636 Shares 9225 views

Krótka biografia Seydi Frost

Seydi Frost – angielska piosenkarka, aktorka, projektantka i filmowiec. Mała Lisa ma pseudonim. Mimo wszystkich swoich osiągnięć, bardziej znana szerokiej publiczności jako byłej żony aktora Dzhuda Lou.


rodzice

Frost Seydi (Patrz zdjęcie. Poniżej) urodził się w 1965 roku w Londynie. Jej rodzice byli artysta Devid Von, który pracował z zespołem "The Beatles" i aktorki Mary Davidson. W czasie znajomości z Davidem Maryi był tylko 16 lat. Ona natychmiast stała się muzą Vaughn. Sadie sama opisuje swoje dzieciństwo jako „chaotyczny, ale z dobrym pozytywnym doświadczeniem.” Kiedy rodzice rozwieść, prawie cała młodzież aktorka mieszkała w Greater Manchester (West). Ale przed wyjazdem, kochający przodkowie mieli rodzić dziewięciorga dzieci. Tak że Sadie miał pięciu braci i cztery siostry. Aspirującego aktorka była najstarsza. Najbardziej znanym potomkiem rodziny Vaughan byli: brat Sadie imieniem Gabriel Dzhapiter i siostry – Sunshine Opakowania Perpel Velvet i aktorki Holly Davidson i Jade.

Frost pojawił się ojczym, który nie był bardzo miły dla nowych członków rodziny. Wyrazy Sadie, był wyznawcą kultu Bhagawana i zakazał im mówić takie słowa jak „przepraszam” i „nie”. Więcej ojczym pracował z nimi terapii kolorami, podczas którego tylko wolno nosić pomarańczowe i czerwone zakaz jedzenia pokarmów. Zostały one również zobowiązane do okresowego nosić dresy, regularne prysznice i nazw obiektów o przeciwnym znaczeniu (ojczym, że to rodzaj charakter testu). Na przykład, „pomarańcze” musiał być określane jako „nosorożca”.

kariera

Seydi Frost aktorska kariera rozpoczęła się, gdy miała zaledwie trzy lata. Została ona następnie pojawił się w reklamie słodyczy Jelly Tots. W ciągu pięciu lat, Sadie została zaproszona do współpracy z Morecambe i Wise – brytyjskiego komiksu duetu. Na trzynastu lat dziewczyna rzuciła inicjatywy aktora na zaburzenia jedzenia. Po ukończeniu szkoły średniej, Frost uciekła od swoich rodziców i zaczął żyć osobno.

W 19 lat, Sadie zainteresowany teatru, i próbowała ją za rękę w spektaklu „hokuspokus”. Premiera spektaklu odbyła się w teatrze „Royel Ekschendzh” (Manchester). Po tym, dziewczynka zaczęła oferować małe role w filmach i serialach telewizyjnych ( „katastrofy” i «Press Gang»). W 1992 roku ukazał się jej najlepszych godzinę: aktorka otrzymała propozycję roli w kultowym filmie Bram Stoker. Wtedy wszystkie kina plakaty zdobi napis „Sadie Frost w” Dracula ". Oczywiście, rola wampira Lucy Zachodniej był najlepszy w jej karierze. Ponadto aktorka wystąpiła w kilku teledyskach.

Raz na Kemp i Sadie dziecko urodziło się, że wystąpił w filmie biograficznym „Bracia Cray”. W 1994 roku Frost został zaproszony do roli w „Zakupy”, gdzie aktorka partnerem stał się wschodzącą gwiazdą w filmie – Dzhud Lou. Naturalnie, że mają romans, który doprowadził do małżeństwa.

Juda po urodzeniu trojga dzieci, Sadie nieznacznie zmniejszone ciśnienie i wrzucony do późnych lat 90-tych zajął się produkcją. Wraz z kilkoma kolegami założył firmę produkcyjną Natural Nylon. Firma koprodukcji takie filmy jak „Nora”, „Istnienie” i „Sky Captain”.

W 1999 roku, wraz z Sadie Dzhamimoy francuskim założył label moda Frost francusku. Wszystko zaczęło się od bielizny, ale stopniowo rosła w modne ubrania.

pierwszy mąż

Z jej pierwszego męża Seydi Frost spotkała w wieku 16 lat podczas kręcenia teledysku. To był Gary Kemp – członek zespołu Spandau Ballet. Ślub odbył się w 1988 roku, a dwa lata później urodził się ich pierworodnego – Finley Monroe. Para zerwała w 1997 roku po romansie z Dzhudom Lou Sadie. W tym samym roku poślubiła niedawno ożenił.

Drugi mąż i głośny rozwód

Małżeństwo z Lowe przyniósł Sadie Frost, którego filmografia jest na tyle obszerny, na troje dzieci: córkę Iris and Sons – Rafferty i Rudy. Po kilku zmianach Jude aktorka zabrakło cierpliwości, a ona złożyła pozew o rozwód w 2003 roku. Głównym powodem Sadie była psychologiczne okrucieństwo przez małżonka, gdy nie czyni jej żadnego wsparcia podczas depresji postrodovoy.

Negocjacje trwały dwa lata, podczas których na receptę aktorka bierze leki na ataki paniki. W 2005 roku konflikt został ostatecznie rozstrzygnięty. Sadie dostał luksusowy dom w Primrose Hill, wart 2 mln £, 4 mln płatności jedno- i miesięczne nie są jego koszty w wysokości 15 000 dolarów. Jako wolny kobietą, zaczęła regularnie spotykać się z różnymi mężczyznami. Były to w większości młodzi aktorzy.

Hobby i charytatywna

Seydi Frost aktywnie praktykuje jogę Kundalini, który nauczył ją Dzheyms Sparks. Ponadto, aktorka uwielbia uczestniczyć w miłości. W maju 2006 roku została zaproszona do Fundacji RPA jako jeden z kluczowych menedżerów. A trzy miesiące później został zastrzelony nago dla PETA – organizacji walczących o prawa zwierząt. Sesja zdjęciowa odbyła się w ramach Tygodnia Mody w Londynie.

słodkie trio

Sadie Frost, biografia, która została opisana powyżej, jest przyjazny z Keyt Moss. Ona jest matką chrzestną jej córki, a także udział w wielu charytatywnych fundacji, która jest znanym modelem. W ciągu 90 lat przyjaźń Sadie Kate i aktorka Davinia Taylor jest stałym przedmiotem dyskusji w popularnych brukowców. Fakt, że Taylor i Frost Moss przeprowadzili wspólne wakacje na jachcie Sadie ojca w basenie Morza Śródziemnego. Również z nich spoczywała Pete Doherty – chłopaka Keyt Moss. Który miał ukryty w torebce narkotyki mrozem.

Zgodnie z Sadie, bo tych artykułów została poważnie uszkodzona. Niektóre bardzo lukratywny kontrakt z agencją modelowania zostały udaremnione. Davina i wszystko musiał przejść kurs rehabilitacji po ciężkim „depresja”, co było spowodowane doniesieniami, że spał z Taylor Barri Smitom (wtedy chłopak Frost). Teraz Kate i Sadie są wciąż blisko, a Davinia i jej mąż mieszkają w Londynie.