersytety (Peter jest liderem w kwestii prawnej) są głównie gałęzie akademiach i uniwersytetach, które są znane na całym świecie, nie tylko w Rosji. Przykładem może być gen Akademia rozdzielania. Prokuratura i Ministerstwo Sprawiedliwości. Jest wydział obu obszarach sądowych i prawnych. Usługi opracowywania były również tam.
 • kierunek artystyczny. Balet, teatr, kino – umiejętności w tych dziedzinach i są przeszkoleni w Petersburgu. Istnieje wiele instytutów oferujących wejść wydział związany ze sztuką.
 • Kierownictwo wojskowe. Akademia, wojskowych i kosmicznych, instytucje wojskowe i medyczne, a nawet Instytut Logistyki i Transportu może dać start w życiu. To nie tylko pomóc, aby stać się specjalistą w swojej dziedzinie, ale również w celu świadczenia usług w celu zwiększenia umiejętności uczniów.
 • kierunek medyczny. Ci, którzy mają szczególne pragnienie zostania pediatrą, trzeba działać odważnie w Państwowym Instytucie Pediatrii. Inni mogą oglądać miejsce w Wojskowej Akademii Medycznej i Uniwersytetu. Pavlov i Miecznikow.
 • kierunek transportu. To również nie jest pozbawiona miejsc budżetowych. Politechnika morskich nadaje się dla tych, którzy marzą o życiu budować statki, lub przechodząc do morza. Miłośnicy kolei może iść na studia na Uniwersytecie Kolei nim. Aleksander I. dobre i godne uniwersytetu jest również uważany Instytut Lotnictwa Cywilnego.